• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

NBA

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ma pusti ih bre bas su zanimljivi :) bilo bi dosadno da ih nema :wave:
 

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ovo moze na redtube odmah :D




Nego jel ono rekao neko da kavsi nisu poceli da igraju odbranu il mi se ucinilo da sam to procitao ? :p :wave:
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Jedna lasta ne cini prolece, uostalom, svi znamo da je Klivlend krš.
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Covek je masina... 37 poena u trecoj cetvrtini :respect:

 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
Idi bre u... :eek: i to 9 trojki ako sam dobro izbrojao :eek:
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Da da, 9/9 u trećoj :D Ludilo, sve ušlo...
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Svaka cast Thompsonu, stvarno je lik izrastao u vrhunskog sutera, a i igraca. Pravi snajper...
Sutira covek iz driblinga, iz prijema, preko ruke, decko bas zna.
 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Govorio sam i zadnje 2 godine da je GSW najzabavnija ekipa za gledanje od naših Kingsa, ovo samo ti potvrđuje.
Kerr je napravio čudo sa ovom ekipom, igraju i odbranu i napad.
Ne bi me čudilo da obore rekord Bulls 72-10.
Kerr je očigledno rođeni pobednik kao i npr naš Đorđević.
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Evo pa dajte mi opet tri boda za flejm.
Aj da rascitismo ovo jednom za svagda, nismo deca. Kao prvo, nece biti 3, nego 5 ovoga puta, kao drugo skapiraj da postoji i drugo misljenje pored tvog. Ne moras da ga uvazis, niti da se slazes, ali nemoj da etiketiras ljude samo zato sto ti diskusija ne odgovara.
Pored svega toga, bodove nisi dobio samo zbog toga, dobro znas zasto si dobio, pa ako vec pitas javno, red je da te podsetim isto tako.

@All

jezd0 pre par dana mene etiketirao kao nekog ko ce uvek da iznosi broj titula kada se porede najbolji igraci, u stilu kao da je to apsolutno nebitno poredjenje i to nakon toga sto ja brojim titule u poredjenju KB-a i LBJ-a, a on medjusobne duele ekipa. Dakle, nije mi rekao direktno da sam hejter, ali iskreno, ajde da se ne lazemo, mislio je to. On izneo nesto svoje, ja nesto svoje, idemo dalje, ja to tako gledam, nemam na sta da se ljutim.
Pravo pitanje koje se postavlja je koga sam ja to hejtovao ako sam rekao istinu? I da li ja smem uopste bilo kome da repliciram a da se ne naljuti? Smeta Vam istina, neka, i treba, evo jos jedne istine:

Playoff je merilo svega, tu se igra apsolutna kosarka, tu nema lazi, nema prevare, ja sam na to potencirao. Mene ne moze niko da ubedi da je LBJ kralj kosarke jer je on kroz karijeru pokazao da je izvanredan timski igrac. Na kraju krajeva stavio sam ga u moj idealan tim, ali pored njega i Jordana, jer su toj mojoj savrsenoj ekipi potreba i m00da za triler zavrsnice. LBJ mene i jos dosta ljudi koji dugo prate kosarsku, pogotovo NBA, nije ubedio da je on taj koji ce da ekipu bukvalno sam iznese do pobede, on to nema u sebi, niti ce mu to doci u narednom periodu. U prilog tome ide i cinjenica da je on prosle godine odigrao odlicno protiv Spurs-a u finalu, zapravo on je jedini sraf Heat-a koji je stameno bio na svom mestu, ali opet nije pokazao da je kralj, kralj je za mene neko ko ce svoje saigrace da odvede na visi nivo, ili neko ko ce da resi utakmicu na svojim plecima. LBJ nije ni jedno od ta dva, on odradi svoj deo posla odlicno, igraci nisu bolji uz njega, isti su, a utakmicu mu resava Ray Ray npr.
Da parafraziram. Ja ne gotivim Rogera Federera ni malo, stavise, antipatican mi je, ali me je covek ubedio u to da je istinski sampion, LBJ nije i meni smeta kada cujem da je on kralj, a imam svo pravo ovoga sveta i ja i bilo ko ovde da to opovrgne.

