• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Lenovo kupuje Medion AG

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Kompanija Lenovo, najbrže rastuća računarska kompanija na svetu, je najavila kupovinu nemačke kompanije MEDION AG, vodećeg prodavca personalnih računara, multimedijskih proizvoda, usluga mobilnih komunikacija i potrošačke elektronike. Kupovina će, kada bude završena, udvostručiti tržišni deo kompanije Lenovo u Nemačkoj i učiniti Lenovo trećom najvećom računarskom kompanijom na najvećem evropskom PC tržištu. Zajedno, udružena kompanija imaće udeo na nemačkom tržištu personalnih računara veći od 14 odsto i oko 7,5 odsto udela na tržištu personalnih računara u zapadnoj Evropi. Takođe, ovaj ugovor doprinosi daljem širenju kompanije Lenovo na tržište personalnih računara i brzo rastućeg tržišta mobilnog Interneta.

Opširnije...
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
eto, pre neki dan me neko pitao "Koja je to marka Medion?" sad mogu reci "IBM" hahaha:)
Lenovo bome grabi :P
 

taner

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.08.2010.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
To je marka koja je nekada prodavala više notebook-ova od recimo HP-a. Jednostavno najjači Nemački IT brend.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ja sam imao neki PIII laptop Medion, bio je odlicnog kvaliteta i mislim da je jos ziv i radi :P
 
Vrh