• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Potrebna pomoć Minecraft Faction.

moogz

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.01.2016.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Pozdrav svima. Evo bio sam u jednom factionu-u u minecraftu i dogovorili smo se da kupimo spawner i ja sam donirao pare, a dotični ****** leader me je izbacio iz factiona i ubio. ( samo da napomenem radi se o ogromnoj svoti novaca koja se sa dobrom farmom može zaraditi tek nako dosta dana uloženoga igranja). Ali ja sam izabrao za tu njihovu bazu opciju sethome tako da se svakoga trenutka mogu portati u bazu (ali ništa mi ne znači kada ne mogu ništa ruštit unutar tuđega factiona). Pa ja vas PCAXE forumaše pitam da li postoje kakve fore da u factionu uzmem njihove neke stvari recimo uzmem taj spawner koji sam sam platio. ( ako nekoga zanima imam i kordinate te baze ako to nešto znači). Lijepi pozdrav Moogz!!!!!!
 
Poslednja izmena od urednika:

Marko Mare

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.01.2015.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I5 6600k & CM MasterLiquid 120
Motherboard:
Z170 pro gaming Asus
RAM:
Ddr4 hyperX fury 2133Mhz
VGA & cooler:
/\/\/\/\/\/\/\
HDD:
SSD samsung 250gb 750evo
Sound:
Genesis HV59
Case:
Raidmax monster II
PSU:
Thermaltake Se 730w
Mice & keyboard:
Genesis GX44 & Genius
OS & Browser:
Windows 10
Pozdrav svima. Evo bio sam u jednom factionu-u u minecraftu i dogovorili smo se da kupimo spawner i ja sam donirao pare, a dotični ****** leader me je izbacio iz factiona i ubio. ( samo da napomenem radi se o ogromnoj svoti novaca koja se sa dobrom farmom može zaraditi tek nako dosta dana uloženoga igranja). Ali ja sam izabrao za tu njihovu bazu opciju sethome tako da se svakoga trenutka mogu portati u bazu (ali ništa mi ne znači kada ne mogu ništa ruštit unutar tuđega factiona). Pa ja vas PCAXE forumaše pitam da li postoje kakve fore da u factionu uzmem njihove neke stvari recimo uzmem taj spawner koji sam sam platio. ( ako nekoga zanima imam i kordinate te baze ako to nešto znači). Lijepi pozdrav Moogz!!!!!!
Nema nikakve sanse pitaj admina da ti pomogne ili ih zamoli da ti vrate :D
 

moogz

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.01.2016.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Znači ne postoje šanse da ja provalim kod njih.
 

Marko Mare

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.01.2015.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I5 6600k & CM MasterLiquid 120
Motherboard:
Z170 pro gaming Asus
RAM:
Ddr4 hyperX fury 2133Mhz
VGA & cooler:
/\/\/\/\/\/\/\
HDD:
SSD samsung 250gb 750evo
Sound:
Genesis HV59
Case:
Raidmax monster II
PSU:
Thermaltake Se 730w
Mice & keyboard:
Genesis GX44 & Genius
OS & Browser:
Windows 10

MilosGamerSRB

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.04.2016.
Poruka
18
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ma lider tog factiona njemu je verovatno mu je vazno samo te proklete pare za spawner i meni se desilo da to urade pa su banovali lidera, disbandovali faction i otkljucali zonu (Wilderness) za sve igrace...
Reportuj ga i kazi da disbanduju faction i banuju lidera pa onda probaj da provalis.
 
Vrh