• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc oko sklapanja konfiguracije

Nele_1202

Newcomer
Učlanjen(a)
14.04.2023.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima, novi sam na forumu, nadam se da cu dobiti pomoc koja mi treba i isto tako pomoci nekome ukoliko mogu, planiram da sastavim sebi novu konfiguraciju, prvi put cu sam da kupim nove komponente i upustim se u to, sto se tice samog sklapanja, posedujem potrebno znanje sto se toga tice, zanima me samo da mi neko kaze da li su sve komponente koje sam odabrao kompatibilne i da li neko ima neki predlog sta bi moglo da se promeni itd. Pre svega hocu da naglasim da je mi je bugdet build da se zna, komponente se sledece, Ryzen 5 5500, Asus Tuf B450-plus gaming II, 2x8gb Silicon power 3200mhz, 1tb Dahua E900, GTX 1070 (karticu planiram da kupim polovnu na KP), DEEPCOOL DE600, za kuciste jos nisam odlucio, to cu jos videti, unapred hvala svima.
 
Vrh