Pokusajte za promenu da ne smarate sa tim da je LBJ kralj i najbolji svih vremena, da ga ne stavljate u isti kos sa igracima koji su karijeri uradili vise od njega, i da jednostavno sacekamo i vidimo gde ce LBJ biti na kraju karijere. Ja kapiram da ce biti negde izmedju Jordana i Barklija. Dakle veci sampion od Barklija (nije uzeo titulu nikada, ali on ima to sampionsko srce, taj utisak je ostavio. Svakako jedan od najboljih igraca sivh vremena) i manji od Jordana koji je sam zasluzan za to sto ga mnogi kapiraju za kosarkaskog kralja nad kraljevima (da ne upotrebim rec koja to moze bolje i krace da opise). To je moje misljenje, ne morate da se slazete, ne morate da ga uvazite, ali nemoj ni da pricate kako sa hejter. Po meni je to jedna veoma lepa karijera, ali svakako mi nije najbolji i nije mi kralj (samozvani da podsetim). On za pocetak mora Kobe-a da prebaci i po broju titula i po sveukupnom utisku tj nacin na koji je Kobe ili Jordan uzimao te titule- steknes utisak da ne moze da promasi kada treba ili da izgubi utakmicu.
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Pa sto da ne?
Da te pitam, koliko godina smo cekali na rekod u jednom cetvrtini koji je Thompson postavio? Kada nadjes taj podatak, samo nabroj sve legendarne igrace koji su prosli kroz ligu u tom periodu, pa ce ti biti jasno da ni tih 72-10 nije nedostizno. Rekordi su tu da budu obarani.
Sutra kada taj rekod (ako) bude oboren, vec vidim ljude koji ce da pricaju kako je liga tada bila mnogo jaca, te je to bilo teze i sl, kako to ima vecu vrednost i sl.
A jedina prava istina je da je rekord za cetvrtinu oboren. Ko je pogledao celu tekmu, mogao je lako da zakljuci da bi Thompson dao isto toliko bilo kojoj ekipi protiv koje bi igrao. Zasto to mislim?
Kao prvo, on je dao toliko jer je vrhunski suter. Kao drugo bio je u zoni karijere. Kada vrsni suter udje u zonu, tu nema odbrane, jer ne postoji nacin da to branis, osim da povredis tog igraca. Kao trece GSW u rotaciji ima 10 igraca i svako moze da zavrsi napad, izmedju ostalog, zasto mu se i otvorilo sve tako.

A da na svaku statistiku utice mnogo faktora tj splet okolnosti, to valjda ne moram da objasnjavam? I Bullsi su te godine imali splet okolnosti takav da niti jedna ekipa nije u startu bila na nivo da im parira, tj za nijansu su bili bolji od svih. Jeste liga bila super izjednacena, ali ovi su mnogo odskakali po svemu od ostalih. Pocev od hemije u ekipu, pa sve do toga kako je taj tim selektiran i kako je vodjen od igraca na terenu do trenera...
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
jer ne postoji nacin da to branis, osim da povredis tog igraca.
Bad Boys? :D

Inače, ne znam koliko se ljudi sećaju toga uopšte, Bullsi su tu legendarnu 72 sezonu ispratili sa još jednom takvom, koja je lako mogla da postane i 73-9, ali im se u poslednjem mesecu sezone ispovređivalo brdo igrača, pa su vezali par poraza, završili sa 69 pobeda i jedva sklopili ekipu za plejof. :)
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
@animaN, ne treba rekord uopste da se obori da bih ja rekao da je liga slabija sada, to se podrazumeva. I da obore i da ne obore, liga je svakako slabija i tu nema price nikakve
 

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Aj da rascitismo ovo jednom za svagda, nismo deca. Kao prvo, nece biti 3, nego 5 ovoga puta, kao drugo skapiraj da postoji i drugo misljenje pored tvog. Ne moras da ga uvazis, niti da se slazes, ali nemoj da etiketiras ljude samo zato sto ti diskusija ne odgovara.
Pored svega toga, bodove nisi dobio samo zbog toga, dobro znas zasto si dobio, pa ako vec pitas javno, red je da te podsetim isto tako.

