• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pravda za Dragana P.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.248
Rezultat reagovanja
266
Moja konfiguracija
M*** je rečnik banovanog.

Google nalazi 94 reči sa slovom "j",gomila na "k" i gomila ko zna kakvih, a ima ih više samo su sakrivene, što je puno puno je.

Neka se registruje ponovo, niko mu ne brani, samo sa manje tih reči, inače će ga odmah provaliti.

Naravno treba bolji sistem filtriranja reči jer puno ostaje, kao ova gore, i brža reakcija moderatora brisanjem provokativnih postova i upozorenjem, jer ako se ne izbriše uvek uleti neko novi koji komentariše provokaciju, a članovi tipa banovanog to jedva dočekaju za još jednu provokaciju i tako u krug. Kako sam razumeo u onoj roštilj temi je bilo upozorenja na PM, ali su izostala brisanja postova, i još uvek postoje ti postovi.
 
Poslednja izmena:

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Ne, ja nisam Dragan niti zelim da budem, samo kazem svoje misljenje. Namerno sam ti rec stavio, nego iznosim cinjenice nekoga ko nije uopste tu, dodje posle x meseci i godina i zavodi neki "red".
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.248
Rezultat reagovanja
266
Moja konfiguracija
Kako znam taj čovek je postavio forum i sajt, održava iste, tako da je prisutan stalno iako ne postuje ovde.
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Kakve veze ima ako je postavio sajt? To mu da ne daje za pravo da glumi nekoh velikog sefa ovde. Ocigledno je da vecina forumasa zna koliko je Dragan doprineo forumu i pomogao ljudima od samog "postavljaca sajta", tome i ova tema i da kazem "hejt" na moderatore.
 

Ackiss

Moderator
Učlanjen(a)
25.12.2014.
Poruka
1.320
Rezultat reagovanja
543
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Laptop HP ProBook 4530s
CPU & cooler:
Ryzen 5600x Noctua NH-D15S+NF-A14IPPC 2000 rpm
Motherboard:
ROG Strix X570 Gaming E
RAM:
Trident Z Neo 2x16gb 3200CL14 (Samsung)
VGA & cooler:
GTX 1070Ti
Display:
Samsung Odyssey G7 32
HDD:
Samsung SSD 850 EVO 500GB, Seagate Barracuda 2TB
Sound:
Sennheiser HD 598, Audio Technica M40X, Rode NT USB
Case:
Phanteks Evolv X/Noctua IPPC
PSU:
CHIEFTEC APS-1000C, Leadex II 1200, Leadex Platinum 1200, Corsair HX 1200, EVGA G2 1000
Mice & keyboard:
Ninox Aurora, Logitech 502 Proteus Spectrum, Logitech G403, Rantopad MXX modded
Internet:
VDSL 50mbps
OS & Browser:
Win 10 64bit, Chrome
Dragan jeste pomogao ovom forumu, bio je aktivan, ima znanje, ima volju, ali cinjenica je da je covek nepopravljiv, meni licno smeta njegovo izrazavanje i ponasanje kada je negativan.
To sto je aktivan clan, ne daje mu za pravo da moze da se bahati ruznim recima jer je svakodnevno lose raspolozen, on je svaki dan morao par puta da opsuje i to onako posteno..

Nigde ne pise da ako ste aktivan i vredan clan da imate pravo da krsite pravila i da ce vam biti oprosteno, iako je njemu bilo oprosteno bar 50 puta minimum..

Covek je par puta sam trazio da bude banovan u smislu provokacije moderatorima, to je krajnji bezobrazluk i nepostovanje pravila, bahacenje i omalovazavanje moderatora koji su pokusali da ispadnu fer prema njemu i da ga ne banuju..

Nemam nista licno protiv Dragana osim sto mi jako smeta njegovo svakodnevno kocijasko izrazavanje, tako da iz moje perspektive gledano, on je odavno zasluzio ban..

Ne vidim razlog zasto ste zapoceli ovu temu, valjda je toliko ocigledno koliko je puta prekrsio pravila i to ne samo prekrsio vec je provocirao moderatore da je to vec postalo smesno..

