• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Podloga za miš i stalak za slušalice

999ms

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
48
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jebac zmajeva koji tera GTA V
CPU & cooler:
AMD Athlon(tm) II X2 250 @3.0 GHz
Motherboard:
Od pre Hrista
RAM:
4.00 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
Neki LG
HDD:
1TB
Sound:
Sivi zvucnici, Genius Junceus 7.1, Sony bubice,Logitech H230
Case:
Crno
PSU:
Nema
Mice & keyboard:
CM Octane storm complete, Reddragon mousepad, A4 Tech mousepad
Internet:
Samo Telekom
OS & Browser:
Windows 7 64 -bits Profesionalac , Krom mada u zadnje vreme ovu novu verziju Mozilice
Other:
Nintendo DSi XL, Galaxy S4, iPhone 6s , Samsung Tab 3, SEGA, Logitech F310 Gamepad,VAR Gamepad.
Našao sam na KP Coolermaster Speed-RX za oko 2.000din.Samo sam tu našao ,zvao sam par radnji i sve kažu da nemaju na stanju.Ta podloga je L veličina 450x350x5 mm.Svidja mi se sto je velika jer uglavnom igram Csgo i koristim mali DPI.Zanima ne da li je neko ima i da li vredi 2k jer bih odavno uzeo qck ali ova mi se sviđa zbog 5mm debljine.Skoro je ko qck heavy i jeftinija.Preporucite mi slobodno neke ali nemojte sada a4tech pošto je imam i hoću nešto kvalitetnije.I još stalak jel ima negde da se kupi ,a da nije puno skup.Ne tražim neki predobar ali makar da ne pada na svakih 5 min.
 

999ms

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
48
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jebac zmajeva koji tera GTA V
CPU & cooler:
AMD Athlon(tm) II X2 250 @3.0 GHz
Motherboard:
Od pre Hrista
RAM:
4.00 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
Neki LG
HDD:
1TB
Sound:
Sivi zvucnici, Genius Junceus 7.1, Sony bubice,Logitech H230
Case:
Crno
PSU:
Nema
Mice & keyboard:
CM Octane storm complete, Reddragon mousepad, A4 Tech mousepad
Internet:
Samo Telekom
OS & Browser:
Windows 7 64 -bits Profesionalac , Krom mada u zadnje vreme ovu novu verziju Mozilice
Other:
Nintendo DSi XL, Galaxy S4, iPhone 6s , Samsung Tab 3, SEGA, Logitech F310 Gamepad,VAR Gamepad.
Ma znam da je super QcK ali mi je pretanka samo 2mm , a heavy od 6 je preskupa pa sam slučajno naleteo na ovu.Gledao sam unboxing i odmah mi se svidela.
 

999ms

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
48
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jebac zmajeva koji tera GTA V
CPU & cooler:
AMD Athlon(tm) II X2 250 @3.0 GHz
Motherboard:
Od pre Hrista
RAM:
4.00 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
Neki LG
HDD:
1TB
Sound:
Sivi zvucnici, Genius Junceus 7.1, Sony bubice,Logitech H230
Case:
Crno
PSU:
Nema
Mice & keyboard:
CM Octane storm complete, Reddragon mousepad, A4 Tech mousepad
Internet:
Samo Telekom
OS & Browser:
Windows 7 64 -bits Profesionalac , Krom mada u zadnje vreme ovu novu verziju Mozilice
Other:
Nintendo DSi XL, Galaxy S4, iPhone 6s , Samsung Tab 3, SEGA, Logitech F310 Gamepad,VAR Gamepad.