@All

jezd0 pre par dana mene etiketirao kao nekog ko ce uvek da iznosi broj titula kada se porede najbolji igraci, u stilu kao da je to apsolutno nebitno poredjenje i to nakon toga sto ja brojim titule u poredjenju KB-a i LBJ-a, a on medjusobne duele ekipa. Dakle, nije mi rekao direktno da sam hejter, ali iskreno, ajde da se ne lazemo, mislio je to. On izneo nesto svoje, ja nesto svoje, idemo dalje, ja to tako gledam, nemam na sta da se ljutim.
Pravo pitanje koje se postavlja je koga sam ja to hejtovao ako sam rekao istinu? I da li ja smem uopste bilo kome da repliciram a da se ne naljuti? Smeta Vam istina, neka, i treba, evo jos jedne istine:

Playoff je merilo svega, tu se igra apsolutna kosarka, tu nema lazi, nema prevare, ja sam na to potencirao. Mene ne moze niko da ubedi da je LBJ kralj kosarke jer je on kroz karijeru pokazao da je izvanredan timski igrac. Na kraju krajeva stavio sam ga u moj idealan tim, ali pored njega i Jordana, jer su toj mojoj savrsenoj ekipi potreba i m00da za triler zavrsnice. LBJ mene i jos dosta ljudi koji dugo prate kosarsku, pogotovo NBA, nije ubedio da je on taj koji ce da ekipu bukvalno sam iznese do pobede, on to nema u sebi, niti ce mu to doci u narednom periodu. U prilog tome ide i cinjenica da je on prosle godine odigrao odlicno protiv Spurs-a u finalu, zapravo on je jedini sraf Heat-a koji je stameno bio na svom mestu, ali opet nije pokazao da je kralj, kralj je za mene neko ko ce svoje saigrace da odvede na visi nivo, ili neko ko ce da resi utakmicu na svojim plecima. LBJ nije ni jedno od ta dva, on odradi svoj deo posla odlicno, igraci nisu bolji uz njega, isti su, a utakmicu mu resava Ray Ray npr.
Da parafraziram. Ja ne gotivim Rogera Federera ni malo, stavise, antipatican mi je, ali me je covek ubedio u to da je istinski sampion, LBJ nije i meni smeta kada cujem da je on kralj, a imam svo pravo ovoga sveta i ja i bilo ko ovde da to opovrgne.

Pokusajte za promenu da ne smarate sa tim da je LBJ kralj i najbolji svih vremena, da ga ne stavljate u isti kos sa igracima koji su karijeri uradili vise od njega, i da jednostavno sacekamo i vidimo gde ce LBJ biti na kraju karijere. Ja kapiram da ce biti negde izmedju Jordana i Barklija. Dakle veci sampion od Barklija (nije uzeo titulu nikada, ali on ima to sampionsko srce, taj utisak je ostavio. Svakako jedan od najboljih igraca sivh vremena) i manji od Jordana koji je sam zasluzan za to sto ga mnogi kapiraju za kosarkaskog kralja nad kraljevima (da ne upotrebim rec koja to moze bolje i krace da opise). To je moje misljenje, ne morate da se slazete, ne morate da ga uvazite, ali nemoj ni da pricate kako sa hejter. Po meni je to jedna veoma lepa karijera, ali svakako mi nije najbolji i nije mi kralj (samozvani da podsetim). On za pocetak mora Kobe-a da prebaci i po broju titula i po sveukupnom utisku tj nacin na koji je Kobe ili Jordan uzimao te titule- steknes utisak da ne moze da promasi kada treba ili da izgubi utakmicu.
Nisam rekao da si hejter nit sam ti mislio al vidi se da vise gotivis kobija to je jednostavno tako.I nemam nista protiv tebe niti bilo koga sa foruma i lepo smo se raspravljali i pricali i sve je bilo ok.Ja nigde nisam ni rekao da je najbolji svih vremena ja sam rekao da je najkompletniji igrac svih vremena i da moze biti najbolji kad zavrsi karijeru.A cekaj smeta ti kad kaze neko za njega da je kralj a ne smeta ti kad neki kazu lebrick ili tako nesto ? Jordan-u i Kobiju svaka cast za sve al oni su poenteri i takvi igraci a LBJ to niije on je vise od toga on sve igra,one sve vidi i pokriva ceo teren i verovatno nikad takvog igraca necemo vise videti.Jedino u cemu mi je jordan najbolji i nikad niko mu nece prici je njegova glava,mentalitet i zelja za pobedom to je jednostavno neverovatno.Ne zelim da umanjim njegove uspehe al poklopilo se dosta kockica pa je on uradio to sto je uradio.Uvek je imao vrhunske saigrace,trenera i upravu a neki to nisu imali ;)
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Bad Boys? :D