Da je neki covek, promenio bi se, i ostao na forumu, on da je bio kulturan, bio bi promovisan a ne banovan..

Realno gledajte, ko je kriv sto je Dragan banovan?
Ako mene pitate, sam je kriv, sve je sam svesno uradio i dobio je sta je trazio i zasluzio.. Jako je jednostavno..

On ne moze da bude uzor mladim generacijama, ma koliko imao znanje, ako ne zna da se ponasa i ne zeli da ispostuje jednostavna pravila kojih ima ukupno 5, jednostavno je da jednostavnije ne moze biti...

Postujem sva misljenja, tako ocekujem da i vi postujete moje.. Izneo sam licno misljenje jer drugacije gledam na stvari..

Sta se desilo ,desilo se, nastavljamo dalje, nema potrebe za ovakvim temama jer ne doprinose nicemu dobrom kao sto mozete videti..
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.540
Rezultat reagovanja
631
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Kakve veze ima ako je postavio sajt? To mu da ne daje za pravo da glumi nekoh velikog sefa ovde. Ocigledno je da vecina forumasa zna koliko je Dragan doprineo forumu i pomogao ljudima od samog "postavljaca sajta", tome i ova tema i da kazem "hejt" na moderatore.
Ja ne znam sta tebi sad nije jasno, zar je bitno ko ga je banovao, eto ja sam hteo prvi da ga banujem i rekao sam da je sad preterao svaku meru i da ću mu davati poene za svaki 'njegov način post' .

Verovao sam da mogu da ga malo promenim, usmerim, ali sam failovao i rešio da mu se više ne toleriše ni najmanja glupost.

Kome se ne svidja na forumu može odmah da ide, ovo je jedan od najtoleratnijih foruma ikada, niti sam ja kao mod plaćen za ovo niti ste vi plaćeni da blejite ovde -simple.

Zamolio bi ljude da više ne spominju dotičnog jer je to stara prica i neće se vraćati i tolerisati njegovo prisustvo.

Hvala

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome
Predlazem svim ljubiteljima lika i dela Dragana da mu pomognu oko izrade sopstvenog foruma, ili da smisle neki drugi nacin da se izbore sa situacijom u kojoj taj lik vise nije pozeljan na ovom forumu.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.053
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Taman sam hteo da napišem: ovaj @Ackiss piše kao da je moderator, kad ono... :D
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ali ovo sto pisete i sto se ukljucuje gomila nebitnih ljudi mi je stvarno besmisleno.

Vecina ljudi koji smatraju ban Dragana nepravednim, ukljucujuci i mene smo bili nekada u konfliktu sa njim, ali smo ujedno i najaktivniji na forumu. Vise je ovde random ljudi koji su samo stali uz moderatore, a da nisu skoro nikad ucestvovali u nekoj temi sa njim nego ovih koji prate svakodnevno. Ako bismo primera radi banovali one iz grupe kojoj pripadamo ja, SlavenK, nasteezy itd, pa ne bi ostalo 3 svakodnevno aktivna clana.

Necu nikoga sad da vredjam od moderatora jer koliko vidim ovde su oni crvena slova.

Mislim realno ovde je protiv dragana 3 clana i moderatori, a vecinu niko ne pita nista. :rotf:
 
Poslednja izmena:

