• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pitanje oko Windowsa !

MasterBlaster

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Poruka
157
Rezultat reagovanja
31
Kupio sam windows 10 pro key na ebaju pre 5-6 meseci ! Tek sad sam video da mi je license key Volume Mak license ! Licenca je aktivirana dozivotno na ovoj masini ( nema expire date ) ! Ali me zanima ako budem reinstalirao windows na ovom pc-ju da li moram da opet kupim drugi windows key ? Ako moram ,sledeci put cu gledati da uzmem retail ili oem ! Uzeo sam key za 2 dolara ali ipak ..

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
2.151
Rezultat reagovanja
519
Prvi put se srećem sada sa ovakvim načinom licenciranja!
Koliko vidim, broj mogućih reinstalacija je konačan. Pitanje je koliki broj novih reinstalacija je moguć! :confused:
Nažalost, moram da te obavestim da ćeš MOŽDA morati da potrošiš još 2$, a možda i nećeš! :rotf:

MasterBlaster

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Poruka
157
Rezultat reagovanja
31
Ma ako budem morao opet da kupim gledacu da uzmem retail ! Oni su 3-4 dolara :troll:

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
2.151
Rezultat reagovanja
519
Moraš probati. Te MAK licence se "troše". Ako si iscrpeo broj mogućih instalacija (krčma na tebi) tek onda se baci u "trošak"! :D

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50
Ako ne menjas hardver mozes 5 puta reinstall

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
310
Rezultat reagovanja
154
Kupio sam windows 10 pro key na ebaju pre 5-6 meseci ! Tek sad sam video da mi je license key Volume Mak license ! Licenca je aktivirana dozivotno na ovoj masini ( nema expire date ) ! Ali me zanima ako budem reinstalirao windows na ovom pc-ju da li moram da opet kupim drugi windows key ? Ako moram ,sledeci put cu gledati da uzmem retail ili oem ! Uzeo sam key za 2 dolara ali ipak ..
Ti kljucevi se vezuju za maticnu plocu mozes koliko puta hoces reinstal dok ti je ista maticna ploca.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Vrh