• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Održana konferencija za novinare povodom Ce&Ha sajma

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Ce&Ha sajam računara, elektronike i kućnih aparata, održaće se ove godine od 1. do 4. oktobra u halama 1 i 1a Beogradskog sajma. Više od 30.000 posetilaca iz Srbije i okolnih zemalja imaće priliku da, po uzoru na najveće svetske manifestacije ovog tipa, poput CES-a u Las Vegasu, IFA-e u Berlinu i CeBit-a u Hanoveru, upozna tehnološke inovacije i usput se sjajno zabavi. Ce&Ha sajam je „skockan“ za posetioce na oko 3.500m2 izlagačkog prostora, i više od 500m2 prostora namenjenog zabavi.

U najvećoj hali Beogradskog sajma (Hala 1) više od 50 izlagača predstaviće najsavremenije televizore velikih dijagonala, ravne i zakrivljene, 3D i 4K UHD TV formata. Biće tu i najnovijih mobilnih telefona, tableta i laptop računara. Pod okriljem Ce&Ha sajma predstaviće se i proizvođači kućnih aparata.


Opširnije...
 

slobix

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.07.2011.
Poruka
632
Rezultat reagovanja
79
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
dell 5720
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-4770K & Noctua NH-D14
Motherboard:
Asus Z87-A
RAM:
8gb ddr3 1600/c7 kingston
VGA & cooler:
Asus GTX770-DC2OC-2GD5
Display:
LG W2243S-PF
HDD:
os:Intel 240GB & sto:WD40EFRX
Sound:
intg.
Case:
Thermaltake Level 10 GT
PSU:
SEASONIC SS-620GM
Optical drives:
Optiarc AD-7240S & LG GH22NS70
Mice & keyboard:
logitech m510 & k360
Internet:
kab.
OS & Browser:
W7x64 &svi glavni
Mene zanima da mi..vi mene kazete gde ima da se dele besplatne karate, to mene brine od jutros :D :D :D
 
Vrh