• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koju maticnu uzeti

Novatech

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.04.2015.
Poruka
2.696
Rezultat reagovanja
1.810
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600 (AF) - LC CC 95
Motherboard:
ASRock B450M PRO4
RAM:
Patriot Viper Steel 2x8gb 3000mhz
VGA & cooler:
Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB
Display:
Samsung S24F350
HDD:
Samsung 860 EVO 1TB + Samsung 750 EVO 250gb
Sound:
Lusya Fever DAC + Altec Lansing 4121 + Microlab FC 330
Case:
MS Cyclops V / 2x Arctic P14 - 2x Arctic F12
PSU:
Corsair RM550x
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core (HX Red) - Logitech K230 - Redragon Mirage - Asus TUF M3
Internet:
Supernova 80/8
OS & Browser:
Windows 11 Pro
Other:
Acer Aspire V3 571g
Nije on jedini koji dobija komponente za dz. Svi koji snimaju vezano za tech imaju veliki broj komponenti koje na neki nacin dobijaju besplatno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.955
Rezultat reagovanja
7.633
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Racunar mu kosta 2200 evra bar po onome sto je on napisao a i verujem da je toliko
Maticna 500 evra
Procesor 450 evra
Graficka 350 evra
To je vec 1200 evra dobio na poklon 1k evra a tesko mu da izbije iz dzepa 100 evra za napajanje. Sta bi bilo da je ceo racunar trebao da plati? Ja se vodim logikom ako mi je neko vec nesto poklonio novac koji bih dao za to usmericu na nesto drugo. On ima drugacije vidjenje stvari. On ga ceni ovako. Ahm ostavicu ovih 100 evra u dzep, iskoristicu stari Raidmax a 100 evra ce mi posluziti da odem bar 10x na cevape u kafanu i da kupim gedzete za alfu.
 

Vuk123

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.02.2019.
Poruka
25
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne razumes, poenta celog posta je da mu je amd prvi put poklonio u delovima za komp bar 700 evra i sada je dobio preko 1000 evra vredne delove i da on seljacina stavlja ono napajanje koje je osakatio majnovanjem i da nece da iz svog dzepa da da pare nego verovatno da sada moljaka kojekakve prodavnice ili kompanije da mu posalju neko napajanje na recenziju i da kaze koju rec o njemu i da mu to isto napajanje ostane. Zato kazem da je igor jedna prodana sisa za male pare.

On ce pre pare da potrosi na druge stvari kao sto su putovanja, kola, i slcne stvari a nece investirati u sebe nego sa jedne strane ce imati kratkotrajno uzivanje na moru a ovamo ce se pati i muci dok radi na racunaru od kojeg mu ceo youtube kanal zavisi.

Jadno je to sto se kroz klipove hvali koliko je zaradio i profitirao od trgovanja na berzi a onda cvili amd-u kako nema dobar racunar.
Ma upravu si za sve. Nisam nista porekao. Samo sam onako rekao da je glupo pricati u ovoj temi o tome od cega covek kupuje auto i ide na putovanja. :D
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Ma upravu si za sve. Nisam nista porekao. Samo sam onako rekao da je glupo pricati u ovoj temi o tome od cega covek kupuje auto i ide na putovanja. :D
Pa ne mozes jedno da kazes a da iz price izbacis kljucne delove koji objasnjavaju zasto je to nesto receno na takav nacin. Jer da ne napises te delove neko bi pomislio a ovaj je samo ljubomoran. Zato napisem sta mislim jer nisam ljubomoran a nisam ni alav i naucen sam u zivotu da nikoga za nista ne molim a ako nesto zelim i ako nisam sada u mogucnosti sebi da obezbedim, obezbedicu u nekom narednom periodu svog zivota.

Nije on jedini koji dobija komponente za dz. Svi koji snimaju vezano za tech imaju veliki broj komponenti koje na neki nacin dobijaju besplatno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Pa nece da bude, jer sta taj da radi sa 5 ploca, 20 plocica rama, 6 razlicitih napajanja, sa 8 procesora i 4 graficke? Da odradi recenziju snimi video klip i onda u policu ili na oglas da je proda da bi uzeo neke pare ili kaze recenzija jedne ploce kosta 100 evra ovi mu uplate pare posalju mu plocu on odradi svoj deo zapakuje plocu i vrati je proizvodjacu.

Sta ti mislis da jutuberi pre odaberu kes na racunu ili prihvataju delove.

