• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

problem sa grafickom

frnac

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.06.2015.
Poruka
61
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Sinoc formatiram hdd i ponovo instaliram windows 7. Windows se dobro bootuje i pocnem instalirati drajvere, restartujem racunar i sve je u redu. Danas skontam da sam zaboravio drajvere za graficku, skinem ih sa asusovog sajta i instaliram, posle restarta racunara nastaje drama. Tacnije ekran ostane crn posle windows is starting. Udjem u safe mod i deinstaliram drajvere, restartujem racunar i sve u redu. Skinem drugi drajver, opet ista situacija, stigne do windows is starting, i kada treba da mi izbaci desktop slika pocrni, i na monitoru ispise "no signal"
U pitanju je asus eah 4350 512mb, ili ti amd hd4350
 
Poslednja izmena od urednika:

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.251
Rezultat reagovanja
270
Moja konfiguracija
Skini drajvere sa Amd sajta,kako vidim taj Asusov je dosta star(iz 2010)
http://support.amd.com/en-us/download

Ili nek ga Windows skine Control Panel>HW>Device Manager>desni klik Properities>drajver kartica>Update Driver>Search Automatically..
 

frnac

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.06.2015.
Poruka
61
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kada mi amdov pokusa da detektuje graficku izbaci bsod na sekundu i rr se racunar, a sa automaskim drajverima mi opet bude crn ekran. Izgleda da je graficka odsluzila svoje.
 

C0mmodus

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.04.2015.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
vvvbjelic
CPU & cooler:
i5 12400f
Motherboard:
Asus Prime B660M-A D4 CSM
RAM:
Corsair LPX 4x8gb 16cl 3200mhz
VGA & cooler:
evga RTX 3070 FTW3 Ultra
Display:
LG UltraGear 32GN650-B
HDD:
M.2 Samsung 980 500gb ,1TB WD Blue WD10EZEX
Sound:
integral
Case:
MSI Vampiric
PSU:
cm 700w
Optical drives:
0
Mice & keyboard:
Hyperx Alloy 10keylles, Razer DeathAdder V2
Internet:
supernova 150/10
OS & Browser:
Win10 Pro x64
Koliko sam razumeo da nisi instalirao orginal drajvere od grafe .Instaliraj prvo drajvere od grafe pa tek onda apdejt . pozz
 

frnac

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.06.2015.
Poruka
61
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ove drajvere koristim zadnje 2 godine, probacu u ponedeljak kod drugara na racunaru pa vam javim.
 
Vrh