• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koronavirus/COVID-19/SARS-2

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.062
Moja konfiguracija
Ono što je pisano par postova iznad za vitamine i minerale + može da se doda recimo ehinacea 10 dana, aronija i sl.
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.291
Rezultat reagovanja
5.385
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Nije da se nešto razumem ali mislim da trebaš piti vitamine i sad.Vitamin C,D,cink..mogu i ostali ,B,magnezijum.Uglavnom lekari kazu pij sve zive vitamine koje imaš:) .Sad se kljukaj svaki dan pa ne razboleo se uopšte..Aspirin ako zakačiš virus da ne bi došlo kasnije do problema kod nekih intervencija,zgrusavanja krvi itd..
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.062
Moja konfiguracija
Da, može i B kompleks neki, B12 konkretno se preporučuje ... I ono klasika, voće i povrće, bla, bla ... Matični mleč je kažu isto dobar, ali je generalno skup + pitanje je gde može da se nabavi a da nije neki fake ili razblažen. Ne znam koliko vredi u oblicima tipa Revita, možda je i tako OK ...

E da, onaj Ge132, ladno košta 6000 kutija od 30 kapsula.:eek::rotf:
 
Poslednja izmena:

Uruk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.12.2010.
Poruka
340
Rezultat reagovanja
88
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
mc5
CPU & cooler:
i7 8700/frio 14
Motherboard:
Z370 pro4
RAM:
2x8gb Vengeance
VGA & cooler:
RX 6600 Challenger D
Display:
Px329
HDD:
1.5 TB nvme Kingston
Case:
Carbide 400c
PSU:
supernova G3 550
Meni se od jutros izgleda počelo vraćati čulo mirisa. Osetim miris kaladonta.
 

tanleoni

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.01.2017.
Poruka
287
Rezultat reagovanja
210
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell Inspiron 15 5510
CPU & cooler:
Intel i7-11390H 4/8
RAM:
16GB 3200MHz
VGA & cooler:
Intel Iris Xe
Display:
DELL P2419H & 15.6"
Mice & keyboard:
Logitech MX Keys & MX Master 3
Internet:
mts 400/200 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 & Chrome
Znam da će moj stav biti protiv stavova svih vas, ali mi nije jasno da i dalje verujete u ovaj "virus".
Imate više godina od mene, više životnog iskustva i to sve stoji. Ali mi nije jasno da verujete u sve što se plasira kroz medije iako imate pristup internetu. Penzionere razumem, jer eto, nemaju drugi izvor informacija. Prva je moja baba takva.
Negde u decembru 2017. pred novu godinu par dana, jedno jutro sam se probudio i ostao prikovan za krevet narednih par dana sa visokom temeraturom, između 39 i 40. Nisam se javio doktoru, a nisam ni pio nikakve lekove. Samo ležanje, limunada i krompir na noge. I prošlo je. Danas bi to bila KORONA.

Početkom jula sam ostao bez ukusa i mirisa, ne samo ja- već i moji drugari kako iz NS, tako i iz BG. Zanimljivo je da smo svi ostali bez ukusa i mirisa uoči i tokom protesta. Pogledajte malo nebo kako izgleda, prošarano kemtrejlsima. Pogledajte video u kom Velibor Vukašinović govori šta se dešavalo 2006. godine, a zamislite šta se radi danas.

Kako sam ja rešio problem nestanka ukusa i mirisa? Lugolov rastvor, glina, prečišćena soda bez aluminijuma i askorbinska kiselina. I puf nestali simptomi korone, odnosno izbacio sam udahnute otrove.

U medicinu ne verujem i mislim da je sve sviranje k osim hirurgije, i sličnih odeljenja gde doktori znaju šta rade i mogu da ti pomognu.
Za šta god da dođeš prepišu ti lek i sve je normalno dok koristiš lek. Jedino to i znaju, tako su učeni. Lek ne otklanja uzrok tj. koren problema, u tome je i problem.