Ima kada im trebaju delovi i kazu treba nam taj procesor i ta maticna... uradicemo reklamu a delove ce zadrzimo.
 
Poslednja izmena:

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Dragan P ako je ikako moguce ovde ti ides na moju BLOK listu!Toliko agresije negativnog i cak uvredljivog nisam cuo ...skoro nigde...I ni od koga....Ni ovde a ni drugde...Tj. oduvek su takkvi bili sankcionisani!!!P.C. Sta Te boli koj moj kako i sta covek radi sa SVOJIM novcima????Ne branim Igora i mozda i jesi u pravui ali NJEGOV novac njegov zivot...jel ukrao?Valjda nije..Njegov hebeni licni izbor da lce da trosi na kol, zene, stagod, dok god nije na neciju tudju stetu...A ti ovako bas zvucis jako ljubomoran...Ajde to ali brate jako i svakoga vredjas!!
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
@Dragan P samo ti vredjaj...Samo pokazujes svoje pravo lice...I dokazujes da JESAM u pravu!!I jos to nemas mooda ovde , javno da mi kazesh...nego na PP...nema frke drugar...A ja da se spustam na tvoj primitivni nivo necu!Ali isto tako NE DAM da me neko vredja!!!
 

BalkanTech

Newcomer
Učlanjen(a)
03.03.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
@Dragan.P Evo došla sisica da ti objasni neke stvari.
Prvo, da li smatraš da je normalno da se ti toliko uvrediš/iznerviraš zato što je neki tamo lik iskoristio napajanje koje već ima i koje je savršeno ispravno? Trebalo je verovatno da ga bacim.. Inače imam drugo napajanje od 1200w od 150e koje sam platio, ali nisam hteo da ga stavljam, jer nema potrebe.
AMD je istom ovom PC axe-u dao sve što je trebalo za Axe-r i sve ostale projekte, isto tako i mnogim drugim YouTube kanalima, ne vidim šta je tu pogrešno.
Iz tvog komentara ja samo mogu da zaključim neku ličnu frustraciju, koja se ispoljava time što ja ne trošim novac kako bi to ti radio. Ti ne vidiš da sam ja kupio OnePlus 6T za test od 550e, ne vidiš da sam kupio GoPro 7 od 400e, ne vidiš da sam kupio S10 za 1000e, ne vidiš da ću pokloniti stari pc umesto da ga prodam. Ne vidiš, jer ne želiš, oformio si neko svoje mišljenje i to je to.
Ja ovde mogu da ti napišem 500 stvari i ništa neće značiti. Čisto ono sa strane lične kulture, nije lepo pričati o drugim ljudima i pljuvati, a da nemaš sve informacije. Za isti taj računar koji sam "dobio" sam radio. Napravi YouTube kanal i bavi se tehnologijom da vidim koliko ćeš da se obogatiš.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Ne ja se nisam ni uvredi ni iznervirao, i bas me briga koje ces ti napajanje da stavis. Ali ti kao neko koga prati toliko ljudi se zapitaj da li ce neko da uzme da te kopira. I da smatra da je glupi raidmax napajanje ok napajanje za takvu masinu i da kupi istu ili slicnu konfiguraciju i da mu zbog lose izrade napajanja izgori neki deo u konfiguraciji.

Onda kome si ti kupio taj gopro, oneplus, s10, meni ili sebi zbog pregleda na kanalu? Kada se tako trsis hoces da odradis recenzije tih stvari pa da ih das na giveaway ili ces posle odradjene recenzije da ih stavis na kp i prodas i da refundiras ulozeno?

Znam ja da je dule isto bio sponzorisan i ok je to ali niko od njih ne vice e zaradio sam toliko ili zaradio sam toliko nego cute i rade to sto rade. Jer za njih je bitno da oni znaju koliko su zaradili, a za nas koji pratimo forum ili yt kanal to ne treba da zanima niti oni treba time da se hvale.

I ako je tebi ok da izmrcvareni raidmax sa kojim si majnovao stavis u takvu masinu i rizikujes sve sto si dobio zbog izjave nema potrebe. Ok samo napred.

I nemam ja nikakvu licnu fustraciju niti me zanima kako trosis svoj novac, trosi ga kako hoces ali da si ga zaradio normalnim radim u ovoj drzavi sigurno ga ne bi tako lako trosio kao sto ga sada trosis.

