• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Osnove elektrike

Xandar

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel C2Duo E6400 & Dark knight
Motherboard:
Gigabyte GA-965P-DS3
RAM:
Kingston 2x2Gb 800Mhz DDR2
VGA & cooler:
Asus Nvidia GeForce EN8600GT Silent 256
Display:
Samsung SyncMaster 931BF
HDD:
Samsung F3 Spinpoint 500gb
Case:
China Windowed copy of Xaser
PSU:
Silverstone ST50F-ES 500W
Optical drives:
Pioneer DVD-RW DVR-111D SCSI
Mice & keyboard:
mx518
Internet:
cable
OS & Browser:
win7
Pozdrav,
Naime posto ima topic vezan za bjelu tehniku reko da pitam 1 pitanje vezano za isti uredjaj, posto sam duduk za struju.

Kupili smo novi sporet sa kojim nismo dobili kabal, kupili kabal sa uticnicom i pozvali nekog elektricara posto ista prodavnica nije imala svog. On je to spojio i sporet je radio nekih 10ak dana a onda puf vise ne radi.
E onda kad smo reklamirali sporet njihov serviser(elektricar) je rekao da je bio lose prespojen kabal sa sporetom. E sad mene zanima ako je bio lose spojen da li je moguce da sporet ikako radi?
On je to prespojio pregledo i reko da su 3 kola otisla i da ce naruciti a ostalo je u redu, rerna se koristila u medjuvremenu a evo sada nakon 7 dana od njegove posjete i ona je prestala da radi. Pa neznam ko ovdje koga ....?

ps. Prvi elektricar privatnik tvrdi da nema sanse da je pogrijesio i da jeste ne bi radio uopste sporet.
 

KalibracijaMonitora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.03.2014.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Other:
Spyder4Elite
Valjda bi izbio osigurac da nesto nije bilo dobro spojeno.
 
Vrh