• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

izbor telefona

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Smorili ste za medalju, Kerrigan je pitao sta da uzme od navedenih telefona, i ocigledno je da mu pare nisu problem.

Dakle sto bi kupovao i GalaxyS i Samsung Wave kada ih nijednog trenutka nije spomenuo. Ovo sto radite samo pravi konfuzije i vuce ka malom ratu koji je apsolutno nepotreban.

A ti CAR-e, sto se tice moje izjave ne znam sta nije jasno, drndao sam sve telefone (wave, galaxy, iP4) i iP4 je najbolji telfon od svih ovih. To je moje misljenje i ono je kao dupe, svako ima svoje.
Ne gleda svako da li moze da kupi dva telefona za jedan i sta su prednosti i mane svakog ponaosob, svaki je ima. A to sto svako svoga konja hvali, necu ni da komentarisem.

Po meni, wave je OK, ali nista spec. GalaxyS ima problema koji su smesni i deluje previse plasticno za moj ukus za pare koje kosta. iP4 je najskuplji ali najlepsi, najkvalitetniji i najkompletniji od ovog trojstva. Pare nisu problem ocigledno, da ponovim jos jednom... Iako smo Srbi, budimo ljudi :D

Smirite strasti i pomozite momku da kupi telefon ako mozete.

:wave:
 

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Najkvalitetniji nije sigurno pošto su u izboru i hd7 i desire hd, najskuplji sigurno pošto ne može preko operatera da se uzme (ne računam polovne telefone, samo novo neotpakovano), sada za najkompletniji to je već lični izbor koji mu se OS najviše sviđa.
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Ja ne vidim ni jednu prednost Samsunga, a vidim neke prednosti iP4.

Zashto ne vidim prednosti Samsunga (ogranicicu se na Galaxy jer je Wave naspram pobrojanih boranija). Plastican je - Uzas za 400 evra koliko koshta. Izgleda uzasno. Android radi dobro i to je to. A to shto mu je crna "prava" crna me zabole ona stvar, to je meni najnebitniji parametar na telefonu, pa cak i na racunaru, nikad nisam gledao da li je crna zaista crna jer mi profesija to ne zahteva.

Mnogo mi je bitnije da kad sam upalio onaj iP4 i kad sam video onaj ekran da sam se iskezio ko kad cigance dobije pljeskavicu. Onakvu oshtrinu nece imati Galaxy nikad, mozda u nekoj od sledecih generacija, sad je daleko iza. iOS je sistem koji radi (mada priznajem da su sa par poslednjih zaista malo us*ali motku i da ima nekih bagova, konkretno sa Update na 6.15BB ne radi GPS nakon otkljucavanja...) ali je meni savrsheno logican, savrsheno lagan za upotrebu, mogu naci sve u bilo kom momentu na netu, bilo koju aplikaciju, ima ih milijardu.

Kako se vidi na suncu. Hm, ne mogu reci totalno nebitan parametar, ali medju tri najnebitnija. Sad cu da uperim reflektorku u njega od 2kw i da ckiljim da li ima shta na ekranu? Ne nego cu da ga pokrijem rukom ili shta vec. Uostalom ne pamtim kad mi je sunce toliko tuklo po ekranu da nisam mogao nishta da vidim cak ni na HD2 koji je podosta loshiji shto se tice ekrana od nabrojanih. Ni na 3GS takodje, ni na 2G...

Pritom imam iPod, iPad i dok sam imao 3GS to je bila milina. Samo stavim Sync sa macbooka i isti sadrzaj imam na svim uredjajima, milina. Pa kad mi neshto treba, koji god da dovatim na svakom imam sve i milina.

Desire HD je u ovoj prici najdostojniji konkurent jer je extra ne plasticna sprava koja ima dobar ekran i iskren da budem najnoviji je pa me kopka kako radi ...

I za kraj... Cini mi se da se zaista obraca paznja na takve gluposti da je to neverovatno. Ali tako su nam oni nametnuli a mi se kao korisnici popalili. Ajd budite realni, shta je bitno kod telefona. Da se javish (i zamolio bih bez glupih upadica ako imash prijem poshto je dokazano da kod nas ta prica ne pije vodu), da shaljesh poruke i da telefon ne shtekce ni posle 10-20 dana konstantnog rada. Barem je meni to bitno... A crna boja i sunce su mi tragikomicni pokushaji da se nadje prednost nekog uredjaja u odnosu na onaj drugi...