I tacno znam da ti je neka od ovih sisa javila da sam pisao protiv tebe pa da dodjes kao da se ti nesto opravdas. Ja niti se krijem niti begam od svega sto sam reko. A isto ovo sam ti i na jednom klipu reko da koliko si para zaradio mogo si i svoj prvi ryzen kupiti nego si cekao da ti poklone.
 

BalkanTech

Newcomer
Učlanjen(a)
03.03.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
Ne vredi raspravljati se opet vrtis istu pricu. Meni je YouTube hobi, a ne posao, tako da vrlo dobro znam kako je to zaradjivati novac "normalnim" putem, ne vredi pravdati se svakako.

Uzivaj :)
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Ne druze nije to hobi to je obaveza, hobi je kada odes primera na pecanje i ceo dan posvetis sebi i svom zadovoljstvu i na kraju dana dodjes kuci a tebe pola drzave trazi jer niko zivi nije mogo da te nadje. A cim ti pises sta ces da kazes u klipu, kojih tema ces se dotaknes, onda na koja mesta ces da ides i unapred najavis e putujemo tu i tu i tamo cemo da vlogujemo.

To druze nije hobi to je obaveza, a smatram da kada odes na put, bilo to na more, na planinu ili ne znam ni ja sta da treba da se posvetis sebi i svom uzivanju a ne da razmisljas o kanalu i da li ces snimiti video i koliko taj vlog koji objavis ti potecijalno moze doneti pregleda i koju ces imati zaradu. Treba da napraavis par slika za kanal i mozda neki kraci video a sve ostalo da posvestis sebi i devojci i stavranju uspomena na to putovanje. A ne da jednog dana kazes e jel se secaj kada smo isli na more pa tamo kod one crkve gde sam vlogovo. Glupo zvuci zar ne.

A sto kazem za zaradu, veruj mi mene najmanje zanima koliko ces da zaradis i hoces ti kupiti sebi najbolji komp ili ces ga dobiti to je tvoja stvar ali niko ti ne trazi da ti objavljujes koliko si zaradio i na cega si par potrosio. To je tvoja privatna stvar koliko si ti zaradio i tvoje umece.

Ovo sto ti radis i sto objavljujes koliko si zaradio, imam osecaj kao da si duzan nekome da se pravdas.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.955
Rezultat reagovanja
7.633
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
:d Dragan P. naterao coveka da se registruje na forum da bi dao repliku :D pa cekaj ovo mu dodje registracija po pozivu :P ima li nekih dodatnih bodova za ovako nesto? Dovukli smo Igora na forum :d
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
:d Dragan P. naterao coveka da se registruje na forum da bi dao repliku :D pa cekaj ovo mu dodje registracija po pozivu :P ima li nekih dodatnih bodova za ovako nesto? Dovukli smo Igora na forum :d
Bez namere da branim ikoga ni da stajem na ciju stranu ali-da Tebe neko isproziva tamo negde iza ledja pred ko zna koliko ljudi-da li bi Ti bilo svejedno.._Cu isproziva izvredja!!Bez konkretnog razloga...Znaci u konkretnom slucaju-i totalno izolovano da li volim neciji YouTube kanal ili ne(bdw vecina domacih bi mogli biti na malo boljem nivou, vise u smislu objasnjenja nekuh stvari al to je neka druga prica sad)-Balcan Tech je u pravu!!:njegov novac-njegova stvar!!!Tu pocinje I prestaje svaa diskuija..A za vredjanje, josh iza ledja...No comment samo ja sam vec Draganu P napisao na PP...da se ne ponavljam...ALi da je ispod svakog nivoa, jeste!
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
A sto me ne cudi @fotoronin da si ti ta vrana koja je isla kod Igora da peva kako ga na nekom forumu neki lik proziva.

I drugo ako mislis da se ja plasim njega mozda ili tebe tu ste se grdno prevarili obojica. Ili da cu mozda e znas pa izvini ja nisam tako mislio ili ovo ili ono da mu se uvlacim u dupe, to od mene neces docekati. Ja sam svoje misljenje reko i iza njega stojim.

I da si obracao paznju na moje pisanje sta sam u tim postovima pisao znao bi i procitao bi da sam ja jos kad je prvi ryzen 1700 na njegovom kanalu mu isto to reko da koliko je para zaradio od majnovanja da je mogo sam sebi da kupi isti proceosr a ne da ceka da mu ga neko pokloni.

A i isti je odgovorio na to pitanje tako da nista to nije iza ledja.
 
Poslednja izmena:

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
A sto me ne cudi @fotoronin da si ti ta vrana koja je isla kod Igora da peva kako ga na nekom forumu neki lik proziva.