999ms

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
48
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jebac zmajeva koji tera GTA V
CPU & cooler:
AMD Athlon(tm) II X2 250 @3.0 GHz
Motherboard:
Od pre Hrista
RAM:
4.00 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
Neki LG
HDD:
1TB
Sound:
Sivi zvucnici, Genius Junceus 7.1, Sony bubice,Logitech H230
Case:
Crno
PSU:
Nema
Mice & keyboard:
CM Octane storm complete, Reddragon mousepad, A4 Tech mousepad
Internet:
Samo Telekom
OS & Browser:
Windows 7 64 -bits Profesionalac , Krom mada u zadnje vreme ovu novu verziju Mozilice
Other:
Nintendo DSi XL, Galaxy S4, iPhone 6s , Samsung Tab 3, SEGA, Logitech F310 Gamepad,VAR Gamepad.
Ljudi igrao sam kod druga na QcK Heavy i predobra je.Mnogo mi se sviđa što je debela 6mm.E sada ja sam došao na ideju da kupim 2 velike x7 podloge i stavim ih jednu na drugu.Sada ne znam kako bi to izgledalo i sa čime da ih spojim ali bih smislio već nesto.Sta mislite o predlogu???Uštedeo bih 1k dinara.
 

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Nije fora samo u velicini i debljini :troll: nego i u materijalima, meni je qck+ posle 5 god kao nova jer ima neku svilenu povrsinu, koja se vrlo tesko haba, a drugarova x7 posle god dana kao iz mocvare da je izvadio... ustedeces 1k din ako gledas na period od godinu dana, ali ako gledas na period 5+ god, ustedeces mnogo vise sa qck+ ;) ista fora kao sto kazu za amd: amd je jeftiniji al te izadje skuplje [kad gledas malo siru sliku i duzi vremenski period]...kao ja nekad davno pre 100god sto sam svakih mesec dana kupovao sluske od 1000din, a onda sam jednom kupio od 5500din i traju i dan danas...a stalke takodje imas na kp.
 

bleyach

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.10.2012.
Poruka
2.023
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Ljudi igrao sam kod druga na QcK Heavy i predobra je.Mnogo mi se sviđa što je debela 6mm.E sada ja sam došao na ideju da kupim 2 velike x7 podloge i stavim ih jednu na drugu.Sada ne znam kako bi to izgledalo i sa čime da ih spojim ali bih smislio već nesto.Sta mislite o predlogu???Uštedeo bih 1k dinara.
Ustedeces 1k din i posle 6 meseci igranja na toj podlozi moraces da menjas,a i nije isto kad stavis jednu podlogu na drugu i kad igras samo na jednu.

X7 podloge su tesko smece pa ti ja ne bi preporucio da uopste radis to.

Debljina podloge nije toliko bitna koliko je bitan kvalitet,nisi ti neki profiigrac da ti treba qck heavy.

Ja bih ti preporucio ovako nesto Asus Strix Glide ili SteelSeries QcK + Fnatic
 

999ms

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
48
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Jebac zmajeva koji tera GTA V
CPU & cooler:
AMD Athlon(tm) II X2 250 @3.0 GHz
Motherboard:
Od pre Hrista
RAM:
4.00 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTS 450
Display:
Neki LG
HDD:
1TB
Sound:
Sivi zvucnici, Genius Junceus 7.1, Sony bubice,Logitech H230
Case:
Crno
PSU:
Nema
Mice & keyboard:
CM Octane storm complete, Reddragon mousepad, A4 Tech mousepad
Internet:
Samo Telekom
OS & Browser:
Windows 7 64 -bits Profesionalac , Krom mada u zadnje vreme ovu novu verziju Mozilice
Other:
Nintendo DSi XL, Galaxy S4, iPhone 6s , Samsung Tab 3, SEGA, Logitech F310 Gamepad,VAR Gamepad.
Znam to nego mi nekako više prija da je deblja.Izeo bih ja i qck mass ali je nema nigde.Imam x7 godinu dana i evo ima malo prašine skoro ko nova.A ipak ne daje mi se za podlogu više od 1500din.
 
Poslednja izmena:

bleyach

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.10.2012.
Poruka
2.023
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Onda nemoj ni da je kupujes.Po meni je x7 smece,imas i cooler maste swift/xyper x serije pogledaj to....
 
Vrh