:wave:
 
Poslednja izmena:

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Znači složili smo se, najbolji izbor je simfree iPhone 4 za 700-800 eura.
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.841
Rezultat reagovanja
3.288
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
Shiki nemozes da poredis 3.5" ekran rezolucije 640x960 sa 4" ekranom rezolucije 480x800
stavi na iPhone 4" i 480x800 pa ces se pitati gde je nestao taj woow

e da sta biva sa necim sto obrises na iPadu, a neces to da obrises na iPodu i iPhonu?



edit: onaj ko da za mobilni 700-800€ ima mnogo poremecen sistem vrednosti (moje misljenje)
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Znači složili smo se, najbolji izbor je simfree iPhone 4 za 700-800 eura.
Ja mogu da ga nabavim za nekih 580 ... Sim free ;)

Shiki nemozes da poredis 3.5" ekran rezolucije 640x960 sa 4" ekranom rezolucije 480x800
stavi na iPhone 4" i 480x800 pa ces se pitati gde je nestao taj woow

e da sta biva sa necim sto obrises na iPadu, a neces to da obrises na iPodu i iPhonu?

edit: onaj ko da za mobilni 700-800€ ima mnogo poremecen sistem vrednosti (moje misljenje)
Selektujesh shta zelish za svaki uredjaj, sve je lepo sortirano, odshtiklirash shta necesh i to je to. As simple as that.

A shto se tice ekrana - ne mozesh da poredish, pa mogu, jer su to uredjaji koji su na trzishtu, jedan nudi velicinu i manju rezoluciju drugi manji ekran i vecu rezoluciju. Dakle meni odgovara vishe opcija numero 2 ;)

A za 700e se slazem u potpunosti, sve preko nekih 300-350e je just too much ;) samo bih to definisao malo drugacije. Tj kao shto sam rekao, mnogo je. Ali ako bi imao mesecnu platu 5k evra, ne bih uopshte razmishljao o toj stavci... Tako da za nas je mnogo, ali kad imash, why not?

:wave:
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.841
Rezultat reagovanja
3.288
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
pa onda nije onako kako si rekao samo stisnem sync na iMacu :)

ali ti si poredio ostrinu, a ostrina zavisi od cega? velicine ekrana i rezolucije, naravno da ce manji ekran sa vecom rezolucijom biti ostriji. to je glupo i spominjati kao neka prednost, ili wow efekat :)
 

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Ima i android sync, pribodem jedan telefon, pribodem drugi telefon na komp, sa jedne sd kartice samo prebacim na drugu, super sync bez ikakvih programa.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Smorili ste za medalju, Kerrigan je pitao sta da uzme od navedenih telefona, i ocigledno je da mu pare nisu problem.
Ispostavlo se da postoji i post br3 koji kaze:

Kerrigan je napisao(la):
pa predlozi neki Zamzung ?
Koliko ja vidim ti si smorio. Mi bar iznesmo shta koji telefon moze i koliko moze, a tvoji argumenti su! IPhone4 je najbolji! Izgleda da je CAR u pravu. Ti nas zezash ovde...
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
pa onda nije onako kako si rekao samo stisnem sync na iMacu :)

ali ti si poredio ostrinu, a ostrina zavisi od cega? velicine ekrana i rezolucije, naravno da ce manji ekran sa vecom rezolucijom biti ostriji. to je glupo i spominjati kao neka prednost, ili wow efekat :)
Jeste tako kako sam rekao jer sve zelim na svakom uredjaju. Shto ne zelim na jednom ne zelim ni na ostalim. Inace sync radim plafon jedanput mesecno tako da i da treba neshto da odshtikliram nije neki problem...