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Kakve veze ima ako je postavio sajt? To mu da ne daje za pravo da glumi nekoh velikog sefa ovde. Ocigledno je da vecina forumasa zna koliko je Dragan doprineo forumu i pomogao ljudima od samog "postavljaca sajta", tome i ova tema i da kazem "hejt" na moderatore.
Ne glumi sefa već je hladne glave reagovao kako je mislio da treba. Posto je tema ostala zaključana znaci da su se i ostali modovi složili. Kad ćete shvatiti da mi ovde nemamo velikog sefa i da se pravda deli na iste nacine. Nema nadredjenih, nema povlašćenih.
Druga stvar, mnogo ljudi ovde koji su i dalje prisutni a neki i nisu su doprinela daleko više Sekiri kroz forum i ne-forum samo vi to ne vidite, znate za zadnjih godinu, dve, tri.
Mi bre postojimo 10 god a koliko Dragan P. ima ucesca?
Kome je Dragan P. uzor, taj treba da stavi prst na celo i razmisli da li je takav način “resavanja” problema ispravan.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.165
Rezultat reagovanja
385
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Sada mi žao što sam Dragana stavio na ignore, nemam pojma o čemu se radi ali kokice su ukusne! :rotf:
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Mislim realno ovde je protiv dragana 3 clana i moderatori, a vecinu niko ne pita nista. :rotf:
Vi, koliko vidim, očekujete demokratiju na forumu. Nema demokratije na forumu. Nadjite mi forum gde vaze demokratski principi.
Mi još, za razliku od drugih, i ličimo n demokratiju. Kod drugih bi davno svi bili pokaznjavani za takav bezrazlozan bunt.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ne glumi sefa već je hladne glave reagovao kako je mislio da treba. Posto je tema ostala zaključana znaci da su se i ostali modovi složili. Kad ćete shvatiti da mi ovde nemamo velikog sefa i da se pravda deli na iste nacine. Nema nadredjenih, nema povlašćenih.
Druga stvar, mnogo ljudi ovde koji su i dalje prisutni a neki i nisu su doprinela daleko više Sekiri kroz forum i ne-forum samo vi to ne vidite, znate za zadnjih godinu, dve, tri.
Mi bre postojimo 10 god a koliko Dragan P. ima ucesca?
Kome je Dragan P. uzor, taj treba da stavi prst na celo i razmisli da li je takav način “resavanja” problema ispravan.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Logika level MySpace
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.053
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Nema razloga za podizanje tenzija ili za pretnje. Ja ovu temu doživljavam kao neku kroz koju će se jasno staviti do znanja koja su pravila foruma. Ili se ista malo bolje definisati. Na kraju, svi imamo neko svoje mišljenje.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Bili su druze bitni pre toga i opet se vodite logikom MySpacea, mi smo nekad bili nesto, pa vise niste.

Ja ne znam da li ste vi svesni da ovaj forum pdrzavamo samo nas 10 u zivotu. U 90% tema u kojima neko ima neki problem, javi se jedan clan pa pomaze, a vi slavni i korosni prolazite tu cisto da ne pise poslednji put vidjen pre 3 godine.
 
Poslednja izmena:

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Idite slobodno ako mislite da Sekira zavisi od vas.
Šta sve neću danas pročitati. Možeš misliti, PCAXE je živeo zato sto je jedan nekulturni, nevaspitani, arogantni, sujetni, bezobzirni, bezobrazni Dragan P. davao doprinos. Sad kad je banovan, kad njegovi borci isto odu ali svojevoljno, forum umire.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.053
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Vi, koliko vidim, očekujete demokratiju na forumu. Nema demokratije na forumu. Nadjite mi forum gde vaze demokratski principi.
Mi još, za razliku od drugih, i ličimo n demokratiju. Kod drugih bi davno svi bili pokaznjavani za takav bezrazlozan bunt.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Deo ove tvoje izjave ne mogu da ignorišem.

Forum, kao takav, je mesto gde se iznose mišljenja, ovakva, onakva, nekome se sviđaju, svima se sviđaju, nikome se ne sviđaju. Po meni, demokratija je samo postojanje ove teme. Svakako je neko od moderatora premestio sve one poruke iz teme u kojoj nije trebalo ni da budu (valjda je nećete sad zatvoriti?).

Bolje definišite pravila, dopunite postojeća ako su nedorečena, objavite stepen tolerancije od 0 do 350 opomena (kao što ste sami, možda figurativno, možda ne, napisali), postavite to šesto pravilo, nemojte link ka linku pravila koji ne postoji.

Vrlo je lako, kao onda za komentarisanje u oglasu. I šta je bilo? Nema više komentarisanja u oglasima.

Onda neće biti potrebe za temama ovog tipa.
 
