• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pitanje oko baterije

glisa

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
23.03.2017.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
U kakvom je stanju baterija ako kupim telefon koji je napravljen Novembra 2015 (Nexus 5x) gde je baterija mirovala 1.5 godinu? Da li se ta baterija posle normalno ponasa nakon par punjenja ili ne?

Koliko u proseku traje baterija od 2500-3000 mAh (Nexus 5x ima 2700)? Da li u proesku, sa osrednjim koriscenjem moze da drzi 24h? I kad se kaze da baterija drzi 1 dan, da li to znaci 24h ili pak da kad ga ujutro skines sa punjaca u 9 da ti traje do kraja tog dana, tj. do uvece (12h).

Hvala!
 

boris

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.04.2013.
Poruka
88
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Moj Huawei p9 lite ima bateriju od 3000mah i posto je meni wifi ukljucen i klinac satima gleda yt izdrzi od jutra do kasno nocu...Inace kada ga ja koristim moze da potraje i 2 dana.E sad ako je baterija mirovalo toliko vreme moje misljenje je da ti se nece bas dobro pokazati(trajace ti verovatno par sati).Baterije ne valja kada se ne pube dugo,isto kao i akumulator.Ako se ne puni povremeno posle malo drzi....
 
Vrh