• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Mini SNES - Nintendo ponovo vraća u prošlost

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Nakon SEGA-ine najave remasterizovanih verzija igara u vidu SEGA Forever paketa igara, Nintendo je takođe odlučio da zasuče rukave i vrati gejmere u vreme klasičnih igara iz 90-ih. Ulazimo ponovo u vremeplov, zahvaljujući najavi Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System konzoli (ili skraceno Mini SNES).

Opširnije...
 

daliborns

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.03.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Moje mišljenje je da od te priče nema ništa, te igre se mogu igrati na emulatorima još od pre 15 godina i ne vidim razlog zašto bi neko kupio uređaj koji ima ugrađene igre kao što su bile sege sa pijace.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Svako ko je kao klinac isao po tim igraonicama da se igra jer u to vreme nisu svi mogli da kupe segu mega drive ili nintendo ce je kupe sada da se sete decijih dana i vremena koje su provodili po istima igrajuci raznorazne igre a i kolekcionari. Koje mogu slobodno da kazem su bile zanimljivije 3x iako su bile sleva na desno kretanje nego danasnje 3d igre gde ti je sloboda kretanja neogranicena.
 

daliborns

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.03.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Svako ko je kao klinac isao po tim igraonicama da se igra jer u to vreme nisu svi mogli da kupe segu mega drive ili nintendo ce je kupe sada da se sete decijih dana i vremena koje su provodili po istima igrajuci raznorazne igre a i kolekcionari. Koje mogu slobodno da kazem su bile zanimljivije 3x iako su bile sleva na desno kretanje nego danasnje 3d igre gde ti je sloboda kretanja neogranicena.
Ne slažem da će ovo da kupe korisnici koji su išli po igraonicama prvi sam ja išao pa nemam nimalo želju da posedujem ovaj uređaj dokaz za to je da je projekat mini nes pukao tako će i ovo da pukne, pre svega što nema nadogradnje, a drugo da nije nimalo jeftin. Naravno biće onih koji će ga kupiti ali to će biti u malom broju i nikako u Srbiji.
 

daliborns

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.03.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne slažem da će ovo da kupe korisnici koji su išli po igraonicama prvi sam ja išao pa nemam nimalo želju da posedujem ovaj uređaj dokaz za to je da je projekat mini nes pukao tako će i ovo da pukne, pre svega što nema nadogradnje, a drugo da nije nimalo jeftin. Naravno biće onih koji će ga kupiti ali to će biti u malom broju i nikako u Srbiji.
 

daliborns

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.03.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kao što rekoh emulator radi posao i ima kompletnu listu svih snes igara mogućnost raznoraznih audio-video podešavanja, kao tinejdžer sam imao i segu megadrive i snes i gameboy i sve to sada igram preko emulatora. Po meni ko je nostalgičan za ovim igrama treba da nabavi pravu stvar a to je originalna konzola.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Prvo nauci da koristis EDIT dugme da ne pises post za postom jer ne izgleda lepo i zatrpava se tema a drugo, oni sto ovo prave nije im ciljna grupa Srbija jer oni nas fakticki i ne smatraju drzavom cak i da im kazes za nas zapitali bi se gde smo mi na karti.

Kao dokaz tome mozes da vidis sve druge igre koje se prave i prodaju da nas na podrzanoj listi zemlja skoro da nema.

A trece njima je ciljna grupa USA i Japan, Kina i te zemlje gde se takve stvari jos uvek postoju i na takve stavri se trose ogromne kolicnine para, samo pogledaj Nintendo Switch kako se prodao i gde je najvise prodatih konzola.

A to sto kazes da kolekcionari trebaju da nabave originalnu konzolu nista se ti ne brini svi pravi kolekcionari ih vec odavno imaju.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Vrh