• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nestala osoba, prema informacijama nalazi se u BG

davidhaker26

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.12.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Dell Inspirion N5010
Internet:
WADSL 1024/192
OS & Browser:
Windows 7 Professional 64bit & IE 9.0
Полиција и родбина трагају за Дијаном Бранковић (27) из Лакташа (Бања Лука) чији нестанак је пријављен полицијској станици у Лакташима. На себи је имала капут крем боје са крзненим детаљима по рубовима. Носила је црне кожне чизме са равном петом и црну, већу женску торбу. Моле се сви који нешто знају или виде такву дјевојку да јаве најближој полицијској станици или на бројеве телефона +387(0)65/002-350, +387(0)66/862-105.Она је посљедњи пут виђена на Aутобуској станици у Бањалуци 1. фебруара. Према информацијама добијеним од возача аутобуса, Дијана је изашла на аутобуској станици у Београду. Молим све своје пријатеље из Београда и Србије, али и остале уколико имају родбину и пријатеље у Србији да објаве овај статус. Према неким информацијама у аутобусу је разговарала са женом из Шабца...уколико се препознате молим Вас јавите се...


Молим Вас да проследите ово, и ако имате било какве информације, да се јавите мени на горенаведени број, или мени на ПМ....

Унапред хвала...
 
Vrh