• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa pc

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Pa dobro neko trese šljive, neku grafičku i sve je to za ljude. Pedja sve si upravu, ovo pinovati na svaki PC Hardware forum pod hitno!
Pokušao bih da ti pojasnim, ali posle zadnjeg posta mislim da bi bilo suludo bilo šta pokušati pojasnit "stručnjaku" poput tebe.
pa ja sam mu fakticki i resio problem jer sam mu napiso da je problem u drajveru i sad kad je naso drajver koji treba da bude evo napisa da sad radi pa sad otom potom kaki sam strucnjak a ovo sam se malo salio na svoj racun sa tresenjem graficke znam ja da ti znas dosta oko racunara i svaka ti cast nek si ti meni ziv i zdrav 100god
 

DavidBOSS22

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.01.2023.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
pa ja sam mu fakticki i resio problem jer sam mu napiso da je problem u drajveru i sad kad je naso drajver koji treba da bude evo napisa da sad radi pa sad otom potom kaki sam strucnjak a ovo sam se malo salio na svoj racun sa tresenjem graficke znam ja da ti znas dosta oko racunara i svaka ti cast nek si ti meni ziv i zdrav 100god
druze ja vec imam drajver pre nego sto si mi ti rekao
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
druze ja vec imam drajver pre nego sto si mi ti rekao
pa sto ti onda nije radilo ako si imo nego si postavio onu gresko za koju sam ti napiso da je problem sa drajverom to jest samo sam kopiro sa drugog foruma jer je bio isti slucaj pa si mozda onda trazio drajver al ne bitno drago mi je da je proradilo i nadam se da vise nes imat nikakav problem
 

Markius

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.02.2020.
Poruka
656
Rezultat reagovanja
436
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600 @3.9 LC-CC-120-ARGB PRO
Motherboard:
Gigabyte b450 Aorus M
RAM:
2x8gb Kingston Hyperx Fury 3000mhz RGB
VGA & cooler:
Zotac AMP! 1060 6gb
HDD:
Patriot Burst 240gb + wd500+320+1TB
Case:
MS Dark Shadow(2 jetflo rakete)
PSU:
FSP Fortron HYPER-S 500W
Mice & keyboard:
A4 Bloody V8M
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Win10 64bit
:festa
Pedja drzi se sljive ..

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vrh