• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Modularna napajanja i njihovi kablovi (Gde pronaci, nabaviti...)

Spec

Newcomer
Učlanjen(a)
10.10.2011.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
E ovako...Uzeo sam ovo napajanje skoro i nisam dobio sve kablove za njega!
Dobio sam jedan kabal sa tri izlaza za hdd i jednim za floppy,i dobio sam jedan kabal za sata drajvove sa 3 izlaza + jedan kabal za graficku(znaci ulaz u napajanje je 8-pinski a izlaz 6-pinski i to je za graficku!E sad meni fali kabal koji je zaokruzen na slici da bi lepo spakovao kablove...Probao sam takav modularni kabal od xfx napajanja ali raspored iglica nije isti pa ne moze da radi...Znaci meni treba kabal koji je na jednom kraju(onom koji ide u napajanje 8-pinski a sa druge strane 6+2-pina za graficku!Ako neko ima kabal za ovo napajanje ili kabal od te serije napajanja neka se javi....posto pase verovatno i od drugih napajanja iz te ocz serije!Kupujem i ova ostala dva kabla koja mi fale za hdd i sata!Ako neko ima nesto od ovoga neka se javi na mail([email protected]) da se dogovorimo.evo slike

http://goo.gl/SHvXj - Meni treba ovaj zaokruzeni ovaj stiklirani imam!+ mi trebaju dva za hdd i sata da napomenem jos jednom! :)
 

Spec

Newcomer
Učlanjen(a)
10.10.2011.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nisam napisao da sam polovno uzeo sa jos nekim delovima...Ali kabla nigde :) Pa se sad raspitujem da li neko ima da mi proda ali slabo se nesto javljaju :) Valjda cu imati srece...
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Nisam napisao da sam polovno uzeo sa jos nekim delovima...Ali kabla nigde :) Pa se sad raspitujem da li neko ima da mi proda ali slabo se nesto javljaju :) Valjda cu imati srece...
Taj kabal baš i nije jeftin, da znaš. Ima da se nabavi ali kad ti kažem da košta 500-600 dinara reći ćeš "pa to je puno"... :)
 

Spec

Newcomer
Učlanjen(a)
10.10.2011.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ma sta ima veze...Dao bi ja oko 500 din jer sam ga uzeo besplatno kad pogledas :)Ali mora da bude original ja mislim ili iz neke ocz druge serije posto sam probao od xfx napajanja i nece jer nije raspored pinova isti...udje kabal u napajanje i u graficku sve normalno...fizicki je moguce ali nece da se upali komp jer je raspored pinova unutra razlicit!Ako ima neko ovo sto mi treba neka se javi....
 

fr0wn3r

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.05.2011.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mislim da mozes pogledati kod nas po bolje snadbevenim radnjama produzne kablove za PCI-e konektore, oni bi bili ti koji bi ti odgovarali. Bilo ih je. E sad, ako hoces bas indenticno onda je to druga prica... :)
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?

fr0wn3r

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.05.2011.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
To jedino sa Ivanom da vidis da porucis iz PPCS, ako imaju tamo. A mislim da imaju. Imaju i konektore pa mozes i sam na ih sklepas... Ja kod nas nisam nasao, ili da probas sa CM (mislim da je njihovo napajanje) da ti prodaju ili dobace mozda i za dz...
 

spale

Mid9
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
470
Rezultat reagovanja
56
Moja konfiguracija
E ovako...Uzeo sam ovo napajanje skoro i nisam dobio sve kablove za njega!
Dobio sam jedan kabal sa tri izlaza za hdd i jednim za floppy,i dobio sam jedan kabal za sata drajvove sa 3 izlaza + jedan kabal za graficku(znaci ulaz u napajanje je 8-pinski a izlaz 6-pinski i to je za graficku!E sad meni fali kabal koji je zaokruzen na slici da bi lepo spakovao kablove...Probao sam takav modularni kabal od xfx napajanja ali raspored iglica nije isti pa ne moze da radi...Znaci meni treba kabal koji je na jednom kraju(onom koji ide u napajanje 8-pinski a sa druge strane 6+2-pina za graficku!Ako neko ima kabal za ovo napajanje ili kabal od te serije napajanja neka se javi....posto pase verovatno i od drugih napajanja iz te ocz serije!Kupujem i ova ostala dva kabla koja mi fale za hdd i sata!Ako neko ima nesto od ovoga neka se javi na mail([email protected]) da se dogovorimo.evo slike

http://goo.gl/SHvXj - Meni treba ovaj zaokruzeni ovaj stiklirani imam!+ mi trebaju dva za hdd i sata da napomenem jos jednom! :)
Pre svega na osnovu slike koju si postavio ne moze se zakljuciti koji konektor treba. Zavisno od fabrike iz koje izlaze tako i menjaju konektore,
recimo CWT kablovi nemogu u Andydson PSU itd. Bolje daj sliku konkretnog konektora ili oznaku napajanja pa da se na osnovu toga vidi da li mogu da ti pomognem...
 
Vrh