• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pravila ovog foruma krse ustavna prava gradjana, ne smao Srbije, vec vecine sveta.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.523
Rezultat reagovanja
2.145
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gainward Phoenix 1070Ti
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ne bih da tupim previse, znam da su neke stvari zabranjene da ne bi bilo diskusije i na kraju svadje. Religija.

Zasto je religija drugacija od AMD vs Nvidia?

Ako ces mi reci da religija nije hi=tech kao npr amd i nvidia, onda sam sebi krsis pravila i sta znam, tvrdis indirektno da bez nje moze da postoji sve ovo.
Na PC Axe-u je sloboda govora na nizem nivou nego u vreme komunizma. Sve zato da se nas 100 ovde ne bi raspravljali. Sakriven je i broj poseta forumu, dnevni broj poseta i td. Ovde je sve cenzurisano na neki nacin.

moja pretpostavka:
most visited: 2000
last day visited 35

jel zbog toga zabrana? Oce li zabrana slobodnog govora, ustavom ove zemlje garantovana, povecati popularnost ovog foruma? (sajta nece, to vam cita 200 i to vam je maks).

necu ni ja da se moj toalet papir umaze previse dok brisem dupe, ali jbg, to je prosto realnost, nekad se umaze, nekad ne.

ne kapiram....

da li vi zaista ocete da cenzurom pravite mesto koje odise dobrodoslicom? (ja sam fakin ateista..dakle nije to)

I ja se nadam da kad brisem necu da razmazem ali to je uvek rizik, i to je normalno.

Vi realno mozete da necete neke stvari, da zaobidjete socijalne tekove, ali ...to je smesno...svescete aktivnost na ...drugove.
Ono sto mene vise pogadja je to da mi Ustav Srbije garantuje neka prava koja mi Animan zabranjuje. Smejurija. :D

Ako imate casti, ne brisite ovu istinu, a ja odoh. Ovaj forum je gori od Irackih ili Palestinskih prava ka zenama. Dozvoljeno je diskutovati samo ono i onako kako je vladar ocenio. Demokratija 0.

Vidimo se. Bez uvrede.
 
Poslednja izmena:

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Neke tvoje reci sam upravo oplakao. :rotf: Necu previse da ulazim u to jel zato sto je smesno il sto je istina. Nemam zivaca za rasprave. Al ovo cu reci. Ja sam iznenadjen koliko malo je forum zaista aktivan, to je stvarno smesno, skoro pa je mrtav. Ne znam zasto je ovo ovako, da li zbog toga sto kaze GX-X ili je mnogima rasprava dosadila. Pratim sajt i forum od 2010. godine kad sam prvi put cuo za PCAXE i iznenadjen sam kako se situacija menja. Vesti i recenzija na sajtu je sve vise a tema i postova na forumu sve manje i manje, kazem to jer je nekad bilo obrnuto. Meni se, licno, ni malo ne svidja sto Moderatori cesto prekinu raspravu u nekoj temi bas onda kad postane najzanimljivije. Ima situacija gde preteramo pa tu i treba da se opomenu clanovi, ali dajte.... Atmosfera je nekako prenategnuta. Mislim da to dovodi do situacija da po nekad na celom forumu dnevno bude manje od 10 postova ukupno(ne racunam svastaru).
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ja samo znam da sto se tice sadrzaja, mnogo vise ljudi cita sajt nego forumi posecuje FB stranicu...

Ako malo bolje pogledas, ovde nema rasprave, vec se diskutuje o raznim temama. Svaki post ima svoje mesto i nema flejma, svaki drugi post nije u fazonu :rotf:, aaaaa, ne verujeeem, haaaooos, shizenje, wooow, trolovanje, paljenje vatre, flejmovanje...


Mislim da je bolje da ima 10 postova u nekoj temi sa konkretnim odgovorima, a ne 101 post gde je svaki drugi haaaaha, omg, bla bla, tj. cista skrabotina, bez trunke smisla i veze sa temom...

