• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa instalacijom igre

SuleBro

Newcomer
Učlanjen(a)
21.11.2018.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, uradio sam system I sve je ok bilo međutim kada sam instalirao ARK Survival Evolved trazilo mi je neke dll filove. Ubacio sam ih ali opet isto, nakon toga sam istalirao jos par igrica da vidim jeli do igrice sve je isto bilo trazi dll filove. Do cega moze biti stvarno ne znam citav internet sam pregledao nisam nasao rijesenje da maknem ovaj problem, pomislio sam da je se lose system uradio ali nakon par dana sam uradio ponovo I sve se ponovilo sta god da skinem trazi neke dll filove ja se puno ne razumjem u softver pa nisam upoznat sa tim a I ne znam da cackam nesto dublje. Bilo kakva pomoc bi mi dobro dosla, hvala vam unaprijed :D
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Prvo znaj da si samo napravio problem sebi. Opet reinstaliraj sistem. Nikad ne uvozi ove .dll fajlove sa onih sajtova, onda samo mozes pogorsati situaciju. Kad reinstaliras posalji screenshot sa tim errorom ovde, pa cu ti reci sta da instaliras (verovatno DirectX, gpu driver, Visual C++ Redistributable ili tako nesto).
 
Vrh