• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

[MOD] Silverstone PS05

fr0wn3r

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.05.2011.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ti si munja moder! :D

Ja kad žurim, ne napravim ništa valjano, ali tebi ide kanda!
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Ma ja ne volim da čekam, takav sam i u životu. Čak sam jednom ispalio djevojku jer je kasnila :d a prijatelje više puta - sada više ne kasne :cool:

Žao mi je samo što nisam sve završio a kako je krenulo neću skoro, bar do nekih toplijih dana (vjerovatno sačekati i ventilatore pa onda sve zajedno, uključujući i bolje fotke) jer u petak prelazim na novi posao (dosta odgovorniji) pa ne smijem da se zezam :)

Upravo sam se sjetio da nisam prikazao ni homemade filter za prašinu - trebalo mi je čitavih 15min da ga napravim - kartonski okvir i spužvica prikazana u jednom od prethodnih postova. Jednostavno, lako i + neutrališe vibracije 100%

Da li neko ima neki prijedlog za ventilatore? Poželjno bi bilo da su blue led i da su vrlo tihi...
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Konačno su stigli i ventilatori u nabavku pa ću valjda uskoro i da ih kupim :)
U pitanju su Silverstone FN-121 BL (oznaka za 120mm blue led)
Imao sam par komada prije i bio relativno zadovoljan istim. 1200rpm+-10% što ih čini relativno tihim a opet dobro hlade kada dođe ljeto. Vjerovatno ću ih usporiti do tada pa da onda budu super tihi (već sam radio i ne čuju se). Jedini problem je što trenutno nemam kliješta da napravim 12v-7v-5v prelaze...

Trebao bih uskoro da dođem i do nekog zaostalog keša pa se bacam u šoping (nije baš jeftino, ~50evra 7kom a treba mi i 2TB hdd pa će me sve ukupno izaći ~170evra). Još to ubacim pa onda neke normalne/ije fotke :)
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Naručio ventilatore i stigli su još juče ali nemam vremena da ih pokupim :( Vjerovatno ću sačekati da stigne i hdd pa ću onda u jednom putu...

Btw, u pitanju je 5kom prethodno pomenutih Silverstone-a :)

Sada mi još ostaje da se riješim viška hdd-ova (smanjim na 3 max) i onda zbavim sleeve produžetke, sve to fino zapakujem i mislim da bi projekat trebalo da bude završen, bar do neke lude ideje za farbanje :D
Manji je problem što ću teško da se riješim diskova u skorijoj budućnosti jer je to zamišljeno kroz jedan drugi projekat u kome je zamišljena i promjena platforme :)
Ako ništa, potrudiću se da za sada odradim normalno/nije fotografisanje kao što sam i obećao ali vrijeme pravi veliki problem...
 
Vrh