  • Like
Reagovanja: Uni

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Demokratija je kad većina odlučuje. Znaci, 51% “naroda” je dovoljno da se uradi to sto tih 51% želi.
To je demokratija.
Forum nije demokratija.
Ali! PCAXE želi da čuje svačije mišljenje. Zato je i nastala tema. Ali to i dalje nije demokratija. Dragan P. Neće biti vraćen. Mislim da ni dotični ne bi zeleo da se vrati.

Tolerancije neće više biti. Ko prekrši pravilo, opomena bez poena. Svako sledeće kršenje ide opomena sa pripadajucim poenima.
Postoje 5 pravila od početka foruma. Pratite njih i to je to.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.165
Rezultat reagovanja
385
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Ljudi, ovaj forum je privatno vlasništvo i ima pravila i što to prije shvatite bolje za vas. Dragan je trebao do sada biti banovan najmanje 20 puta i to dovoljno govori o strpljenju moderatora. Da ne ispane da ja sada ovde nekog branim, ne branim i moderatori to dobro znaju. Postoje 3 načina ponašanja na ovom forumu (a pretpostavljam i svim ostalim):
1. Pridržavaš se pravila i nastaviš istim tempom.
2. Napustiš forum.
3. Povučeš ručnu i letiš ispod radara.
Ja sam lično uzeo opciju 3. Pročitaš pokoju zanimljivu temu, pomogneš nekome ako se nađeš u tom trenutku i ne mješaš se previše (iako se neke stvari ne mogu ignorisati). Ja sam Dragana davno stavio na ignore jer lično ne vidim poentu rasprave i trpljenja uvreda ako mi dotični nije na dohvat šake, čisto da mu objasnim da duga jezičina treba imati sablje za ruke. Ovo važi za sve. Ovakvih situacija je bilo i prije, otuda i moj avatar a tematika je bila mnogo važnija od nečijeg kočijaškog jezika... Tako da manite se ćorava posla. Što se Dragana tiče, good riddance!! Svako ko misli da to nije bilo iznova i iznova zasluženo i da nema šta da traži na forumu može slobodno da napusti. Klinci se danas lože da su bitni a mi eto starkelje, kao da mi nismo bili u tim godinama i ne znamo ništa... Polako, sve to nadođe na svoje...
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.144
Rezultat reagovanja
3.485
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Šta pročitah danas prosto ne verujem. Izmešali ste babe i žabe po 100x. Toliko je sve odve jasno zbog cega se šta desilo, a vi samo tupite u nedogled.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Upravo. Ispravljena je greska moderatorakog tima. Greska je bila postojanje Dragana P na forumu. I moderatori su ljudi, a kao ljudi su skloni pravljenju gresaka. Tim ljudi treba da smanji nivo gresaka ali se dešavaju.
Uglavnom, greska je ispravljena.
The end.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Mogla bi ovde da padne i neka anketa :) Salu na stranu, covek je dobio sta je zasluzio. Nekima je pomogao ali je vecinu prozivao, napusavao i odvratno se ponasao. Stvarno mi nije jasno sto ste toliko zapeli zbog toga sto je banovan, ni prvi ni poslednji koji ce proci kroz ovaj forum dok bude postojao.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

CooLa

I didn't ask for this
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.277
Rezultat reagovanja
55
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mainframe
CPU & cooler:
AMD ThreadRipper 2920X
Motherboard:
Asus ROG Zenith Extreme
RAM:
8x8 Corsair Vengeance RGB PRO @ 3600MHz
VGA & cooler:
MSI RTX 2080Ti
Display:
3x Acer Predator 27"
HDD:
2x Samsung 970Pro 1TB + 2xSamsung 850Pro 2TB
Sound:
Integrale
Case:
Phanteks Evolv X
PSU:
Corsair HX1200i
Optical drives:
LOL
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow Chroma + Razer Mamba TE
Internet:
Orion 1Gbit
OS & Browser:
Windows 10
Other:
Alienware R13 R3
Zasto smaras i zakljucavas teme kada je napravljena posebna tema za ovo. Dosao lik posle 5 godina na forum, vec poceo da se izdrkava i banuje clanove.
Iskuliraj druze, nisi nikakvo mudo ako si moderator...
Prvo, ja ne smaram.
Drugo, zaključavam teme da se smire strasti i da se nastavi normalna diskusija.
Treće, ne radi se o tome da l' sam mudo ili nisam mudo nego o tome da diskusija treba da bude normalna.