I drugo ako mislis da se ja plasim njega mozda ili tebe tu ste se grdno prevarili obojica. Ili da cu mozda e znas pa izvini ja nisam tako mislio ili ovo ili ono da mu se uvlacim u dupe, to od mene neces docekati. Ja sam svoje misljenje reko i iza njega stojim.

I da si obracao paznju na moje pisanje sta sam u tim postovima pisao znao bi i procitao bi da sam ja jos kad je prvi ryzen 1700 na njegovom kanalu mu isto to reko da koliko je para zaradio od majnovanja da je mogo sam sebi da kupi isti proceosr a ne da ceka da mu ga neko pokloni.

A i isti je odgovorio na to pitanje tako da nista to nije iza ledja.
pa ti treba da se lecis covece!!Ali OZBIILJNO!!Ja coveka prvi put vidim sad ovde...Znam da je Zoutuber , Ok...ali VEZE nemam s covekom..A iz Tvojih postova KIPI ljubomora realno...Sta gpod ti rekaoi pricao da nije tako...I znaci sad u tvom maniru jer mi te je pun k..c SIKTER MAJMUNE of mene!!!Pa mene ako banuju nema veze-bar cu znati kakvi su ljudi I atmosfera ovde-dupeuvlakacka ocigleedno..
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Ljubomora na cega? Sto je coveku ceo zivot u pravdanju, ja sam sebi uzeo komp koji sam hteo i ne moze niko jednu rec da mi kaze e ja sam ti to obezbedio ti sada moras da pevas kako ja sviram. On ce dogod bude pod njihovom kapom morati da im ljubi dupe jer prvi put kada bude reko nesto protiv amd-a ili da je nesto lose ode saradnja u pm i onda ce morati sve sam da kupuje sebi.

A ja sutra mogu intelu da se napominjem majke zasto je nesto lose ili ne radi i da me zabole sta oni imaju da kazu.

I eto Igor je proradilo 6 culo da ga tamo na nekom forumu neki Dragan proziva. Nema ko drugi da mu je javio osim ti posto sam ti trn u oku.
 

Prokletnik

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.10.2018.
Poruka
1.309
Rezultat reagovanja
457
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 2600 / Noctua U12S
Motherboard:
MSI B450 Gaming Carbon Pro AC
RAM:
Corsair Vengeance RGB PRO (2 x 8GB) 3200MHz CL15
VGA & cooler:
ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING
Display:
Dell P2312H, ViewSonic XG2401 144hz
HDD:
120GB SiliconPower Slim S55 + SAMSUNG F3 ST1000DM005/HD103SJ 1TB 7200rpm
Sound:
Genius gx gaming sw-g 2.1 , HyperX Cloud Flight
Case:
Fractal Design Define C - Window
PSU:
Seasonic M12II-620 EVO
Mice & keyboard:
Logitech G703 wireless & Redragon Kumara
Internet:
MTS 20/4
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Mnogi veliki youtuberi koji redovno dobijaju hardware na pregled nisu uslovljavani da kazu sve najbolje o njemu vec samo da predstave sta misle o njemu. Pogle kako su samo napljuvali celu RTX seriju svi poznati youtuberi i ako su je dobli za dzabaka :)
 

