• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Postoji li besplatan email servis za registrovani domen?

KalibracijaMonitora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.03.2014.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Other:
Spyder4Elite
Elem, naleteh na neku promociju za registraciju domena na Godaddy, jos sam doplatio i onu private opciju, i pukao sve ukupno nesto manje od $10.

100% znam da su pre desetak godina sa domenom davali i besplatnu email adresu (webmail, POP3, SMTP) i hosting (sa njihovom reklamom na vrhu stranice, ali skroz FREE), ali sada od toga nema nista.

Yebiga, nije mi palo na pamet da proveravam, jer sam kontao da sad, sa vecim i jeftinijim diskovima, ponuda moze biti samo bolja nego sto je bila pre 10-ak godina. Malo sutra je bolje - ponudili su mi custom email za ~$48 godisnje :mad:

Da li ima neki servis gde mogu besplatno da napravim email adresu sa ovim domenom ili sam se ispalio? :ajoj:

Da li ima neki registrator koji uz novi domen daje email adresu i/ili hosting?

Da li vredi ovaj domen prebaciti kod nekog drugog ili ga jednostavno halaliti?
 

Jablan

Newcomer
Učlanjen(a)
21.04.2015.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Objasnicu ti sto jednostavnije:
Kod nekog hosting-a uzmes neki hosting paket imas i za 100 dinara mesecno
od hostinga dobijes nameserver adresu naprimer: ns1.perahosting.com i ns2.perahosting.com
to upises u panelu od godady-ja tamo gde ti pise dns zone(name server) i onda sacekas 12 do 24 sata da se osvezi dns
i onda iz cpanela od hosting prtovajdera gde si uzeo tamo mozes da pravis koliko hoces email adresa za tvoj domen sto si kupio od godady-ja

pogledaj sliku broj 1: http://prntscr.com/7bnrdx
pogledaj sliku broj 2: http://prntscr.com/7bns53

Izvinjavam se ako neko misli da je ovo reklama samo pomazem coveku da lakse se snadje.
 

KalibracijaMonitora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.03.2014.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Other:
Spyder4Elite
Radije cu, ako ima, registrovati novi domen kod nekog ko nije Godaddy a da ima besplatan email i hosting :d
 
Vrh