A ono sto je gx-x napisao, to na ovom svetu sto kazu nije istina :d
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
A sta ako se tih par desetina postova jednom svede na ni jedan post? Sta onda? Izvini sto sam primetio, al ti si jedan od onih kojima je svaki drugi post u fazonu ":d:rotf:"."aaaa","haooooosss","wow"... Nemam ja nista protiv tebe i protiv toga kako pises, ja sam uvek za malo sale i smeha, simpaticno je i ako ume pomalo da iritira i bude beskorisno. Ne znam zasto pominjes sajt i fejs, ovde pricamo o forumu, zar ne? Normalno je da publika raste kad ima kvalitetnog sadrzaja, ali je nenormalno da se broj aktivnih clanova na forumu smanjuje drasticno. Ako forum mora da umre radi sajta i fejsa...
 
Poslednja izmena:

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Hoces ti da budes na steti?

Mislis da je forum epicentar zbivanja, znaju svi sto se ovde dolazi i o cemu moze da se pise i kako moze da se diskutuju.

Msm, ne znam zasto TI pises bilo sta na ovu temu, jer si jedan od ljudi koji dobili drugu sansu, a ne znam gde bi recimo dobio to, nakon onoga sto si radio u proslosti?

Ok, svako zasluzuje da mu se pruzi sansa, msm, nemam ni ja nista protiv tebe, ali ne znam koji su to moji postovi VAN SVASTARE gde se smeskam, pisem lol, wow i sta vec?

Neka granica mora da postoji, a ono sto je napisano u prvom postu, po meni i ne zasluzuje bilo kakav komentar, to je samo misljenje jednog iz ne znam kog razloga nezadovoljnog clana... Odlaze ljudi i kad im kazes da im je los skor u 3DMark-u, ali znas kako, to su uglavnom sujetni ljudi koji ne rezlikuju RL i Online zivot ;)


:wave:
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
FantomX :rule:
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.165
Rezultat reagovanja
385
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Neke teme su sa razlogom zabranjene i to podržavam jer jbg živimo tu gdje živimo i mnogi smo prošli to što smo prošli. Neke je to možda zaobišlo pa im je sada čudno zašto je na forumu zabranjena diskusija o religiji i politici ali takva diskusija se ultimativno završi samo na jednom tako da je bolje i ne počinjati...

Onaj ko toga ne može da se pridržava neka sebi traži drugo mjesto jer je ovo jedina zajednica u kojoj mogu da budem savremeno, normalno ljudsko biće a ne kao proizvod propalih društveno-socijalnih dešavanja...
Ja sam mnogo prošao u životu tako da budite sigurni da je najbolje zaobići takve teme, naročito ako se one vežu za BiH u periodu 1992-1995!!!
 

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Na dosta drugih IT foruma, kako nasih tako i stranih religija je zabranjena - da li je u samom pravilniku napisano kao sto je slucaj kod nas, ili te cika moderator/admin lepo opomene i lupi bodove kada otvoris temu vezanu za religiju ili ostavis religiozan post iako to ne stoji u pravilniku isl. Tako da se PCAXE tu ne razlikuje od gomile drugih IT foruma.
Ipak je ovo IT forum, sa svastarom koja ce malo opustiti clanove, a ne forum o religiji isl.

Sto se tice statistike, tu je sve po defaultu postavljeno iz ove verzije vbulletina - vide se informacije o poseti i broju odgovora na svaki post u temi, vidi se broj poseta na forumu u poslednjih par minuta sa sve listom korisnika, kao i ukupan broj tema, postova isl. Tako da nema sta da se krije, a ne pada nam na pamet da sada pravimo fancy grafikone/dijagrame poseta na ma bas svaki dan isl, kada to vecina drugih takodje ne radi.

Da si gx-x otvorio ovakvu temu na drugom forumu, znas vrlo dobro sta bi ti sledilo - brisanje teme, banovanje na par dana i ulazak na crnu listu kod moderatora koji ce gledati da te provociraju da bi te sto pre banovali za trajno ili da bi sto pre otisao. Toga kod nas nema, tako da ovde slobode po mojem misljenju ima sasvim dovoljno.
 
