• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pr5oblem sa LB-LINK BL-WR2000

na_65

Newcomer
Učlanjen(a)
23.11.2017.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam problem od neki dan sa tim da kada ulazim na sajt za konfiguraciju rutera, uopšte neće da uđe na taj sajt, već ono prikaže da je predugo učitavanje i da provjerim mrežnu vezu. To se desilo poslije isključivanja rutera i modema iz struje na jedan minut. Prije toga je sve normalno radilo!
Molim vas za pomoć
 

musoviich

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.04.2019.
Poruka
106
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
musoviich's PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 3600 XT
Motherboard:
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS
RAM:
2x G.Skill 8GB DDR4 2400MHz
VGA & cooler:
NITRO+ SAPPHIRE Radeon RX 6600 XT
Display:
AOC 144Hz 24''
PSU:
CoolerMaster 700w
Mice & keyboard:
4Tech Bloody V5M & Lamia Gaming Keyboard
Internet:
TXTV Tuzla
OS & Browser:
Windows 10 & Brave
Pozdrav, dobrodosao na axe.rs forum, Jesu li to testni modem i ruter ?, Mislim, jel ih koristis u objektu kao aktivan modem i ruter ili se igras/ucis ?
Moglo bi se desiti da si pri iskljucivanju dotakao tipku restart i time vratio ruter na fabricke postavke, zatim kako god da si spojen, ruter ti je dodjelio neku drugu adresu.
Pokusaj ovo:
Udji u cmd i kucaj ipconfig zatim ce ti tu izlistati tvoju lokalnu adresu i tvoju gateway adresu, ta gateway adresa je ona kojom dolazis do rutera

29512
 
Vrh