• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

[MON] Samsung P2770H

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
4.002
Rezultat reagovanja
2.405
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
objasnio sam vec u prethodnom postu sta je moj komentar u stvari bio. Ako bas moram da preciziram, a izgleda da moram jer sam pogresno shvacen, napisao sam to sto sam napisao po najvise zbog toga sto je momak napisao "ne gledam ga od dole pa nemam problema sa vertikalnim uglovima gledanja". Naravno da ima problema, odakle god da ga gledas, TN NIKAD nema uniforman prikaz boja i UVEK pati od vertikalog ugla gledanja. To je cinjenica, a ne moje subjektivno misljenje.
Kome to ne smeta, uzece TN, kome smeta - nece. Nema to veze sa mnom i sa poslom kojim se ja bavim.

dalje, sasvim mi je svejedno ko ce kakav monitor kupiti, nemam nista protiv. Naglasvam jos jednom zasto sam napisao sto sam napisao. Zbog toga sto je negirao da postoji problem koji postoji i ako cemo vec u analize, on je bio sarkastican rekavsi "da ne gleda monitor od dole".

ok. http://www.lagom.nl/lcd-test/viewing_angle.php <- tu odes i vidis da zapravo imas problem jer je TN tehnologija takva kakva je. Za kucanje je odlicna, to se slazem. Kao sto rekoh ako vam ne treba nista bolje, nemam nista protiv, ali imam protiv kad se napise da problem ne postoji, to je dezinformacija, a ne zelimo dezinformacije zar ne? ;)

i by the way, taj monitor sto je on uzeo je skuplji od ovog mog. ;)
Sve sto govoris o tehnologiji TN i IPS panela je tacno, ali tvoj stav "ignorance is bliss" (ili u prevodu "neznanje je blazenstvo") u ovom slucaju znaci da smo mi neznalice i da uzivamo o tome, kako si ti napomenu tu ubrajas i sebe. Stoga u startu nema potrebe za jednom ovakvom izrekom jer si u potpunosti informisan o tehnologijama a takodje i oni koji kupuju!
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.542
Rezultat reagovanja
2.181
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
joooj :) Ne, nisi shvatio. Ignorance is bliss ne znaci da ste vi neznalice, to je cela filozofija. Ukratko, kao sto rekoh, (ne vezano za monitor) dok ne znas da imas problem, iz tvoje tacke gledista ti ga ni nemas. Kad saznas da ga imas slabije si, uslovno receno, raspolozen nego dok nisi znao da ga imas.
 

rAMA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
412
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500k + Hyper 212 Plus
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
2x4GB 1600MHz Exceleram Rippler
VGA & cooler:
GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung P2770H + LG LF2510 32"
HDD:
SSD SATA3 128GB Samsung 830 Series + WD6400AAKS + + 1.5TB Samsung EcoGreen F2
Sound:
Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100; Sennheiser HD 205
Case:
Fractal Design Define XL Titanium Grey
PSU:
Enermax Pro82+ 625W
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder
Internet:
Telekom ADSL 6Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
PS3
Kome to ne smeta, uzece TN, kome smeta - nece. Nema to veze sa mnom i sa poslom kojim se ja bavim.
Ili ako je nekome bitnija veličina, a nema para za neki IPS za 1k+ evrića od 27" ili 30", moraće da se zadovolji sa TN-om.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Sta je sa ovim da IPS steti vise ocima... nisam upucen u ekrane toliko, is it true?
 

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
4.002
Rezultat reagovanja
2.405
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
joooj :) Ne, nisi shvatio. Ignorance is bliss ne znaci da ste vi neznalice, to je cela filozofija. Ukratko, kao sto rekoh, (ne vezano za monitor) dok ne znas da imas problem, iz tvoje tacke gledista ti ga ni nemas. Kad saznas da ga imas slabije si, uslovno receno, raspolozen nego dok nisi znao da ga imas.
Filozofiranja mi je preko glave. Ja sam jedino losije raspolozen sto nemam dovoljno novca da kupim ono sto mislim da je najbolje, nakon cega ce se opet naci NEKO da mi objasni da ni jedna tehnologija nije savrsena vec smo prinudjeni da idemo u korak sa vremenom,novcem i koliko toliko potrebama!

Da zavrsim sa ovom recenzijom i necu se vise javljati:

1. Monitor je dobar za jedan TN panel i kome treba velika dijagonala +1
2. Svi koji mozete da priustite sebi nesto bolje i u pogledu panela i dimenzija istog nemojte oklevati
3. Sta god uradili napisite neke utiske jer lepo je kad se ZNANJE I ISKUSTVO mnozi!
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.401
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Prelep monitor , jaka cena , ali dobro , sta je tu je :)
 
Vrh