Sve se svodi na ishranu, ne možeš stalno da jedes junk hranu a da vitamine unosis preko tableta i da budeš zdrav. To jednostvano ne ide zajedno.
Pogledajte ko je Vim Hof i šta čovek radi. Ubrizgali su mu svašta u krvotok i nije mu bilo ništa, pravilna ishrana, hladna voda i duboko disanje i nemaš brige.
I sam se kupam hladnom vodom već 3 godine, na ishranu relativno pazim, dok disanje još uvek nisam počeo.

Masku ne nosim nigde i ne može niko da me natera da je nosim. Kao ni za vakcinu, neću je primiti nikada.
Kako to da je za "najsmrtonosniji virus" u istorji tako brzo nađena vakcina, a recimo za sidu i rak nije? Smešno.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.062
Moja konfiguracija
Ja čuo da je najsmešniji, najsmrtonosniji nigde.

Najbolje je da odeš do najbliže kovid bolnice i objasniš onima koji su tamo da se ne izmotavaju. Dodatno, povedeš babu u obilazak, bez maske naravno.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Znam da će moj stav biti protiv stavova svih vas, ali mi nije jasno da i dalje verujete u ovaj "virus".
Imate više godina od mene, više životnog iskustva i to sve stoji. Ali mi nije jasno da verujete u sve što se plasira kroz medije iako imate pristup internetu. Penzionere razumem, jer eto, nemaju drugi izvor informacija. Prva je moja baba takva.
Negde u decembru 2017. pred novu godinu par dana, jedno jutro sam se probudio i ostao prikovan za krevet narednih par dana sa visokom temeraturom, između 39 i 40. Nisam se javio doktoru, a nisam ni pio nikakve lekove. Samo ležanje, limunada i krompir na noge. I prošlo je. Danas bi to bila KORONA.

Početkom jula sam ostao bez ukusa i mirisa, ne samo ja- već i moji drugari kako iz NS, tako i iz BG. Zanimljivo je da smo svi ostali bez ukusa i mirisa uoči i tokom protesta. Pogledajte malo nebo kako izgleda, prošarano kemtrejlsima. Pogledajte video u kom Velibor Vukašinović govori šta se dešavalo 2006. godine, a zamislite šta se radi danas.

Kako sam ja rešio problem nestanka ukusa i mirisa? Lugolov rastvor, glina, prečišćena soda bez aluminijuma i askorbinska kiselina. I puf nestali simptomi korone, odnosno izbacio sam udahnute otrove.

U medicinu ne verujem i mislim da je sve sviranje k osim hirurgije, i sličnih odeljenja gde doktori znaju šta rade i mogu da ti pomognu.
Za šta god da dođeš prepišu ti lek i sve je normalno dok koristiš lek. Jedino to i znaju, tako su učeni. Lek ne otklanja uzrok tj. koren problema, u tome je i problem.

Sve se svodi na ishranu, ne možeš stalno da jedes junk hranu a da vitamine unosis preko tableta i da budeš zdrav. To jednostvano ne ide zajedno.
Pogledajte ko je Vim Hof i šta čovek radi. Ubrizgali su mu svašta u krvotok i nije mu bilo ništa, pravilna ishrana, hladna voda i duboko disanje i nemaš brige.
I sam se kupam hladnom vodom već 3 godine, na ishranu relativno pazim, dok disanje još uvek nisam počeo.

Masku ne nosim nigde i ne može niko da me natera da je nosim. Kao ni za vakcinu, neću je primiti nikada.
Kako to da je za "najsmrtonosniji virus" u istorji tako brzo nađena vakcina, a recimo za sidu i rak nije? Smešno.
Nije poenta u tome da li virus postoji ili ne, poenta je u tome da nešto pravi problem. I sam se slažem da je pozadina svega ovog daleko malicioznija od onog što nama serviraju ALI ljudi defintivino oboljevaju i UMIRU. Kažu nam da je uzrok smrti stradanje pluća. Međutim, nedostatak autopsije još više oteževa izolovanje virusa a i baca sjenku na medijsku priču. Otuda različita polemika i izvori informacija kao i teorija zavjere. Da li nas ubijaju kovidom ili tamo nekim drugim jedinjenjima u ovom trenutku nije ni bitno. Bitno je da nas ubijaju. Ti si dobro prošao a koliko vidim i ljudi oko tebe ali vjeruj mi da nije nimalo prijatno biti prisutan u trenutku kolapsiranja pluća i agoniji osobe koja se bori za dah!
Da se sada nadovežem na ishranu. Da, slažem se da je zdrav život ključ zdravlja ali pogledaj to sada ovako. Imali smo 2 rata u periodu kraćem od 10godina u kojima su na nas s obije strane Drine bacali sve što im je došlo pod ruke. Posle toga imamo zapadnjači trgovinski sistem pa sve što valja izvezemo a uvozimo smeće i prodajemo našem narodu. Zaštita potrošača nam je nikakva. GMO je već uveliko u sjemenima pa čovjek više ne može ni domaće da hrani na zdrav način. Hormon rasta se trpa u sve živo. Djevojčice od 10god dobijaju periode, rak dojke i prostate je skočio za 200%. Debelog crijeva za 300%. Ljudi rade po 12 sati za minimalac koji ode na porez. Psihički smo nestabilna nacija. Nemamo vremena da se zdravo hranimo i jedemo i pijemo smeće. Procenat samoubistava je skočio za 200%. 500% kada su u pitanju muškarci. Sterilitet kod muškaraca je skočio za 100%. Toliko o potencijalnom zdravom životu. Javi se kada pređeš 30godina u budeš plaćao sopstvene račune.
Što se tiče forsiranja, nemo se iznenaditi da ti ustavom bude mandatorno propisana vakcinacija npr. Niko tebi neće s puškom doći pred vrata ali nećeš moći dobiti posao u vladinim organizacijama niti organizacijama koje posluju sa vladom. Nećeš moći dobiti pasoš niti vozačku. Nećeš moći ovjeriti knjižicu. Nećeš moći upisati dijete u vrtić ili školu itd itd. Osim ako ne planiraš da živiš u šumi bez struje, vode i interneta, sam ćeš otići da se vakcinišeš. Nećeš moći otići ni u inostranstvo jerćeš imati zabranu ulaska bez potvrde o vakcinaciji itd. Znaju oni vrlo dobro šta rade, ne brini...
 

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Sto volim ovakve mangupe, ne nosim masku nigde i niko ne moze da me natera. Druze zivot ce te natera i dokazace ti da nisi u pravu ali tada moze da bude kasno. Kada te zivot bude lupio preko nosa onda ce da bude kasno a mozda i prekasno.

Vec sam napisao moj kolega koji radi u NS u klinickom centru i vozi hitnu pomoc po potrebi a inace je na dostavi lekova je bilo samo pitanje dana kada ce dobiti kovid? Kada je dobio sve simptome i kada je uradio test on negativan a svi znaci su tu da je upitanju kovid, evo sada skoro posle 3 nedelje od kako je sve to pocelo bas smo se pre jedno sat vremena culi kaze da mu je mnogo bolje. A to je covek za kojeg ja ne znam da je bio kod lekara. Sta da kazu onda oni koji su malo malo pa kod lekara i kojima je ceo sistem zeznut.
 
Poslednja izmena:

tanleoni

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.01.2017.
Poruka
287
Rezultat reagovanja
210
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell Inspiron 15 5510
CPU & cooler:
Intel i7-11390H 4/8
RAM:
16GB 3200MHz
VGA & cooler:
Intel Iris Xe
Display:
DELL P2419H & 15.6"
Mice & keyboard:
Logitech MX Keys & MX Master 3
Internet:
mts 400/200 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 & Chrome
Da se sada nadovežem na ishranu. Da, slažem se da je zdrav život ključ zdravlja ali pogledaj to sada ovako. Imali smo 2 rata u periodu kraćem od 10godina u kojima su na nas s obije strane Drine bacali sve što im je došlo pod ruke. Posle toga imamo zapadnjači trgovinski sistem pa sve što valja izvezemo a uvozimo smeće i prodajemo našem narodu. Zaštita potrošača nam je nikakva. GMO je već uveliko u sjemenima pa čovjek više ne može ni domaće da hrani na zdrav način. Hormon rasta se trpa u sve živo. Djevojčice od 10god dobijaju periode, rak dojke i prostate je skočio za 200%. Debelog crijeva za 300%. Ljudi rade po 12 sati za minimalac koji ode na porez. Psihički smo nestabilna nacija. Nemamo vremena da se zdravo hranimo i jedemo i pijemo smeće. Procenat samoubistava je skočio za 200%. 500% kada su u pitanju muškarci. Sterilitet kod muškaraca je skočio za 100%. Toliko o potencijalnom zdravom životu. Javi se kada pređeš 30godina u budeš plaćao sopstvene račune.
Što se tiče forsiranja, nemo se iznenaditi da ti ustavom bude mandatorno propisana vakcinacija npr. Niko tebi neće s puškom doći pred vrata ali nećeš moći dobiti posao u vladinim organizacijama niti organizacijama koje posluju sa vladom. Nećeš moći dobiti pasoš niti vozačku. Nećeš moći ovjeriti knjižicu. Nećeš moći upisati dijete u vrtić ili školu itd itd. Osim ako ne planiraš da živiš u šumi bez struje, vode i interneta, sam ćeš otići da se vakcinišeš. Nećeš moći otići ni u inostranstvo jerćeš imati zabranu ulaska bez potvrde o vakcinaciji itd. Znaju oni vrlo dobro šta rade, ne brini...
U potpunosti se slažem sa prvim pasusom i to je nažalost tako. Ne razumem kakve ima veze da li plaćam sam račune ili me još uvek izdržavaju roditelji. Radio sam na leto između 3. i 4. gimnazije, na leto pred faks i na leto posle prve godine faksa. Radio bih i ovog leta posle druge godine, da nije sve bilo zatvoreno. Nisam neki indijanac kome je sve servirano, ako na to ciljaš.

A što se tiče drugog pasusa, pričao sam sa ljudima i na tu temu. Taj scenario je po meni teško izvodljiv. Veliki broj ljudi je protivnik toga i izbili bi nemiri. Ne mogu da zamislim da mogu ceo svet da prisile na to, ali videćemo- vreme će da pokaže.

Sto volim ovakve mangupe, ne nosim masku nigde i niko ne moze da me natera. Druze zivot ce te natera i dokazace ti da nisi u pravu ali tada moze da bude kasno. Kada te zivot bude lupio preko nosa onda ce da bude kasno a mozda i prekasno.
Nisam mangup, već razmišljam svojom glavom i imam svoje mišljenje. Jel to toliko smeta? I da se jednom ispostavi da nisam bio u pravu, znaću da sam sam kriv, ali ću isto tako znati da nisam bio ničiji rob, da nisam gutao šta mi se servira, već da sam imao svoje ja.

Btw. Moj teča, koji je ceo život sportista, osvajač nagrada duž cele Jugoslavije je dobio rak pre 10ak godina. Nikakve hemoterapie, lekovi i ostala čuda medicine.
Samo sirova ishrana i čovek je živ i zdrav i dan danas. Za mene će uvek biti bolji travar Boro od doktorice Mice.
 

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Pa svi mi razmisljamo svojom glavom, samo kada krenes da vidjas sve vise i vise ljudi oko sebe koji su do juce bili stene sada su bukvalno pali u krevet ko pokoseni onda se zapitas sta je na kraju dana istina?

To sta na televiziji serviraju i po novinama je prica za sebe ali kada cujes informacije iz prve ruke onda ti bas i nije sve jedno.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.062
Moja konfiguracija
Neverica uglavnom traje do trenutka kada neko koga znaš ne dobije težu varijantu. Onda se mišljenje instant menja, video više puta.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
U potpunosti se slažem sa prvim pasusom i to je nažalost tako. Ne razumem kakve ima veze da li plaćam sam račune ili me još uvek izdržavaju roditelji. Radio sam na leto između 3. i 4. gimnazije, na leto pred faks i na leto posle prve godine faksa. Radio bih i ovog leta posle druge godine, da nije sve bilo zatvoreno. Nisam neki indijanac kome je sve servirano, ako na to ciljaš.
A što se tiče drugog pasusa, pričao sam sa ljudima i na tu temu. Taj scenario je po meni teško izvodljiv. Veliki broj ljudi je protivnik toga i izbili bi nemiri. Ne mogu da zamislim da mogu ceo svet da prisile na to, ali videćemo- vreme će da pokaže.
Nisam uopšte ciljao na to već da se život jako mjenja kako se stari. "Plaćanje računa" je bilo vezano za oslikavanje zrele, samostalne osobe koja već iza sebe ima različita životna iskustva, uglavnom preko 30godina starosti. Što se tiče scenarija, to je već u funkciji i savršeno radi. Narod je stoka kojom se lako upravlja. Nemire organizuju plaćene grupacije. Običan čovjek nema vremena da izlazi na ulicu. S druge strane, vladavina strahom je nešto što takođe dokazano funkcioniše. Ljudi će sami da stoje u redovima da prime vakcinu. Što se tiče mandatornih obaveza, ne mora tu da bude prisile. Daće ti pogodnosti, kao kod platnih kartica, nema čekanja, nema provizije, nema papirologije i sl. Kao što rekoh, znaju oni vrlo dobro šta rade.
Odoh ja u off ali želim da ti kažem da smo svi mi bili takvog razmišljanja ali onda te pogodi realan život...
 

Uruk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.12.2010.
Poruka
340
Rezultat reagovanja
88
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
mc5
CPU & cooler:
i7 8700/frio 14
Motherboard:
Z370 pro4
RAM:
2x8gb Vengeance
VGA & cooler:
RX 6600 Challenger D
Display:
Px329
HDD:
1.5 TB nvme Kingston
Case:
Carbide 400c
PSU:
supernova G3 550
Nemci su radili neka istraživanja na preminulima, velike količine virusa su nalazili u mozgu i nervnom sistemu... Uglavnom, kol'ko sam uspeo da prevedem zaključak u tekstu je bio da je zapravo 'cilj' virusa da uđe u nervni sistem.
 

tanleoni

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.01.2017.
Poruka
287
Rezultat reagovanja
210
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell Inspiron 15 5510
CPU & cooler:
Intel i7-11390H 4/8
RAM:
16GB 3200MHz
VGA & cooler:
Intel Iris Xe
Display:
DELL P2419H & 15.6"
Mice & keyboard:
Logitech MX Keys & MX Master 3
Internet:
mts 400/200 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 & Chrome
Video je naravno obrisan i nema ga nigde. Dete joj je preminulo 3 dana nakon vakcine. Skučajnost?
Boginje smo svi preležali pre ili kasnije i naše telo je od tad imuno na to ceo život. Međutim, nedavno sam pročitao da valjda hoće da daju vakcinu i protiv boginja, koja naravno ne daje potpuni imunitet, kao kada preležiš. Koja je svrha onda vakcine, po meni čist apsurd. A svako može da preleži boginje, ne vidim razlog za još jednu vakcinu koja može da ima itekako negativna dejstva.
Uostalom, postoji mogućnost da upravo mi na Balkanu budemo pokusni kunići za vakcine. Kao što si naveo za ratove, GMO i ostale stvari: ako nas tu truju svačim, zašto ne bi probali tu superiornu vakcinu na nama(Opet pitam kako su je tako brzo napravili, gde je vakcina za HIV?)

Kao što sam već rekao: Ne možemo da se ponašamo prema svom organizmu kako nam padne na pamet, i da on funkcioniše kako mi hoćemo. Malo više fizičke aktivnosti, sirove ishrane, kuvanog, hladne vode, saune...
Sve može da se stigne. Opet kažem, istražite Vim Hof metodu.

Ne bih ulazio više u dalju raspravu, video sam temu pre koji dan ali nisam hteo da komentarišem.
Želeo sam samo da izrazim drugačlije mišljenje i da pokažem da ima nas koji na to gledamo iz drugog ugla. Izgleda da sam disident u ovoj temi :D
 

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Ali najgore je od svega sto se u svakoj situaciji nadju oni koji ce da kontriraju sistemu i svima ostalima. Kada je bio karantin i nije smelo da se ide nigde bili su oni koji su vikali da im se uskracuje pravo, onda kada je dat predlog da se nose maske ne oni nece jer ko je drzava da njima naredjuje, a kada dodje do trenutka stani pani e onda su prvi u redovima da se deru kako nista u ovom sistemu ne funkcionise i vicu da se oni prvi pregledaju i spasavaju. Ti isti sto prave probleme na ulicama prvi su da se deru u redovima i prvi se vataju za kamere da sve slikaju i objave ili urade neki live da se prikaze stanje, a ne znaju da su oni ti koji su to prouzrokovali i da su neki poverovali takvim osobama da ne treba da se nose maske i da se ne trebaju postovati mere i da slobodno zive zivot i time su ugrozili ko zna koliko hiljada ljudi svojim postupcima.

Kod nas u drzavi se sve radi kontra, stogod se kaze a ne mi necemo tako mi cemo kontra od onoga sto se predlaze. Mi smo uvek uzkurac narod i posle su nam drugi krivi za novonastale probleme i situacije.

Juce citam da je lik u Juznoj Koreji prekrsio karantin na 8 sekundi i da su mu pisali kaznu od 3500 dollara, to nasem narodu treba, udaritit ga po dzepu i donesene mere da se sprovode a ne mere se izglasaju a nema ko da ih sprovodi. Nema ublazavanja mera nego da se drzi do zadnjeg trenutka ostro jer samo tako ce pojedini da svate ozbiljnost situacije.
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.843
Rezultat reagovanja
9.218
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i9-10900 & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
Asus Z490 Tuf Gaming Plus
RAM:
Patriot Viper 4 x 8 GB DDR4 3200 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Kingston SKC2500 256GB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
XPG Core Reactor 650
Mice & keyboard:
Redragon Impact M908 & Cooler Master SK650 & Redragon Diti K585
Internet:
mts 400/100
OS & Browser:
Windows 11
@peja81 : teško je politiku isterati iz teme... :cool:
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Хтјели ми или не, у овој и оваквим темама залажење у политички воде је неизбјежно. Не треба скренути са теме али мислим да је неопходно оставити и одређен прозор коментарисања у информативне сврхе.
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.291
Rezultat reagovanja
5.385
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Svakako treba biti i po malo uzdržan od politike ovde..Jer ako opet dvojca "sednu za isti sto" različitog razmišljanja ode opet tema pod :lock:
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.843
Rezultat reagovanja
9.218
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i9-10900 & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
Asus Z490 Tuf Gaming Plus
RAM:
Patriot Viper 4 x 8 GB DDR4 3200 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Kingston SKC2500 256GB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
XPG Core Reactor 650
Mice & keyboard:
Redragon Impact M908 & Cooler Master SK650 & Redragon Diti K585
Internet:
mts 400/100
OS & Browser:
Windows 11
:offtopic:
I ne samo to, izgubi se suština teme u raspravama.

Послато са Redmi Note 9 помоћу Тапатока
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Ja na to baš i ne gledam kao na raspravu već više kao na savjetovanje, bar ovih mojih nekoliko postova, da ljudi ne bi ponavljali greške koje mi (ja) pravim. E sada da li to neko hoće poslušati ili ne, to je samo njihovo. Ja kada utvrdim da džaba pričam, povučem se i to je to. A zaista mislim da je u ovakvim situacijama potrebno da se što više savjeta podjeli i pokuša tačno ukazati na konkretan problem...
 
Vrh