Ne, ja nisam Dragan niti zelim da budem, samo kazem svoje misljenje. Namerno sam ti rec stavio, nego iznosim cinjenice nekoga ko nije uopste tu, dodje posle x meseci i godina i zavodi neki "red".
Ja sam tu sve vreme, od osnivanja ovog sajta. To što ne postujem više toliko aktivno ne znači da ne pratim šta se dešava.


Kakve veze ima ako je postavio sajt? To mu da ne daje za pravo da glumi nekoh velikog sefa ovde. Ocigledno je da vecina forumasa zna koliko je Dragan doprineo forumu i pomogao ljudima od samog "postavljaca sajta", tome i ova tema i da kazem "hejt" na moderatore.
Ne glumim ja ništa. Može da zna i AV i ceo svet koliko je Dragan učestvovao u diskusijama, to mu ne daje za pravo da se ponaša kao budala i da ne komunicira normalno.

-------------

U dalje polemike neću da ulazim. Pravila će biti dodefinisana i jasno istaknuta tako da apsolutno svima bude jasno šta je dozvoljeno, a šta nije.

Svakako, komunkacija treba da bude normalna, a ona trenutno to nije, čak ni u ovoj temi, pa bih da zamolim još jednom sve kolektivno, i članove, i moderatore, da iskuliraju.

Jerbo, ovde jedini problem koji vidim, je taj, što se lopta ne spušta. Nego se i dalje diže tenzija.
 

greatgonzo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.10.2009.
Poruka
557
Rezultat reagovanja
81
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 2600X + Megahalems x2 Coolink Swif2 120P
Motherboard:
Asus PRIME A320M-K
RAM:
Patriot Viper Steel 4000 MHz
VGA & cooler:
Asus ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING
Display:
Samsung LS27C750PS
HDD:
Samsung SSD 860 EVO 250Gb + Intel SSD 2500pro 512 + 1,5 Tb Samsung HD154UI +2Tb Seagate BarraCuda
Sound:
Teratec AureonXFIRE 8.0 HD
Case:
Master Case 5
PSU:
Corsair RM750i
Optical drives:
LG GH22NS30
Mice & keyboard:
Logitech M-RAK89D + Y-RK49
Internet:
SBB 10240/1024
OS & Browser:
Windows 7 x64 sp1 FF&Crome
Other:
xubuntu
Pročitao sam temu od početka i iako retko učestvujem u ovakvim diskusijama, i mnogo više čitam nego komentarišem hteo bih da istaknem par stvari.
Prvo nemam dilemu da je kao član bio koristan ali zar nismo svi tu da bi dali doprinos. Možda je neko aktivniji od drugih ali i za to postoji sistem bodovanja i korekcije statusa na osnovu istog.
Drugo osnovna kultura u ophođenju prema drugim ljudima, pa zar stvarno mislite da bezobrazluk i drskost prolaze kao normalno ponašanje. Meni prvom se smuči tema u kojoj vidim pojedine komentare i ne želim da takvu negativnu energiju prenosim na sebe.
Treće ko god smatra da nivo slobode na ovom forumu nije odgovarajući može da potraži neki drugi i pokaže gde je takav vid komunikacije dozvoljen. Mislim da tako nešto teško prolazi bilo gde a verujte mi dosta čitam i znam o čemu pišem.

Razum ja da ima strasti i ponekad je kritika sabra stvar jer pokreće stvari ali nije normalno da se komunicira sa drugim ljudima na takav način i svaki forum koji drži do sebe bi nastojao da ukloni taj vid komunikacije kako bi održao i podržao pozitivne vibracije i zdravu priču.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh