• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Laptop do 60k mahom za multimediju

Iwgowy7

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
23.10.2015.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dobar dan ljudi!

Uzeo bih laptop do 60k u Emmiju(zbog nacina placanja, da ne tupim mnogo o tome). U sustini, treba mi za surfovanje, multimediju, i poooonekad za neke igrice. Sto se igrica tice, nista zahtevno, LoL, CSGO, Dota i igrice u slicnom rangu. Imam Lenovo ideapad z510, i uzasno sam NEzadovoljan. Pre svega baterijom, jer je crkla posle godinu dana, iako sam siguran da sam je ispravno koristio/punio. Zatim imam problem sa plocom, crkava polako, jer zeza sata kontroler(da se laicki izrazim). Tako da bih zaobisao Lenovo samo na osnovu mog izuzetno loseg iskustva. Da ne govorim o wireless kartici (Intel N7260) koja je takodje ocaj. Hibridni hard koji je dosao sa laptopom je posle godinu i po dana dobio brdo losih sektora, itd,itd,itd...

Bottom line, zaobisao bih lenovo u sirokom krugu. Ali ako neko i od njih ima neki dobar model, da se pokazao kako iz iskustva tako i po recenzijama dobro, spreman sam i na takvu vrstu avanture
 
Poslednja izmena:

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.671
Rezultat reagovanja
2.073
Moja konfiguracija
Acer Aspire A315-51-51JJ ili Asus X541UV-XX826, oba uz dodavanje još 4-8GB memorije i kasnije SSD-a.

Ako ti je 500GB prostora dovoljno mislim da je Acer bolja kupovina, Intel HD620 je po performansama između nv 910 i 920, a i5 je ipak osetno jači, ~25-50%.
 
Poslednja izmena:

Iwgowy7

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
23.10.2015.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da, zaboravih da napomenem, mada sam skoro siguran da je nemoguce naci takvu kombinaciju, kad bih samo mogao naci na primer taj model acera ili i asusa ali sa fullhd ekranom :D
S obzirom da sam dosta 'ckiljio' na 1386x768, za promenu bih voleo da je fullhd. Ne samo to, nego kontam da je 1386 pomalo i outdated sada.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.671
Rezultat reagovanja
2.073
Moja konfiguracija
Ne može za te pare.
 

natasa66

Newcomer
Učlanjen(a)
28.01.2018.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, upravo Acer koji si pomenuo planiram da kupim u skorije vreme, pa me zanima da li imas ti ili neko iskustva sa tim laptopom, jel ima neke nedostatke i da li za te pare moze da se nadje ista bolje ili ne?
hvala :)!
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.671
Rezultat reagovanja
2.073
Moja konfiguracija
Nemam iskustva sa njim.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.671
Rezultat reagovanja
2.073
Moja konfiguracija
Može, fin kombo.
 
Vrh