Poslednja izmena:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Nije prvi put da napušta forum..... vratiće se. Bez panike. :D Ali da, slažem se da offtopic treba kanalisati, a ne brisati u IT temama.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
I od boljeg uvek postoji nešto bolje... nama nije cilj da imamo hiljade i hiljade beskorisnih postova... 10 kvalitetnih će biti od veće koristi...
Ovo nije forum koji će služiti za ubijanje vremena... ok, imamo svaštaru za tu namenu ali to nije primarna svrha.
Primarna svrha jeste edukacija, nauka, znanje...
Naravno da je religija zabranjena, naravno da je politika zabranjena. Ali to nije nečiji hir, nije ni animaN-ov, ni moj, niti bilo čiji. To je jednostavno posledica aktivnosti koje su vezane za tu temu.
Da u politici i religiji ima bilo šta korisno za našu komunu, bilo bi na forumu. Ne postoji razlog koji može da opravda postojanje religije i politike na forumu a postoji ih mnogo koji kažu da je "ukidanje" toga korisno.
Kao što Vuja kaže, vbulletin radi posao sam za sebe. Ako te buni maksimalan broj poseta, on se dogodio onaj dan kad je JBL ušao u MDPC.
Ovo nije Srbija pa da možeš da tražiš svoja Ustavom zagarantovana prava. Ovo je Internet a kad si se registrovao, prihvatio si pravila koja su tu, takva kakva jesu. Isto kao kad instaliraš neki program na računaru, prihvataš EULA i ostale stvari. Niko te tu ne pita za ustav.
Mi od PCAXE-a ne pravimo državu, nemamo vojsku, nemamo policiju, sud, vladu i ostale stvari koje čine državu. Nama Ustav ne treba, imamo samo malo pravila koja nije teško ispoštovati.
Takođe, nismo jedini na ovom svetu (internetu), imaš izbor, bar imaš mogućnost izbora.
Da te ne poznajem, Marko, ne bih se ni trudio da napišem ovoliko a pogotovu ne preko telefona.
Odlaziš, ok, drugi su odlazili ali to neće uticati na to da se religija i politika ikad pojave na forumu već će samo ojačati našu volju da se to iskoreni odavde.

Sent using voodoo magic :)
 

tehnokrata

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.10.2013.
Poruka
384
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
comp
CPU & cooler:
fx8350 @
Motherboard:
Asus m5a99x evo v2
RAM:
8 GB Kingston mix
VGA & cooler:
7950 2 gb
Display:
HP 22"
HDD:
Samsung PRO
Case:
CM elite
Ovaj forum kao i svi drugi nisu finansirani od strane drzave vec su privatno vlasnistvo. Gledajte na njih kao na kucu, stan sa sopstvenim kucnim redom.
Kucni red je okacen na ulazu, svako moze da procita. Postuj domacina i on ce tebe kao gosta. Uzgred, forum je u americi, ne u srbiji. :)
 
Poslednja izmena:

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.518
Rezultat reagovanja
141
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Ne bih da tupim previse, znam da su neke stvari zabranjene da ne bi bilo diskusije i na kraju svadje. Religija.

Zasto je religija drugacija od AMD vs Nvidia?

Ako ces mi reci da religija nije hi=tech kao npr amd i nvidia, onda sam sebi krsis pravila i sta znam, tvrdis indirektno da bez nje moze da postoji sve ovo.
Na PC Axe-u je sloboda govora na nizem nivou nego u vreme komunizma. Sve zato da se nas 100 ovde ne bi raspravljali. Sakriven je i broj poseta forumu, dnevni broj poseta i td. Ovde je sve cenzurisano na neki nacin.

moja pretpostavka:
most visited: 2000
last day visited 35

jel zbog toga zabrana? Oce li zabrana slobodnog govora, ustavom ove zemlje garantovana, povecati popularnost ovog foruma? (sajta nece, to vam cita 200 i to vam je maks).

necu ni ja da se moj toalet papir umaze previse dok brisem dupe, ali jbg, to je prosto realnost, nekad se umaze, nekad ne.

ne kapiram....

da li vi zaista ocete da cenzurom pravite mesto koje odise dobrodoslicom? (ja sam fakin ateista..dakle nije to)

I ja se nadam da kad brisem necu da razmazem ali to je uvek rizik, i to je normalno.

