• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Potreban modding kit i malo help-a :)

IMCustoms

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.10.2011.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
E pa i ja najzad reshio da se bacim u modding vode :D
Pa prvo shto sam mislio da radim je sleeving.. A poshto mi vadjenje pinova spajalicama, iglama, itd ne ide, treba mi neki kit ovakvog tipa.. u principu, naruchio bih ga ja i sa ppcs-a preko Ivana, ali to dok stigne, procice 2 meseca..
Pa je moje pitanje: Ima li ko ideju, gde ja mogu da nadjem ovako neshto kod nas?? Ili mozda ako neko ima vishak, pa da mi proda, ili moze da nabavi negde sa strane, ali brze od ovog grupnog naruchivanja.. Kako god, za svaki dogovor sam otvoren :D
Sleevove i heatshrinkove sam vec nashao kod JBL-a, tako da mi samo neki removal tool ili kit treba, pa da pochnem sa radom.. Pa se javite ako neko moze da pomogne..
:wave:
 

vlladdimir

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.10.2009.
Poruka
97
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom X3 720BE & CoolerMaster Hyper 212+
Motherboard:
Gigabyte MA770 UD3 rev2.0
RAM:
Kingston HyperX 5GB
VGA & cooler:
Gigabyte 6770
Display:
LG W2252TQ
HDD:
WD 640black, Samsung F1, WD 80, WD 750ext
Sound:
Altec Lansing ATP3
Case:
Cooler Master Gladiator
PSU:
Seasonic 620GM
Optical drives:
Pioneer 212
Mice & keyboard:
A4tech XL-747H, Logitech Media Keyboard 600
Internet:
ADSL Telekom 4mbit/s ipTV
OS & Browser:
Windows 7
Veruj mi da ces sa obicnim heftalicama da zavrsis posao. Namestis jednu do kraja onda gurnes i drugu i ispada.
 

IMCustoms

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.10.2011.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ja kao probao spajalicama i uspeo da se isechem... Ali ajde probacu i tim glupostima od heftalice.. Samo mislim da time necu moci da izvadim pinove za napajanje matichne :(

Ako neko zna neshto, moze da nabavi, pa mozda chak i da mi pozajmi na par dana svoj kit da ja to sve odradim, neka se javi, pa da se dogovorimo neshto..
 

share

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
444
Rezultat reagovanja
27
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PC
CPU & cooler:
Intel Core i7-3770K Ivy Bridge 3.5GHz OC 4.5GHz i Cooler Master V8
Motherboard:
MAXIMUS IV EXTREME-Z
RAM:
Kingston Technology HyperX Predator 4x4gb 16GB Kit (2x4GB) 2400MHz DDR3
VGA & cooler:
XFX 580 4GB
Display:
Philips 325E1C/00
HDD:
SAMSUNG 860 EVO 250GB / Kingston SKC600 512GB / WD 1T
Sound:
NEO 5.1
Case:
COOLER MASTER HAF 922 RC-922M-KKN1-GP
PSU:
Thermaltake Smart SE 730W
Optical drives:
no
Mice & keyboard:
Logitech G19 i MX518
Internet:
120mbs
OS & Browser:
WINDOWS 10 64bit
Ja kao probao spajalicama i uspeo da se isechem... Ali ajde probacu i tim glupostima od heftalice.. Samo mislim da time necu moci da izvadim pinove za napajanje matichne :(

Ako neko zna neshto, moze da nabavi, pa mozda chak i da mi pozajmi na par dana svoj kit da ja to sve odradim, neka se javi, pa da se dogovorimo neshto..
Ja sam sam napravio od ovih plocica i vadi se veoma lako ,pogledaj u ovu temu http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=8498&page=8
 
Vrh