• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Navigacija Crypton GPS S800

klaywert

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.01.2011.
Poruka
127
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i3 3220
Motherboard:
Gigabyte GA-Z77M-D3H
RAM:
4GB Kingston HyperX Genesis
VGA & cooler:
EVGA 9800GT 512MB DDR3
Display:
LG W2242T
HDD:
SEGATE 1TB / WD 320GB
Sound:
INTERGRATED
Case:
COOLERMASTER SILENCIO 550
PSU:
CHIEFTEC 650W MODULAR
Optical drives:
OPTIARC DVDRW
Mice & keyboard:
A4TECH XL750BK / CM R8
Internet:
KABLOVSKI
OS & Browser:
WIN 7 ULTIMATE 64BIT
naime moja kuma je pozajmila ovu navigaciju od nekog kad je krenula na more za grcku, i vec kod beograda cackanjem u opcijama je iskljucila displej, i sad kad se ukljuci tu je welcome screen i nakon toga load igo myway i mrak na displeju. Pokusao sam sa reset tasterom medjutim nista se ne menja. Zna li iko kako da ukljucim displej ili ga fabricki resetujem. Ja na mojoj Blueberry navigaciji koja koristi isti software ni nemam opciju da skroz iskljucim displej.
 

Ivanissimo

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.03.2010.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Moras da je flesujes, treba ti original cd sa drajverima. Poseti njihov sajt pa proveri.
 

spale

Mid9
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
470
Rezultat reagovanja
56
Moja konfiguracija
Mozda

naime moja kuma je pozajmila ovu navigaciju od nekog kad je krenula na more za grcku, i vec kod beograda cackanjem u opcijama je iskljucila displej, i sad kad se ukljuci tu je welcome screen i nakon toga load igo myway i mrak na displeju. Pokusao sam sa reset tasterom medjutim nista se ne menja. Zna li iko kako da ukljucim displej ili ga fabricki resetujem. Ja na mojoj Blueberry navigaciji koja koristi isti software ni nemam opciju da skroz iskljucim displej.
Meni se isto desavalo kad sam pokusavao da ubacim kartu Austrije, nakon brisanja karte sve radi normalno. E sad, ako imas kopiju orginala igo foldera sa SD kartice ili istu mozes da dobavis resices, pretpostavljam, problem.
 

klaywert

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.01.2011.
Poruka
127
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i3 3220
Motherboard:
Gigabyte GA-Z77M-D3H
RAM:
4GB Kingston HyperX Genesis
VGA & cooler:
EVGA 9800GT 512MB DDR3
Display:
LG W2242T
HDD:
SEGATE 1TB / WD 320GB
Sound:
INTERGRATED
Case:
COOLERMASTER SILENCIO 550
PSU:
CHIEFTEC 650W MODULAR
Optical drives:
OPTIARC DVDRW
Mice & keyboard:
A4TECH XL750BK / CM R8
Internet:
KABLOVSKI
OS & Browser:
WIN 7 ULTIMATE 64BIT
nasao sam na netu komplet sadrzaj kartice, i osvezio, sad radi kako treba, to je najgora navigacija koju sam imao ikada u rukama, a displej osetjiv kao mrtav konj
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
a displej osetjiv kao mrtav konj
Da li u podesavanjima ekrana postoji kalibracija ekrana? Ako je windows unutra, trebalo bi da postoji ta opcija..
Pokreni kalibraciju i stisni sto blaze mozes tacke za kalibraciju i dobices osetljiviji ekran.. Takodje, prckanjem po registry bazi se moze povecati osetljivost ekrana..

Jednostavno, rezistivni ekrani su takvi ali kalibracijom se moze popraviti stvar ;)
 
Vrh