• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa korisnickim nalogom

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Sta se desilo. Na poslu svi korisnici imaju laptop racunare i svi su na domenu, naravno. Kada se korisnik prvi put uloguje na neki racunar koji je na domenu, automatski se kreira njegov profil. Normalno. Ono sto se danas desilo jednom saradniku - ulogovao je se na laptop kada je stigao i nista od dokumenata nije bilo tu, desktop, My documents, ama bas nista.
Kada sam pogledao datum kreiranja ova dva foldera, video sam da su ponovo kreirani kada se on ulogovao, pre 10-tak minuta. Dakle, kolega koristi laptop vec duze vreme, nemam uopste ideju sta je moglo da se desi, samo znam da su svi podaci nestali.
Imao sam tripove sa domenskim nalozima da se iskreira TEMP profil i onda tu budu svi podaci, sto sada nije slucaj.
Ako neko imaju ideju sta je moglo da se desi, neka napise.
Ako neko zna cime bih mogao da pokusam da povratim podatke, pre nego sto se posalje specijalizovanoj firmi hdd (oko 70.000 dinara usluga), neka vice.

:wave:
 

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Meni se slicno desilo na jednom racunaru kada sam instalirao Spybot Search and destroy i slucajno uradio logout prilikom skeniranja.Problem sma resio tako sto sam video da je u documents&settings sam windows napravio direktorijum ime_naloga.nesto i tu smestio nove informacije, a stare ostavio u starom diru(ime_naloga), pa sam iz admin naloga sve iz starog prebacio u novi tj. prosto iskopirao i radilo je(naravno to novo obrisao/bekapovao pre kopiranja).E sada ako toga nema onda bas nemas srece i da ce ti trebati neki program za vracanje podataka.Nadam se da samo taj windows nije covek akao dugo posle toga sto mu se desilo jer ce onda podatke mnogo teze izvuci.
 
Poslednja izmena:

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Sutra je trenutak istine, pokusacu sutra sa get data back, ako to ne prodje, ide u data solutions....
 
Vrh