• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc

jasmindema1

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.08.2017.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Može neko da mi objasni zbog čega,ram ne podržava 8 gb ..prikazuje 6gb,a usable 4 gb..nakon toga razmišljao da skinem jedan od 4 gb.i stavljam drugi od 2 gb i ne prikazuje više usable samo 6 gb.a maticna prima do 16 gb rama.evo vam slika.


Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.250
Rezultat reagovanja
269
Moja konfiguracija
Da li je ažuriran Windows, drajveri, .net Framework...?

Šta piše u biosu koliko ima memorije?

Koja ploča i memorija? Da li dobijaš plave ekrane i restarte, ako da onda je problem u memoriji?

Možda do windowsa drajver ako u biosu prikazuje svih 8GB. Probaj: Clear Cmos, smanjiti brzinu memorije u biosu npr. na 1066. Možda nekompatiblnost ploče i memorije. Možda bios ažuriranje pomogne ili zamena memorije.
 

M4RK0

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
29.09.2017.
Poruka
42
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD A8 7600
OS & Browser:
WINDOWS 7,GOOGLE CHROME
koju graficku koristis ako koristis integrisanu ona vuce nekoliko GB rama u zavisnosti koliko je podesena
 

jasmindema1

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.08.2017.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
koju graficku koristis ako koristis integrisanu ona vuce nekoliko GB rama u zavisnosti koliko je podesena
Grafička je gtx 650 ti..2gb...nažalost kada sam vadio jedan imam 2 po 4 gb..i ja vadio jedan 4gb stavio drugi 2 gb.i radi normalno 6 gb..a 8 nije htela

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Vrh