Pa jeste prednost ako jedan to ima a drugi to nema, kako nije? Ko kad bi rekao nije prednost shto je smart pogodniji za parkiranje od A8 jer je A8 limuzina ;). Jedan ima prednost velicine, drugi oshtrine (parkiranja i komocije) ;)

:wave:
 

trenje

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruka
223
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mac Mini 5,3 // Macbook Pro 12,1
Display:
Dell P2414H
Sound:
Line 6 UX1 @ Microlab SOLO-6C
Internet:
Telekom Fiber
OS & Browser:
MacOSX El Capitan
Other:
Nexus 6P, Sony PS4
Pa onda je Samsungova prednost tu veći ekran za razliku od iPhone 4.

iTunes sync je meni užasna stvar, nikako nisam mogao da podesim prema svojim potrebama sync, tako da sam ga isključio dok sam koristio iPhone.

I iPhone 4 i Galaxy S su sam vrh ponude smartphonova, ali je iPhone skuplji jedno 250e bez opravdanja, na Retini su boje undersaturated koliko su na S-Amoledu oversaturated.
 

Kerrigan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
19.11.2009.
Poruka
1.007
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K @ CM Seidon 240M
Motherboard:
Gigabyte Z68X-UD7-B3
RAM:
16GB Corsair Vengeance
VGA & cooler:
Titan
Display:
3x Dell U2311H @ nVidia Surround
HDD:
Intel 520 240GB/Kingston V (G2) SSD 128gb/Western Digital Blue 500gb/640gb/2TB@ Scythe Himuro
Sound:
E-MU 1212M @ Wharfdale Diamond 10.1/Harman Kardon HK-6500
Case:
CoolerMaster Cosmos II
PSU:
Corsair TX750
Optical drives:
LiteOn Ez-Dub external
Mice & keyboard:
Corsair Vengeance K90,Logitech DiNovo Edge (backup :P),Logitech MX Air/G500/G9x
Internet:
20mb Fiber Optic
OS & Browser:
Windows 7 64bit
Tu sam, malo vise posla ovih dana, pa me to omelo da citam temu. Hvala svima na obimnim odgovorima.

U sustini pitao sam za ta 4 telefona, jer se 3 nalaze na Telenorovoj ponudi, pa bi mogao i jeftinije da prodjem: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/

iPhone sam ubacio cisto zbog poredjenja, jer nisam mnogo upoznat sa smart telefonima. Za iPhone ne mislim da dajem tolko para, iako u sustini pare nisu problem.

Ponosni sam vlasnik Nokia 8800, koji me je stvarno sluzio vrhunski zadnje 4 godine.

Imao sam priliku danas malo da se poigram sa HTC Desire, i ono sto sam video i sto telefon moze je stvarno vise nego sto mi treba. Najveca mana koju sam primetio je baterija, a posle nje dizajn.

Desire HD mi je lepsi, ali baterija je slabija, pa me to dovodi do pitanja, da li postoji mogucnost da se ubaci jaca baterija ili baterija od Desire? Ja sam ipak pre za funkcionalnost, nego za lepotu.

Sto se tice Samsunga, malo sam skeptican, vidim da ga neki u ovoj temi hvale, a neki kunu.

Za sad sam jos u velikoj dilemi sta mi je ciniti :)
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Realnost je sledeca ;) Po ceni jednog iP4 iz oglasa kupujesh Samsung Wave s8500 i Galaxy S iz oglasa. U toj kombinaciji nema mane ;)
Nema :cool:
Verujem da nisi izvalio razliku, jer se secam kada smo kod tebe prichali o HTC tatoo telefonu i njegovoj reprodukciji muzike, sa kojom si ti bio zadovoljan, a ja totalno nezadovoljan. Ali veruj mi na rech da ti zavidim na tome, ako razumesh na shta ciljam...
Eh, da su nama njegove usi... :rotf:
Kada se poredi neshto, ja sam bukvalista ;) SAMOLED je bolji na suncu. Malo (chitaj: dovoljno), ali bolji :)
OK, neka ti bude :)

