• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem : Prebacivanje Fajlova Sa PC-A Na Laptop I Obrnuto .

CobanceSRB

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.11.2014.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima !
Uzeo sam da sredim jedan laptop pa sam naleteo na ovaj problem. Naime , na laptopu imam skoro 109 Gb slika koje moram da sacuvam . Otkacio sam laptop-ov hard i prikacio sam ga na kompjuter . Tako sam prebacio svih tih 109 Gb na komp .

Nakon toga uradio sam reinstalaciju i sredio laptop . \

Na kraju mi je ostalo samo da prebacim nazad one slike sto sam pokusao da uradim na isti onaj nacin tj. da ponovo prikacim laptop-ov hard na komp ...

Nakon sto sam prebacio svih 109 Gb , prikacio sam HDD nazad i naleteo na par problema .
Nisam imao pristup nekim od folder poput Images , Music , Document itd.
Takodje nigde nisam mogao da pronadjem sve one slike koje sam prebacio .
Folder je jednostavno nestao a mesto na HDD-u je popunjeno :nuts:
Nisam mogao ni permissions da menjam .

Dobio sam i Blue Screen pa sam odlucio ponovo da reinstaliram windows ...
Napravio sam doduse 2 particije , jednu za windows + essencials a drugu za sve ostalo .

Sad me zanima , koji je najbolji nacin da prebacim sve one slike nazad na laptop a da , pritom , nista ne s***em onako ?
Da li ponovo da pokusam da prebacim HDD sa laptopa u komp jer sad imam 2 particije ? ( i da na drugu stavim )

P.S. nemam dovoljno fleshova da bih sa njima prebacivao deo po deo . Nemam ni eksterni hdd :c

Please don't go hard on me ; - ;
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Pa uzmi taj jedan fles sto imas pa prebacuj malo po malo, jeste da dugo traje ali jbg to ti je sto ti je. Ali ovo znas da ti je najsigurnije, i nikako cut sa tvog racunara na usb nego copy pa tek kada si 100% siguran da sve radi kako treba na lap top-u e tek tada uzmes i obrises fotografije sa svog racunara.

Mada da sam na mesto tih vlasnika ja bih kupio jedan externi prenosivi hdd i samo na njemu cuvao slike kada vec oce da im budu pri ruci. Tako da im predlozi i tu opciju pored ove kada uradis.

Za pocetak prebaci 2-3 gb slika da vidis hoce sve da radi na lap top-u kako treba kada se uveris da je sve ok onda lepo malo po malo prebacujes ali znas da nisi izgubio nista od slika.
 
Vrh