• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koju opremu odabati:Tripod,torbica/ranac,memorijska,kabl,zaštitno staklo+zonerica?

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
Za Nikona D3500, 18-55 kit VR objektiv.
Za theatering na PC i kontrolu sa monitora fotkanje i snimanje /eventualno webcam, jel bolje uzeti produžni usb pa da produžavam micro usb ili duži microusb(ne znam gde da nadjem duže od 2m)?
Memorijska od 32GB zog videa i 60fps i većeg bitrejta.
Tripod da je kvalitetan koliko je moguće a da se uklopi u cenu: ja sam gledao ponesto i svidja mi se velbon m45 velbon m45 foto glava cene, prodaja, akcija, cenovnik, beograd srbija stativi monopodi glave > amaterski foto-video stativi ; kao i NATIONAL GEOGRAPHIC NGPH001, ili u emmi radnji isti stativ(NG)
torbica, da je ok za počtak
zašitno staklo za displej, ja bih ga stavio iako mozda nema potrebe, kontam da svaki od 3" paše
zonerica za objektiv 18-55mm VR trenutno kog imam....kakve su kopije? ako se ne uklopi original?
Budzet je slab 100evra najviše da me izadje, toliko imam viska
Izvinite na ovim noob pitanjima ali prvi ozbiljniji aparat imam pa da ne uzmem nesto bzvz.... :)
hvala puno svima koji pomognu
 
Poslednja izmena:
Vrh