Inače, ne znam koliko se ljudi sećaju toga uopšte, Bullsi su tu legendarnu 72 sezonu ispratili sa još jednom takvom, koja je lako mogla da postane i 73-9, ali im se u poslednjem mesecu sezone ispovređivalo brdo igrača, pa su vezali par poraza, završili sa 69 pobeda i jedva sklopili ekipu za plejof. :)

Upravo tako, splet okolnosti, o tome ja pricam. Skoro niko ne prica o toj sezoni, svi pricaju o onoj u kojoj je oboren tj postavljen rekord. I tada su bili po default bolji od svih, osvajanje titule se skoro nije dovodilo u pitanje i pored tih okolnosti. Jeste bila izjednacena liga, ali su ovi bas iskakali, tj bili su po vrednosti brenda u tim godinama vece vrednosti o same NBA lige...

@animaN, ne treba rekord uopste da se obori da bih ja rekao da je liga slabija sada, to se podrazumeva. I da obore i da ne obore, liga je svakako slabija i tu nema price nikakve
Ja sam siguran da bi GSW u svom najboljem izdanu pregazili sa ovakvim nacinom igre i legendarne Bullse. Sut koji ulazi u kos ne mozes da branis nikako, to je jedino sto se u kosarci ne moze odbraniti taktikom, jakom odbranom i sl... Ne postoji nacin. Danas je jedan drug na FB-u ostavio post u fazonu "E moj Nedovicu, sanse nisi imao da se izboris za minutazu", naravno, posle rekorda i nestvarne cetvrtine Thompsona. Mislim da to najslikovitije objasnjava trenutno stanje stvari tj igru GSW-a. Thompson i Curry su verovatno najbolji suterski tandem svih vremena, tj bar se ja ne secam da su dva tava igraca jedan pored drugog igrali u ekipi, a pritom verujem da cak nisu ni u prajmu, tj da najbolje partije tek dolaze...
Obojica daju po 22+ i imaju oko 90% slobodnog bacanja. Iskreno, jedino ruke da im polomis. Pritom, ostatak suterskog dela ekipe vazi za vrlo dobre/ odlicne sutere.
I jos jednom ,sut je jedino sto u kosarci ne moze da se brani, pogotovo ako igrac koji je suter zna dobro sa loptom, a ova dvojica bas dobro znaju ;)
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Ali pogledaj samo koliko je puta bio sam na sutu, odbrana se jednostano jako slabo igra. Ne kazem da nema suteva i preko ruke i teskih, ali moje misljenje da im se takav rafal 90-tih ne bi dozvolio.
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Ja sam siguran da bi GSW u svom najboljem izdanu pregazili sa ovakvim nacinom igre i legendarne Bullse
Bilo ko da ima ovakvo šutersko veče bi pregazio bilo koju ekipu u bilo kakvom izdanju. Problem samo nastaje kada treba pobediti 4 utakmice od 7, tu bi ovaj GSW Bullsima izvukao MOŽDA dve.
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Bilo ko da ima ovakvo šutersko veče bi pregazio bilo koju ekipu u bilo kakvom izdanju. Problem samo nastaje kada treba pobediti 4 utakmice od 7, tu bi ovaj GSW Bullsima izvukao MOŽDA dve.
+1000

