• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

MTS Box Paket sa internetom

Djokac

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.05.2016.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, trenutno imam standardni mts box3 sa NET 10 internetom. Danas sam poslao zahtev za povecanje na NET 50. Jedan moj prijatelj trenutno ima NET 20 i danas je isao do mts-a da proveri da li on moze da se prebaci na NET 50 takodje. Rekli su mu da ako hoce da uradi to mora da bude unutar 1300m udaljenosti od glavne poste(tako da mora da ostane na net 20 paketu). E sad mene zanima da li cu ja moci da uzmem NET 50 paket zbog tog problema(mi zivimo u istoj ulici, nekoliko metara razdaljine)?

PS. drugi prijatelj koji je na udaljenosti 2,1 km od glavne poste on ima NET 50 paket i bez problema ga koristi, ali mu je download speed 5,5 mb/s umesto 6.25 mb/s pa mi nije bas jasno kako on koji je na 2,1km od poste moze da ima net 50, a neko ko je na tacno 1300m(bukvalno toliko) ne moze
 
Poslednja izmena:
Vrh