Kada sam ih licno poredio, nisam mogao da se odlucim koji je bolji... oba su bila sjajna. Ili bar - za koplje bolji od svega ostalog.
Doduse, da sam mogao da stavim identicnu sliku na ekrane, pa tako najrealnije i najmerodavnije moguce uporedim, bilo bi super... nazalost, zbog standardnih gluposti iPhone-a ("nema" BT, iTunes, sinhronizacija... generalne nemogucnosti da najlakse moguce posaljem fajlic od 200-tinjak kilobajta sa jednog na drugi telefon), tako nesto nije bilo moguce u tom trenutku; cudi me samo kako je Shiki to tako brzo zaboravio, pa sad (opet) hvali Apple i iPhone na sva usta, a propisno se iznervirao - da ne kazem *popizdeo* - u tom trenutku...
Elem, iako ja to nisam mogao da primetim, te napravim jasnu razliku izmedju njih i dam jednom prednost u odnosu na drugog - verovacu tebi na rec :)... a i vecina review-ova koje procitah su imali takav zakljucak ;)
Naravno da mozesh. A sada idi na forum preko telefona i pogledaj svoj signature koji je jarko crven, tj nenormalno crven. Kako sam bio u prilici vishe puta da se srecem sa "bezobrazno" skupim TFT monitorima, znam da je iP4 daleko bizi po reprodukciji boja istim nego li SAMOLED. Secam se da mi je to BigJoe spominjao svojevremeno. Tek nakon kupovine Wave-a sam shvatio u potpunosti o chemu je prichao i na shta mi je skretao paznju.
Ali da se totalno razumemo. Meni SAMOLED savrsheno odgovara, jer volim kada mi je slika kontrastna. Po meni je SAMOLED ekran savrshen izbor trenutno.
A ko mi pa kaze da *ne treba* da bude takva crvena? :D:D:D

Ali to je tek jedna situacija kada se bas kontrastira, nesto na svetlijoj podlozi... zato savrseno dobro izgleda kada i druge boje udju u igru ;)
 

Luka

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.06.2010.
Poruka
294
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon II X3 425
Motherboard:
MSI 770-G45
RAM:
2x2 GB Kingston DDR3 @ 1600MHz CL8
VGA & cooler:
MSI Cyclone HD4770
Display:
Prestigio P3222W
HDD:
Western Digital WD5000AAKS
Sound:
Integrale
Case:
Lc Power 914B II
PSU:
LC 600w
Optical drives:
Samsung SH-S223C
Mice & keyboard:
MX518 / Logitech no name
Internet:
SBB 10Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
SteelSeries QcK
Tu sam, malo vise posla ovih dana, pa me to omelo da citam temu. Hvala svima na obimnim odgovorima.

U sustini pitao sam za ta 4 telefona, jer se 3 nalaze na Telenorovoj ponudi, pa bi mogao i jeftinije da prodjem: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/

iPhone sam ubacio cisto zbog poredjenja, jer nisam mnogo upoznat sa smart telefonima. Za iPhone ne mislim da dajem tolko para, iako u sustini pare nisu problem.

Ponosni sam vlasnik Nokia 8800, koji me je stvarno sluzio vrhunski zadnje 4 godine.

Imao sam priliku danas malo da se poigram sa HTC Desire, i ono sto sam video i sto telefon moze je stvarno vise nego sto mi treba. Najveca mana koju sam primetio je baterija, a posle nje dizajn.

Desire HD mi je lepsi, ali baterija je slabija, pa me to dovodi do pitanja, da li postoji mogucnost da se ubaci jaca baterija ili baterija od Desire? Ja sam ipak pre za funkcionalnost, nego za lepotu.

Sto se tice Samsunga, malo sam skeptican, vidim da ga neki u ovoj temi hvale, a neki kunu.

Za sad sam jos u velikoj dilemi sta mi je ciniti :)
Izgleda cudno, ali Desire-u "jaca" baterija posle odredjenog koriscenja, znam provereno, sad zavisi za sta koristis telefon, ali je baterija zaista pristojna.
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Smorili ste za medalju, Kerrigan je pitao sta da uzme od navedenih telefona, i ocigledno je da mu pare nisu problem.

Dakle sto bi kupovao i GalaxyS i Samsung Wave kada ih nijednog trenutka nije spomenuo. Ovo sto radite samo pravi konfuzije i vuce ka malom ratu koji je apsolutno nepotreban.
Covek je pitao da mu se predlozi neki Samsung.
A ti CAR-e, sto se tice moje izjave ne znam sta nije jasno, drndao sam sve telefone (wave, galaxy, iP4) i iP4 je najbolji telfon od svih ovih. To je moje misljenje i ono je kao dupe, svako ima svoje.
Ne gleda svako da li moze da kupi dva telefona za jedan i sta su prednosti i mane svakog ponaosob, svaki je ima. A to sto svako svoga konja hvali, necu ni da komentarisem.
Tako treba, samo argumentovano :rotf:

Vidis, ova prica "iPhone je najbolji" bi mozda i mogla da prodje kod nekog ko nema pojma o zivotu... dok kod nekog ko bar iole zna what's what bas i ne pije vodu.
Narocito ako se jos nadje neko ko je i *probao* sve te telefone... narocito "famozni" (iako tu nema nicega famoznog) iPhone 4. Ja, recimo, jesam. Sve to. Pa i "famoznog". I to u nekoliko navrata, i ne "uh sto je lep, uh sto je dobar" cackanja od 5-10 minuta.

I kazem - tesko da je to najbolji telefon od svega sto pobrojasmo ovde.
Po meni, wave je OK, ali nista spec. GalaxyS ima problema koji su smesni i deluje previse plasticno za moj ukus za pare koje kosta. iP4 je najskuplji ali najlepsi, najkvalitetniji i najkompletniji od ovog trojstva. Pare nisu problem ocigledno, da ponovim jos jednom... Iako smo Srbi, budimo ljudi :D

Smirite strasti i pomozite momku da kupi telefon ako mozete.

:wave:
Aha, znaci "Wave je OK, ali nista spec"... Galaxy S je pak plastikanac, a ima i nekakvih problema koji su smesni (a koji su to problemi?)... verovatno je i on OK, ali nista spec (na stranu to sto je najbolji fon tekuce godine)... ali hey, bitno je da je holy iPhone "najlepsi, najkvalitetniji i najkompletniji" :)
Nek' ti bude i to sto je najlepsi... pa i najkvalitetniji (iako je takvog kvaliteta da, ne dao ti Bog da ti mandrkne iz ruke)... ali najkompletniji vala nije. Nije bolji fon od Galaxy-a S, to je sigurno. Ima vise mana nego isti. A manje prednosti.
U stvari, prakticno jedina njegova prednost nad Galaksijom je sto ima blic. I sto nije od plastike.

A decku pomazemo... pomazemo mu da ne pukne grdne pare na telefon koji je, u globalu, slabiji od nekog ili nekih drugih modela.
 

Luka

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.06.2010.
Poruka
294
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon II X3 425
Motherboard:
MSI 770-G45
RAM:
2x2 GB Kingston DDR3 @ 1600MHz CL8
VGA & cooler:
MSI Cyclone HD4770
Display:
Prestigio P3222W
HDD:
Western Digital WD5000AAKS
Sound:
Integrale
Case:
Lc Power 914B II
PSU:
LC 600w
Optical drives:
Samsung SH-S223C
Mice & keyboard:
MX518 / Logitech no name
Internet:
SBB 10Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
SteelSeries QcK
Vidis, ova prica "iPhone je najbolji"
Epl fanboj: 2+2=5
Zdrav razum: 2 i 2 su 4
Epl fanboj: To bi ti voleo, zar ne?
Zdrav razum: Šta ja imam da volim, to je tako?
Epl fanboj: Tako ti je zato što nemaš para...
Zdrav razum: Ama čoveče, znaš li ti algebru? Uzmi pa broj na prste! 2 i 2 su 4!!!
Epl fanboj: A zašto onda na ruci imamo 5 prstiju?
Zdrav razum: Kakve veze ima kol'ko prstiju imaš na ruci?!?!? Imaš li ti nekakav dokaz za svoju tvrdnju?
Epl fanboj: Pa tebi ni ne vredi objašnjavati. Ti ako ne vidiš da je iPhone najbolji na svetu ja ti ne mogu pomoći...
Zdrav razum: Ama čekaj, na osnovu čega ti tvrdiš da je 2 + 2 = 5? Kako to dokazuješ?
Epl fanboj: Pa i veš mašine prave za 5kg veša...
Zdrav razum: Ti bre nisi normalan!
Epl fanboj: Pa da, kad' ostaneš bez argumenata, odmah vređaš.
Zdrav razum: :ajoj:

To je na taj fazon, jel da? :D:D:D
Ja se izvinjavam na offtopicu, da malo razbijemo ovu raspravu :)
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Vi ste obicni smrtnici i nemate pare da kupite ajfon i onda hvalite tamo neke zamzunge, to bre nikad nije bio televon niti ce biti. :d

Ja u zivotu ne bih kupio iP4 zbog sume novca koju treba izdvojiti, ali da mi je najbolji, jeste. Ne znam sta Vam tu nije jasno. MENI je najbolji.