Vi realno mozete da necete neke stvari, da zaobidjete socijalne tekove, ali ...to je smesno...svescete aktivnost na ...drugove.
Ono sto mene vise pogadja je to da mi Ustav Srbije garantuje neka prava koja mi Animan zabranjuje. Smejurija. :D

Ako imate casti, ne brisite ovu istinu, a ja odoh. Ovaj forum je gori od Irackih ili Palestinskih prava ka zenama. Dozvoljeno je diskutovati samo ono i onako kako je vladar ocenio. Demokratija 0.

Vidimo se. Bez uvrede.
Nema uvrede, samo putuj :wave:
 

Darko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.05.2009.
Poruka
1.567
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770k @ 4.3Ghz + Noctua NH-D14 / Bitfenix Recon
Motherboard:
Gigabyte G1.Sniper 5
RAM:
32GB G.SKILL TridentX DDR3-2400 CL10
VGA & cooler:
Asus GTX 980 Strix
Display:
3x Dell u2414h
HDD:
SSD Samsung 840 EVO 120GB + Samsung 840 EVO 1TB
Sound:
GB SB Recon 3Di @ Logitech Z906
Case:
Fractal Design Define XL R2
PSU:
Fractal Design Newton R3 1000W
Optical drives:
Samsung BluRay Ext
Mice & keyboard:
Corsair Katar + Corsair K70 RGB
Internet:
Netgear Nighthawk R7000 / Gbit
OS & Browser:
Win 7
Uf bre kakve silne reci. I ja sam ovde par puta lupetao, spamovao i highjackovao teme i nikad ni jedan poen da skupim. Nesto nisam bas osetio svu tu zabranu o kojoj je ovde rec. Jedino sto meda ponekad uleti i pocne da koci kad postane najzanimljivije :d Al Fata se uglavnom ne da ukociti, pa uvek ima bar jos poneki zanimljivi komentar dok ne padne katanac :D
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Mora neko i da koci ili kola odose nizbrdo :P :wave:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Uf bre kakve silne reci. I ja sam ovde par puta lupetao, spamovao i highjackovao teme i nikad ni jedan poen da skupim. Nesto nisam bas osetio svu tu zabranu o kojoj je ovde rec. Jedino sto meda ponekad uleti i pocne da koci kad postane najzanimljivije :d Al Fata se uglavnom ne da ukociti, pa uvek ima bar jos poneki zanimljivi komentar dok ne padne katanac :D
:D

Ja sam i za manje dobijao poene, ti javno priznajes sta si radio i prosao si nekaznjeno! :eek: :d

Prebacitee mu moja dva, tri, da ne bude manjina. :D
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Da, upravo... Titule koji nose neki clanovi imaju neku tezinu pa su oni bili u nekim situacijama kaznjavani sa poenima dok su neki clanovi bez titula za iste prekrsaje bili samo opomenuti... sve ima svoje ;)
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.518
Rezultat reagovanja
141
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Da, upravo... Titule koji nose neki clanovi imaju neku tezinu pa su oni bili u nekim situacijama kaznjavani sa poenima dok su neki clanovi bez titula za iste prekrsaje bili samo opomenuti... sve ima svoje ;)
+1

Imao sam bod do pre par dana :D
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ma naravno, ali svako ko se iole normalno vlada, na PCAXE mislim da je totalna utopija... Naravno, sve ima svoju meru, samo sto neki nauce to citajuci forum, a neki nauce na tezi nacin, jer trose energiju i kanalisu neke svoje bubice na pogresne stvari...

Ili ti je komforno ili nije... Jeste, tu si, nije, nisi... Ne moze prostije. Pravila neka moraju postojati za sve...
 

Alk0

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
15.12.2010.
Poruka
1.203
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja moram da priznam da sam dva puta procitao prvi post i da mi uopste nije jasno u vezi cega se Gx-x pobunio ? Mozda sam propustio neku raspravu na forumu...

Sa druge strane, Gx-x mi je bas super lik i ne bih voleo da ode.