Filippo1717

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.02.2019.
Poruka
104
Rezultat reagovanja
18
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen5 2600 + Arctic Cooling Freezer 34 eSports DUO
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk II
RAM:
CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz CL16 KIT
VGA & cooler:
rx560 4gb
Display:
AOC 27G2U5/BK
HDD:
ssd Western Digital WD Blue 250GB + 512GB ssd
Case:
Antec NX410
Mice & keyboard:
Cooler Master MM710 , Redragon Kumara K552
Internet:
SBb
pa ti treba da se lecis covece!!Ali OZBIILJNO!!Ja coveka prvi put vidim sad ovde...Znam da je Zoutuber , Ok...ali VEZE nemam s covekom..A iz Tvojih postova KIPI ljubomora realno...Sta gpod ti rekaoi pricao da nije tako...I znaci sad u tvom maniru jer mi te je pun k..c SIKTER MAJMUNE of mene!!!Pa mene ako banuju nema veze-bar cu znati kakvi su ljudi I atmosfera ovde-dupeuvlakacka ocigleedno..
Bez neke preterane zelje da te uvredim ali prosto ne mogu da precutim, jbg, ti imas neki opasan problem u glavi. Kad god nesto pises ti se iskljucivo samo svadjas, raspravljas i histerises neko razmazeno dete od 10 god . Mozda je @Dragan.P u nekim kometarima preterao ali opet ima apsloutno pravo da kaze ono sto misli i iskaze svoj stav. A ti kad god nesto pises VELIKIM slovima i stavljas znak uzvika kao da urlas na nekog ili sta vec. Brate, ae iskuliraj malo ako mozes. Ako ti nesto smeta nemoj dolaziti ovde ili pisati, ja licno hocu da naucim ovde nesto i cujem nove informacije i nisam duzan da drugi dan citam kako ti dozivljavas nervni slom. Kontas, srcka ce te ocistiti druze . :) Misli na svoje zdravlje malo, ne valja se toliko nervirati oko ovih stvari. :)
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Ljubomora na cega? Sto je coveku ceo zivot u pravdanju, ja sam sebi uzeo komp koji sam hteo i ne moze niko jednu rec da mi kaze e ja sam ti to obezbedio ti sada moras da pevas kako ja sviram. On ce dogod bude pod njihovom kapom morati da im ljubi dupe jer prvi put kada bude reko nesto protiv amd-a ili da je nesto lose ode saradnja u pm i onda ce morati sve sam da kupuje sebi.

A ja sutra mogu intelu da se napominjem majke zasto je nesto lose ili ne radi i da me zabole sta oni imaju da kazu.

I eto Igor je proradilo 6 culo da ga tamo na nekom forumu neki Dragan proziva. Nema ko drugi da mu je javio osim ti posto sam ti trn u oku.
Znas sta ti imas pravo da mislis sta hoces!!To je jedno.Ali da pljujesh, vredjash, ogovarash nemas pravo!!nikakvo!!A ti sebi bash puno dajesh za pravo!! Dok te jednom neko ne nauci pameti...Zbog takvih indijanaca kao stos I ti I propada cela drzaava I sve..!! I reko sam ti u PP ODBIJ of mene ako ne znas da se ponasa kao civilizovan covek-a vrlo je ocigledno da ne znas!!A to da sam ja cinkao Igoru koga bdw NE POZNAJEM je...Ono teorija zavere na kvadrat kakvu samo jedan poremecen mozak kao tvoj moze da smisli!!
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Bez neke preterane zelje da te uvredim ali prosto ne mogu da precutim, jbg, ti imas neki opasan problem u glavi. Kad god nesto pises ti se iskljucivo samo svadjas, raspravljas i histerises neko razmazeno dete od 10 god . Mozda je @Dragan.P u nekim kometarima preterao ali opet ima apsloutno pravo da kaze ono sto misli i iskaze svoj stav. A ti kad god nesto pises VELIKIM slovima i stavljas znak uzvika kao da urlas na nekog ili sta vec. Brate, ae iskuliraj malo ako mozes. Ako ti nesto smeta nemoj dolaziti ovde ili pisati, ja licno hocu da naucim ovde nesto i cujem nove informacije i nisam duzan da drugi dan citam kako ti dozivljavas nervni slom. Kontas, srcka ce te ocistiti druze . :) Misli na svoje zdravlje malo, ne valja se toliko nervirati oko ovih stvari. :)
Ajd eti lepo pogledaj KO je vredjao!!! Dragan P koji svakog drugog vredja na ovom forumu!!!Pored toliko njegovog vredjanja ti optuzujes mene?!?LOL!!Sto se uvlacis uz pedu Draganu P tvoj je problem I sramota!!I ti nemas pravo da mi kazes gde cu ja dolazim ili necu!!
I da to da neko ima problem u glavi je ono...bezobrazluk maksimalni!!Pogotovo sto ti se niko licno obratio nije!!A mene je Dragan P I na PP vredjao I u postovima ..I pokusavao sam lepo...ali se baja osilio jer vidi da mu prolazi-jer ocigledno ima podrsku admina, nazalost!!I posle svega toga neko optuzuje mene??
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)
Fotoronin zasto covek da od***e od tebe kad ti trebas da od***es, prvi se javljas, prvi se ubacujes, ne valja to.
 

