• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc oke racunara

pesicccc

Newcomer
Učlanjen(a)
10.09.2019.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
E ovako,izvinjavam se odmah ako nisam u pravoj sekciji,stvarno mi treba pomoc.
-Kupio sam racunar u EMMI-u pre 2 nedelje.
1660 6gb,ryzen 5 2600x,16gb ram 2400MHz (2x8),A320MH Biostar,1TB,240GB SSD,Falcon 600w
Windows 10 instaliran u EMMI-u
E ovako,kada sam kupio racunar doneo kuci,upalio ga,spojio HDMI kablom u TV i on je radio normalno nekih 30 minuta i onda krenuo da koci.
Mislio sam da je do tv-a,pa sam doneo kuci monitor da proverim da li je do toga.Spojio sve,upalio ga i on je opet 1-2h radio normalno.Za to vreme sam bio skinuo fifu 19 Demo sa Origin-a.
Ja sam upalio Fifu i radila je normalno nekih 20 minuta.Posle je krenuo racunar da koci,palo negde oko 40 fps-a(Ne znam tacno,nisam mogao da proverim ali tu negde)
Restartovao sam ga 2-3 puta i onda je normalno radio 2h i opet isto.
Sutradan sam ga upalio i cim se upalio je kocio,znaci uzas.Moram po 2-3 puta da ga restartujem da bih mogao normalno da koristim racunar 1h.
Skinuo sam Fortnite preko Epic Games-a,GTA V preko Social club-a i jos neke igrice.
Upalim igricu,igram je 20 minuta na lockovanih 60 FPS-a i fps u jednom trenutku padne na 30-35FPS-a.
Skinuo sam MSI Afterburnet da vidim sta se desava sa grafickom i procesorom
Slika dok radi normalno: Slika (Slika je Uploadovana preko imgur-a)
Slika kada krene da koci:Slika (Slika je Uploadovana preko imgur-a)
I tako vec 2 nedelje,moram da ga restartujem 2-3 puta da bih normalno koristio racunar na pola sata-sat i jako bih voleo ako neko moze da mi pomogne sa tim.
 
Poslednja izmena:
Vrh