Nije nikada bilo ekipe koje moze da veze 4 utakmice da gadja tako.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Nisam rekao da si hejter nit sam ti mislio al vidi se da vise gotivis kobija to je jednostavno tako.I nemam nista protiv tebe niti bilo koga sa foruma i lepo smo se raspravljali i pricali i sve je bilo ok.Ja nigde nisam ni rekao da je najbolji svih vremena ja sam rekao da je najkompletniji igrac svih vremena i da moze biti najbolji kad zavrsi karijeru.A cekaj smeta ti kad kaze neko za njega da je kralj a ne smeta ti kad neki kazu lebrick ili tako nesto ? Jordan-u i Kobiju svaka cast za sve al oni su poenteri i takvi igraci a LBJ to niije on je vise od toga on sve igra,one sve vidi i pokriva ceo teren i verovatno nikad takvog igraca necemo vise videti.Jedino u cemu mi je jordan najbolji i nikad niko mu nece prici je njegova glava,mentalitet i zelja za pobedom to je jednostavno neverovatno.Ne zelim da umanjim njegove uspehe al poklopilo se dosta kockica pa je on uradio to sto je uradio.Uvek je imao vrhunske saigrace,trenera i upravu a neki to nisu imali ;)
To za kockice i ja pricam non stop, slazem se, ali to je to, istorija je ispisana. Vidi i Kobe sve, da ne vidi ne bi imao 17 asistencija pre neku noc... Ne pricam ja o tome. Nisu Jordan i Kobe samo poenteri, da jesu ne bi imali u proseku po 5-6 asistencija i isto toliko skokova po mecu.
Radi o tome da je najefikasniji nacin da postignes to kada imas jednog igraca koji ce to moci da uradi u velikom procentu. Zasto je to najbolje? U startu izbacujes faktor greske, npr asistencija moze da zavrsi i u rukama protivnika i sl. Pored toga, napad je uvek u prednosti - onaj ko je u napadu zna sta hoce, dok odbrambeni mora da pretpostavi sta ce ovaj uraditi, zato su na ceni u NBA odlicni odbranbeni igraci, zasto je izmedju ostalog Jordan toliko dobar, jer je on jedne sezone i zvanicno bio najbolji odbrambeni igrac lige, a kroz karijeru svoje rivale uglavnom stalvjao u dzep u odbrani.
S vremena na vreme se pojave igraci sa ubilackim instiktom za kos, a istorija nas je naucila tj ispostavilo se da su oni najbolji. Sadasnji primer ti je pakleni duo GSW-a. Visok procenat suta, na dosta pokusaja, bez izgubljenih lopti koji prave kontra kos ili sansu za kos (pri sutu u 95% slucajeva imas prostora da se namestis u odbrani nakon toga, nebitno da li je usla ili nije). Uspeh zagarantovan.
btw Magic ti je bio takac igrac, bio je na svakom delu terena, bukvalno. Ako pricamo u univerzalnosti, Magic, pa LBJ, sa tim mogu da se slozim ali iskljucivo tim redosledom.

Pored toga, nije LBJ toliko dobar skakac, i to je splet okolnosti, liga se potpunosti promenila, centarska pozicija kao pozicija umire, to je jedan od razloga sto on ima dosta skokova po utakmici ili zasto tako lako prodire. Kada god je LBJ igrao protiv Indijane i kada je Hibbert bio u prilici da igra na svom najvisem nivou, LBJ je bio u problemu, a Hibbert ti je klasican primer kako izgeda klasican centar. Da LBJ ima sut iz koraka na najvisem mogucem nivou, ili vrhunsku post igru, on bi se izborio sa tom situacijom daleko lakse, dodao na konto jos 4-5 poena, sto je kako se skoro uvek ispostavi razlika koja je vise nego dovoljna da se utakmica prelomi.
Ako vec pricamo o kompletnosti. LBJ mora jos debelo da poradi na vodjenju lopte pre svega, a onda i sutu. Sada je u tom segmentu vrlo dobar/odlican, ali nije vrhunski igrac. Kobe i Jordan nemaju niti jednu slabu tacku u igri kada su u prajmu, to je razlika. Nema tu mesta za sujetu, to je jednostavno tako.
Ipak, sve to sto sam naveo utice na statistiku, ali to su samo cifre, na kraju se se sve de na to kako si odigrao playoff i po tome ce te ljudi pamtiti na kraju karijere. Ne pamte ljudi Bullse zbog 72-10, nego zato sto su igrali apsolutnu kosarku, na slican nacin kao Spurs-i prosle godine. Mozda ne konceptualno isto, ali filozofijski identicno.
Spomenuo sam kako Barklija pamtimo i to se nece promeniti, svi ga pamtimo kao vrhunskog igraca, legednu, ali na neki nacin luzera... Regularna sezona je tu tek da se magije rasiri sto vise moze, ako je ima, naravno i da liga napravi novac.

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Vrh