Sa trece strane, na forumu se zaista drasticno smanjio procenat sala na racun mog tvrdicluka, sto mi tesko pada :( To je jedan od najvecih razloga zasto svracam. Pa ako se zapravo pobunio zbog toga ja sam mu zahvalan :)
 

JzmA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2013.
Poruka
172
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rex
CPU & cooler:
CPU: Intel Pentium Dual-core E5400 2.70GHz
Motherboard:
Gigabyte MB GA-G31M-ES2L; LGA775, Intel G31
RAM:
Kingston 2048MB 800MHz DDR2 PC6400
VGA & cooler:
Asus VGA 4670 512 MB DDR3; EAH4670/DI/512MD3/A ATI Radeon
Display:
AOC 931SWL 19''
HDD:
Seagate HDD 500GB; 16MB SATA2
Case:
Foxconn TSAA841
PSU:
450W
Optical drives:
LG
Internet:
2MB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 32bit, Maxthon3
Other:
OCB rolna
Ovaj forum kao i svi drugi nisu finansirani od strane drzave vec su privatno vlasnistvo. Gledajte na njih kao na kucu, stan sa sopstvenim kucnim redom.
Kucni red je okacen na ulazu, svako moze da procita. Postuj domacina i on ce tebe kao gosta.
+1

Ja moram da priznam da sam dva puta procitao prvi post i da mi uopste nije jasno u vezi cega se Gx-x pobunio ? Mozda sam propustio neku raspravu na forumu...)
Meni se čini da kolega želi slobodu pričanja o religiji, ali ne navodi argumente za svoj, po meni, iracionalan prijedlog.

Što se tiče posjećenosti foruma, ja sam tu tek odnedavno, ali mnogo više čitam nego što pišem, prvenstveno zbog toga što nisam naročito stručan sa pomaganjem oko tehničkih problema (znam samo AutoCAD i nešto malo 3D modelovanja), a ovde sam se pridružio jer najviše pratim igre, koje su obavezan dio svakog IT foruma (za razliku od religije) po preporuci kolege koji mi je rekao da su ovdašnji članovi jako susretljivi i prijatni.

Ako je zaista riječ o religijskim raspravama na ovom forumu, smatram da to ne samo da nije poželjno, nego da ne treba da bude ni dopustivo, budući da kako svaka radnja ima mjesta na kojem bi bila nedolična, tako i svaka tema ima svoja.
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.540
Rezultat reagovanja
631
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Nemoz svima udovoljiti ma koliko se trudio...:wave:
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Ja moram da priznam da sam dva puta procitao prvi post i da mi uopste nije jasno u vezi cega se Gx-x pobunio ? Mozda sam propustio neku raspravu na forumu...
Nisi propustio nista, osim jedne slike koje se tice Pape(religije) koja je obrisana, posto je GX-X stari clan i dobro zna sta je dozvoljeno pravilnikom, po pravilniku za ovaj prekrsaj je trebao dobiti 5 bodova, on je dobio samo 1, ovo pisem cisto da se vidi koliko se mod tim izivljava.
Razumem njegov problem covek je atejista i nema problem da prica o religiji, ali nismo ovde pojedinci i pcaxe nije pojedinac. U proslosti su teme vezane za religiju lose prolazile na forumu i pcaxe kao IT Forumu takve teme nisu potrebne.

Sa druge strane, Gx-x mi je bas super lik i ne bih voleo da ode.
Slazem se, mogu reci da sam zahvaljujuci njemu i nekim spletom okolnosti presao na nVidiu :D

Sa trece strane, na forumu se zaista drasticno smanjio procenat sala na racun mog tvrdicluka, sto mi tesko pada :( To je jedan od najvecih razloga zasto svracam. Pa ako se zapravo pobunio zbog toga ja sam mu zahvalan :)
Takodje se slazem sa ovim, nije uredu tek si kupio directX11 kartu, a ovi oce dx12 da izbace to stvarno nije uredu prema nasem pirocancu guru-u :P
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Teme o politici i religiji/veri nema sta da traze na jednom IT forumu...
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh