• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa laptopom

ne7_7_a

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.12.2019.
Poruka
19
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Cao ljudi, moze li pomoc oko jedne greske problema? Elem problem je identican kao na slici.. Pokusan je sfc /scannow, nista.. Kada se udje u update windows ne moze da se uradi bilo kakav update.. Pokusan i start iz safe mode-a, nista.. Pokusali smo i sa rename-om racunara medjutim nista kao i dodavanje novog profila... MNOGO puta je restartovano jer tako kazu posle "nekoliko" puta bi trebalo da proradi.. Windows defender je nasao kao nesto ali kada bih hteo da pokrenem fuknciju da obrise nista se ne desava.. Pokusao sam i da u services da iskljucim i da ga ukljucim medjutim kod pokusaja da ga disableujem izbaci mi poruku Acces denied.. Nema drugih antivirusa na racunaru.. Pokusano je i u regedit da se uradi (Windows Temporary User Profile (TEMP) Issue - Microsoft Community ). Tata kaze da je sinoc ugasio normalno laptop i jutros mama kad je htela da se uloguje ovu gresku izbacuje... Bilo kakva pomoc bi dobro dosla.. Naravno sve sto je bilo na desktopu je pronadjeno u users pa naziv usera.. Jedno od resenja mi je sve da se to prebaci sa celog HDD-a svi podaci pa da uradim jedan svez win ali to bih hteo izbeci nek to bude kao krajnja solucija.. Hvala puno :D
 

Prilozi

Vrh