Filippo1717

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.02.2019.
Poruka
104
Rezultat reagovanja
18
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen5 2600 + Arctic Cooling Freezer 34 eSports DUO
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk II
RAM:
CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz CL16 KIT
VGA & cooler:
rx560 4gb
Display:
AOC 27G2U5/BK
HDD:
ssd Western Digital WD Blue 250GB + 512GB ssd
Case:
Antec NX410
Mice & keyboard:
Cooler Master MM710 , Redragon Kumara K552
Internet:
SBb
Ajd eti lepo pogledaj KO je vredjao!!! Dragan P koji svakog drugog vredja na ovom forumu!!!Pored toliko njegovog vredjanja ti optuzujes mene?!?LOL!!Sto se uvlacis uz pedu Draganu P tvoj je problem I sramota!!I ti nemas pravo da mi kazes gde cu ja dolazim ili necu!!
Ne branim ja ni njega ali kad vec njemu ti kazes sve to uzmi pa pogledaj sta ti pises i kako ? Ne branim ti ja da dolazis ali nemoj siriti tenziju bez neke potrebe . Sta ti je jbt? Nije me cilj da te uvredim ali pogledaj malo tvoj nastup pa reci jel i to ok ? Ako vec nekome kazes nesto kakav je vidi prvo sebe. Opusti se malo jbt ali budi napet :)
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Jel ti svatas da je on javna licnost i mora da se nosi sa svime, ako nije spreman na lose komentare i na pljuvanje to je njegov problem. Ja kazem ono sto mislim i tu nema vrdanja.

A bas bih voleo da vidim ko bi me to naucio pameti. Veruj mi jos se nije rodio taj koji meni moze da promeni misljenje.

Jer ako mu se ne kaze gde gresi on to sam ne moze da vidi, jel ti vidis da je njemu sasvim sve jedno sto je na masinu od 2000 evra stavio napajanje od 50 evra i sutra da mu nesto rikne u masini bice a taj i taj deo ne valja cim je tako brzo crko.

Kakve veze ja imam sa drzavom, jesi ti dobro?

Ti da nisi cinkao ti se nebi toliko sada pravdao i ne bi toliku dramu pravio. Zato cuti i pokri se usima. A mami i tati mozes da kazes da imaju poremecen mozak kada su te tako super vaspitali. Zdrebe jedno nejahano.
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Ne branim ja ni njega ali kad vec njemu ti kazes sve to uzmi pa pogledaj sta ti pises i kako ? Ne branim ti ja da dolazis ali nemoj siriti tenziju bez neke potrebe . Sta ti je jbt? Nije me cilj da te uvredim ali pogledaj malo tvoj nastup pa reci jel i to ok ? Ako vec nekome kazes nesto kakav je vidi prvo sebe. Opusti se malo jbt ali budi napet :)
Cek problem je dve reci sa caps lock ali reci nekom da je debil-sto Dragan P radi-nije??Interesantno..
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Jel ti svatas da je on javna licnost i mora da se nosi sa svime, ako nije spreman na lose komentare i na pljuvanje to je njegov problem. Ja kazem ono sto mislim i tu nema vrdanja.

A bas bih voleo da vidim ko bi me to naucio pameti. Veruj mi jos se nije rodio taj koji meni moze da promeni misljenje.

Jer ako mu se ne kaze gde gresi on to sam ne moze da vidi, jel ti vidis da je njemu sasvim sve jedno sto je na masinu od 2000 evra stavio napajanje od 50 evra i sutra da mu nesto rikne u masini bice a taj i taj deo ne valja cim je tako brzo crko.

Kakve veze ja imam sa drzavom, jesi ti dobro?

Ti da nisi cinkao ti se nebi toliko sada pravdao i ne bi toliku dramu pravio. Zato cuti i pokri se usima. A mami i tati mozes da kazes da imaju poremecen mozak kada su te tako super vaspitali. Zdrebe jedno nejahano.
josh jednom mi pomeni roduitelje I potpisujem da ces me zapamtiti!!!!! Sto mi roditelje uzimas u usta degeneriku!!!!!Libo me racku sta mislis ja potpisujem da coveka ne znam a ti OD***I sad javno I od mene a pogotovo od moje familije!!!Admini sta je ovo??
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)
Ako ovaj lik i sam zna sta pise, jacu da se obesim. Problem je sto si ti napao Dragana sto je covek izneo svoje misljenje o Igoru. I jos mu kazes da od***e od tebe, ti da mu nisi nista rekao covek te nebi ni dirao. I svako imas pravo na svoje misljenje. Sad sto se tebi nesto to ne svidja resi sa sobom, a ne da pises da je neko debil, majmun i td. Ne valja ti to nikako. Moderatori resite ovog Serotonina
 
Vrh