• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PITANJE ZA STEAM

moogz

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.01.2016.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
POZDRAV SVIMA. Evo odlučio sam kupiti cs-go na steamu ali nemogu do banke da bi prebacio novac na paypal (nemam vremena i sami možda znate koliko se dugo čeka u bankama) pa sam odlučio kupiti paysafecard, pošto sam iz Hrv mogu ga kupiti na svakom kiosku( ne znam kako je u BIH itd....). I mene samo zanima kako to ide na steamu pošto nikada nisam na njemu(steam) kupovao (kupovao sam samo cd jer sam igrao na ps4 i wiiu). Kada prebacim novac jel ja odmah mogu kupiti igru ili je to neka procedura i gdje ću vidjeti da se taj novac prebacio pošto nebi kupio preko paypala nego preko ovoga. HVALA SVIMA UNAPRIJED LP!!!!
 

Zuco OW

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.02.2016.
Poruka
489
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Drvenko
CPU & cooler:
AMD phenom II X4 B50
Motherboard:
BIOSTAR TA785G3 HD
RAM:
Silicon Power 4gb 1600mhz
VGA & cooler:
Sapphire Radeon HD 6570
Display:
19 MEDION
HDD:
Hitaci 500gb SATA 2
PSU:
500W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Mis X7 740K tastatura Kb-G265
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 7 64
Other:
Dosta vise :D
POZDRAV SVIMA. Evo odlučio sam kupiti cs-go na steamu ali nemogu do banke da bi prebacio novac na paypal (nemam vremena i sami možda znate koliko se dugo čeka u bankama) pa sam odlučio kupiti paysafecard, pošto sam iz Hrv mogu ga kupiti na svakom kiosku( ne znam kako je u BIH itd....). I mene samo zanima kako to ide na steamu pošto nikada nisam na njemu(steam) kupovao (kupovao sam samo cd jer sam igrao na ps4 i wiiu). Kada prebacim novac jel ja odmah mogu kupiti igru ili je to neka procedura i gdje ću vidjeti da se taj novac prebacio pošto nebi kupio preko paypala nego preko ovoga. HVALA SVIMA UNAPRIJED LP!!!!
imas detaljno objasnjenje ma stimu Kucaj na google Steam wallet
 

Dobi

Newcomer
Učlanjen(a)
17.05.2016.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4690k 4.5ghz OC Cooler Master nepton 140xl
Motherboard:
MSI z97 gaming 5
RAM:
2x4gb hyperx fury 1866mhz
VGA & cooler:
Gigabyte R9 380x G1 gaming
Display:
Philips 22" full HD
HDD:
hyperx 120gb SSD,Western digital 1TB HDD
Sound:
Steelseries Siberia v2
Case:
Thermaltake Versa H35
PSU:
Cooler master 750W
Mice & keyboard:
Logitech G710+ Razer Deathadder 2013
Internet:
ADSL 50/4 mbit
OS & Browser:
Windows 10,Opera
POZDRAV SVIMA. Evo odlučio sam kupiti cs-go na steamu ali nemogu do banke da bi prebacio novac na paypal (nemam vremena i sami možda znate koliko se dugo čeka u bankama) pa sam odlučio kupiti paysafecard, pošto sam iz Hrv mogu ga kupiti na svakom kiosku( ne znam kako je u BIH itd....). I mene samo zanima kako to ide na steamu pošto nikada nisam na njemu(steam) kupovao (kupovao sam samo cd jer sam igrao na ps4 i wiiu). Kada prebacim novac jel ja odmah mogu kupiti igru ili je to neka procedura i gdje ću vidjeti da se taj novac prebacio pošto nebi kupio preko paypala nego preko ovoga. HVALA SVIMA UNAPRIJED LP!!!!
Obicno se ceka sedam dana kad prebacis novac na steam wallet bar je ranije tako bilo, isto ako imas novi steam account na kojem jos nista nisi kupio u iznosu od minimalno 5 evra nece ti sve opcije biti otkljucane.pozdrav
 

MaTRaX

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
18.04.2011.
Poruka
2.887
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500K @4,5 GHz @Cuplex Kryos HF
Motherboard:
Asus P8p67 B3
RAM:
CMP8GX3M2A1600C9 + E30101B
VGA & cooler:
STRIX GTX1050 TI 4GB
Display:
DELL U2412M x2
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, 840 EVO 120GB, F3 HD502HJ
Sound:
CM Storm Sirus-C
Case:
Cooler Master 690 II Advanced
PSU:
Chieftec 750W CTG-750C
Mice & keyboard:
Mx 518 + Razer Tournament Edition
Internet:
50Mb IKOM + Netis WF2710
OS & Browser:
Windows 8.1 Pro , FF
Other:
SS QCK+, Iphone 5s Sim Free
ne mora da se ceka, ja sam uzimao pre neki dan, treba samo da upise pravilno zadate parametre i da odabere taj metod placanja kad mu bude trazilo i to je to....

ali najbolje ti je da malo proguglas da vidis detaljno sta i kako :)

a mozes i da se igrasslobodno, niko ti nece ukrasti novac :)
 

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
ovo mi lici na qvoucher koji sam davno par puta koristio. ne znam kako tacno funkcionise ovaj servis ali mislim da mozes odmah da kupis igru bez cekanja... uplati nesto malo pa vidi...

ja uplacujem preko ovog linka:

http://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds

ne znam da li ti ista znaci...
 

MaTRaX

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
18.04.2011.
Poruka
2.887
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500K @4,5 GHz @Cuplex Kryos HF
Motherboard:
Asus P8p67 B3
RAM:
CMP8GX3M2A1600C9 + E30101B
VGA & cooler:
STRIX GTX1050 TI 4GB
Display:
DELL U2412M x2
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, 840 EVO 120GB, F3 HD502HJ
Sound:
CM Storm Sirus-C
Case:
Cooler Master 690 II Advanced
PSU:
Chieftec 750W CTG-750C
Mice & keyboard:
Mx 518 + Razer Tournament Edition
Internet:
50Mb IKOM + Netis WF2710
OS & Browser:
Windows 8.1 Pro , FF
Other:
SS QCK+, Iphone 5s Sim Free
pre toga mora da unese podatke za karticu, pa tek onda da uzima te vaucere, a moze i da odma kupi sa karticom, da recimo ako mu nesto kosta 12e, da ne mora da uzima 15e, i da mu ostaje 3e viska :D
 
Vrh