• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa baterijom na laptopu.

rac1958

Newcomer
Učlanjen(a)
27.02.2017.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell 15 3537 i-7
CPU & cooler:
Intel i-7 4500u
RAM:
8 gb
VGA & cooler:
Amd Radeon HD 8850m
Display:
15.6 inch
HDD:
1 tb
OS & Browser:
Windows-7 ultimate, Windows-10 Pro
Juce posle 10-15 dana stavio sam bateriju na moj laptop, u pocetku sve je bilo dobro i baterija je bila 68% kapaciteta i produzila se puniti. Terao me djavo i poceo sm na settings za bateriju cackam i stikliram neke stvari i ujedno to potvrdio sa Aplly i Ok. Danas sam ukljucio laptop na bateriju,a punjac iskljucio, on nije hteo da startuje i nije davao znake , zatim sam ukopcao punjac i posle logoa laptopa pojavilo se "your battery experienced a permanent failure, and needs to replaced" a ispod da biram F-1 da nastavi ili F-2 da ugjem u Bios. Usao sam ponovo na setinge za bateriju, pokusao da vratim ranije stanje ali nije islo. Instalirao sam novi Bios, ponovo nece, u Bios-u za adapter kaze da je 90W a za bateriju: your battery experienced a permanent failure, and needs to replaced. Evo slike sa panela za podesavanje baterije. Ako neko ima resenje ili savet sta da radim molio bih da me uputi i pomogne.
 

Prilozi

Vrh