Ja mu samo malo dajem zisku da argumentima svojim pomognete, ja nisam kompetentan, drndao sam svaki po par sati, iP4 najduze doduse, te zato ovako "argumentovano" zvucim.
Car i Duka znaju o cemu pricaju, illidan ima HTC, dovoljno da iznesete sve argumente kako treba. Ja sam Vas samo malo poterao da se raspisete.

Od Apple-a u zivotu nisam imao nista, nije da ne bih voleo... ;)
 
Poslednja izmena:

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Epl fanboj: 2+2=5
Zdrav razum: 2 i 2 su 4
Epl fanboj: To bi ti voleo, zar ne?
Zdrav razum: Šta ja imam da volim, to je tako?
Epl fanboj: Tako ti je zato što nemaš para...
Zdrav razum: Ama čoveče, znaš li ti algebru? Uzmi pa broj na prste! 2 i 2 su 4!!!
Epl fanboj: A zašto onda na ruci imamo 5 prstiju?
Zdrav razum: Kakve veze ima kol'ko prstiju imaš na ruci?!?!? Imaš li ti nekakav dokaz za svoju tvrdnju?
Epl fanboj: Pa tebi ni ne vredi objašnjavati. Ti ako ne vidiš da je iPhone najbolji na svetu ja ti ne mogu pomoći...
Zdrav razum: Ama čekaj, na osnovu čega ti tvrdiš da je 2 + 2 = 5? Kako to dokazuješ?
Epl fanboj: Pa i veš mašine prave za 5kg veša...
Zdrav razum: Ti bre nisi normalan!
Epl fanboj: Pa da, kad' ostaneš bez argumenata, odmah vređaš.
Zdrav razum: :ajoj:

To je na taj fazon, jel da? :D:D:D
Ja se izvinjavam na offtopicu, da malo razbijemo ovu raspravu :)
Upravo to! :D
Vidim da se razumemo :d


2 FantomX:
Pa tako kazi... kazi lepo da je TEBI najbolji. Ja pak tvrdim nesto sasvim suprotno - da je Galaxy S najbolji. Ali ne *meni*... vec uopste, generalno. Svima :)
I rekoh zbog cega (sturo) - jer ima manje mana neg' sto ih iPhone 4 ima. A opet - ima vise prednosti nego sto ih ajFon ima. Ako treba da se detaljise - nije problem, izdetaljisacu.

Ja ga zbog toga ne bih kupio... nije stvar u parama, zaista. Preskup jeste, i tesko bih odvojio tu sumu... ali da je bas, BAS bolji - nekako bih se skrpio. Izmuljao bih nesto :)
Da je pa dvaput bolji (jer je dvaput skuplji) - pa i da dam. Nekako.
Ali on nije dvaput bolji... nije cak uopste bolji... vec je, sasvim suprotno - losiji.

A posteno sam se izigrao sa njim, u nekoliko navrata... kao i sa Galaksijem, uostalom. O Wave-u i da ne pricam :)
Tako da sigurno ne pricam napamet... i tek tako "hejtujem" Apple i iPhone.


I evo, kada sam u "fight" modu :P, da dokacim i Shikija :)
Ne vidis ni jednu prednost? Stvarno? Ni *jednu* jedinu?
Jel' treba da ti se navodi, taksativno... sve po redu... ozbiljno te pitam?

Ovaj ti je boranija, a ovaj pak plastican i ruzan (ukusi jesu razliciti, naravno... ja Galaxy S nikada ne bih nazvao ruznim telefonom; jednostavno, ruzan fon nije... a to sto je ruzniji od iPhone-a 4, tj. ajFon je lepsi od njega - sasvim je druga prica).

Ti si razvukao osmeh od uva do uva kada si video Retinu... OK, fair enough. I ja bih verovatno - da nisam video SAMOLED pre toga. Posle mi je bio onaj "meh" efekat. Sigurno si to primetio kada sam bio kod tebe da cackamo onu cetvorku... ne secam se da sam pao na dupe pri pogledu na ekran. Stvarno mi je bilo svejedno, jer mi je ekran na Wave-u vec izazvao "wow!" efekat... pa na iPhone-u 4, posto je za nijansu losiji (moje misljenje, kao i misljenje vecine koji su testirali oba telefona) ili pak u najbolju ruku jednako kvalitetan - ne ponavlja takav prvi utisak. Odlican je, nema sta... i to je to. "Meh... odlican je".
I to je jos bilo najbolje moguce poredjenje u tom trenutku - SAMOLED sa 800x480 na 3.3" protiv Retine sa 960x640 na 3.5". Sigurno bolje i verodostojnije poredjenje neg' sa SAMOLED-om sa 800x480 na 4".
Crna boja ti je, vidim, nebitna... k'o sto je bila i na onom HD2. A ono za ne gledati. Makar posle Wave-a/Galaxy-a. Sunce takodje...

I sve to na stranu... ali sinhronizacija... i iTunes.
Pa zar nisi ti licno *popizdeo* kada smo pokusali da prebacimo neki wallpaper sa mog fona na taj... i obrnuto, uostalom. Jer, Bluetooth-a nema (naravno)... onog najlakseg i najociglednijeg resenja... pa smo pokusali kablom. Opet naravno - ni mass storage moda nema, bar ne out-of-the-box... pa tako mora da se ide na sinhronizaciju. I sugavi iTunes.
I tu si, vidim, vec zaboravio kako ti je ovaj sve to lepo "sinhronizovao"... pa ti napravio duplikat svake slike, kontakta, melodije... ma svega sto si imao na telefonu u tom trenutku? Jel' tako bese?
I jel' nisi poludeo u tom trenutku, i to u tolikoj meri, da si besan pocupao kabl i batalio posao? Vise nismo cackali iPhone 4 :)


I posle svega... iTunes je sjajan, sinhronizacija je keva, sve je na jedan klik.
Yeah right...
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
I evo, kada sam u "fight" modu :P, da dokacim i Shikija :)
Ne vidis ni jednu prednost? Stvarno? Ni *jednu* jedinu?
Jel' treba da ti se navodi, taksativno... sve po redu... ozbiljno te pitam?

Ovaj ti je boranija, a ovaj pak plastican i ruzan (ukusi jesu razliciti, naravno... ja Galaxy S nikada ne bih nazvao ruznim telefonom; jednostavno, ruzan fon nije... a to sto je ruzniji od iPhone-a 4, tj. ajFon je lepsi od njega - sasvim je druga prica).

Ti si razvukao osmeh od uva do uva kada si video Retinu... OK, fair enough. I ja bih verovatno - da nisam video SAMOLED pre toga. Posle mi je bio onaj "meh" efekat. Sigurno si to primetio kada sam bio kod tebe da cackamo onu cetvorku... ne secam se da sam pao na dupe pri pogledu na ekran. Stvarno mi je bilo svejedno, jer mi je ekran na Wave-u vec izazvao "wow!" efekat... pa na iPhone-u 4, posto je za nijansu losiji (moje misljenje, kao i misljenje vecine koji su testirali oba telefona) ili pak u najbolju ruku jednako kvalitetan - ne ponavlja takav prvi utisak. Odlican je, nema sta... i to je to. "Meh... odlican je".
I to je jos bilo najbolje moguce poredjenje u tom trenutku - SAMOLED sa 800x480 na 3.3" protiv Retine sa 960x640 na 3.5". Sigurno bolje i verodostojnije poredjenje neg' sa SAMOLED-om sa 800x480 na 4".
Crna boja ti je, vidim, nebitna... k'o sto je bila i na onom HD2. A ono za ne gledati. Makar posle Wave-a/Galaxy-a. Sunce takodje...

I sve to na stranu... ali sinhronizacija... i iTunes.
Pa zar nisi ti licno *popizdeo* kada smo pokusali da prebacimo neki wallpaper sa mog fona na taj... i obrnuto, uostalom. Jer, Bluetooth-a nema (naravno)... onog najlakseg i najociglednijeg resenja... pa smo pokusali kablom. Opet naravno - ni mass storage moda nema, bar ne out-of-the-box... pa tako mora da se ide na sinhronizaciju. I sugavi iTunes.
I tu si, vidim, vec zaboravio kako ti je ovaj sve to lepo "sinhronizovao"... pa ti napravio duplikat svake slike, kontakta, melodije... ma svega sto si imao na telefonu u tom trenutku? Jel' tako bese?
I jel' nisi poludeo u tom trenutku, i to u tolikoj meri, da si besan pocupao kabl i batalio posao? Vise nismo cackali iPhone 4 :)


I posle svega... iTunes je sjajan, sinhronizacija je keva, sve je na jedan klik.
Yeah right...
Popizdeo propisno, ne mogu da kazem da nisam. Ali... Sad je situacija drugacija iz razloga shto sam pohvatao shta kako ide jer sam pokupovao dosta prenosnih apple uredjaja i skapirao gde shta kako i mogu reci da sam odushevljen u najmanju ruku.

A za prednosti bash ocu da mi navedesh bez toga crna je crna i nekih sumanutih uslova na nekom suncu. Takodje me ne zanima ni shto moze da pusti 1080p, ni jedan ni drugi, njega gledam na TV, cak ni iPad koji je boji od oba ne koristim za to, mali mi ekran... Zanima me baterija, surf, muzika, kamera, intuitivnost i jednostavnost korishcenja, izgled naravno i to je ja mislim to shto me interesuje od telefona :)
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Aha, znaci sad se situacija promenila... zato je sad sync dobar :D
OK, nek' ti bude :P

Ja sam ipak i dalje za mass storage mode (Kies ne instaliram, to prakticno vece djubre i od iTunes-a... in fact, sad cu da ga deinstaliram :d), pa da lepo samo cepam copy/paste, bez hiljadu i jednog kliktanja sta 'ocu da sinhronizujem, a sta necu :)


A sto se pak prednosti i mana tice... OK, crna te ne interesuje, Sunce takodje :D
Ekran te, znaci, ne interesuje... sta te pa onda interesuje? :d:d:d

Baterija - verovatno bolja na ajFonu nego na Galaxy-u, sasvim sigurno losija nego na Wave-u. Nisam siguran za Galaxy/iPhone odnos though, tj. kako se ponasa u realnom radu - nemam neke okvirne informacije za iPhone u glavi.

Surf - najbolji na Galaksiju. Najpre iz jednog prostog razloga, toliko prostog da prostiji ne moze biti - najveci ekran. Znatno veci od iPhone-a, ogroman u odnosu na Wave. Potom je tu i podrska za flash, sto stiglo sa Froyom. Necu da kazem da ovde iPhone nema sta da trazi pored Galaksije, ali da je losiji - jeste. Wave je pak prilicno los na ovom polju - mali ekran, izduzen (16:9 ili 16:10 odnos stranica, zaboravih)... treba bas dosta da se resize-uje slika, svaki cas smanjuj/povecavaj, zamorno je. Ni browser nije bas najbolji, ne moze da se poredi sa onim na Androidu i iOS-u.

Muzika - bolja na Galaksiju/Talasu... ili pak bolja na ajFonu? ;)
Ipak, neka bude ono sto je Dule kacio, onaj test sa GSM Arene - da je iPhone ipak bolji na sluskama od ova dva.

Kamera - perfektna na sva tri. I to i video zapis.
Po testovima je kanda video zapis nesto bolji na ova dva Samsung-a, meni licno se pak vise svidja na iPhone-u... ne "zamazuje" sliku, ima vise granulacije, ali meni to odgovara, primecujem vise detalja... za kameru pak vazi obrnuta prica - nijansa je na strani ajFona. Probali smo to, uostalom, i jedno i drugo... odusevili smo se sa oba.

Intuitivnost i jednostavnost koriscenja - sta je sad pa to? :)
iPhone 4, Galaxy S... Wave. Sva tri su prilicno jednostavna za koricenje, ne znam o cemu tu pa uopste ima da se prica. Sve je na svom mestu, sve radi savrseno i savrseno brzo... mozda je cak i Wave najlaksi za snalazenje :)
Ali, bilo kako bilo - sva tri odlicna.

Izgled - eto ti ga na... iPhone. Da imas bar jednu cistu kategoriju :)
iPhone najlepsi, no doubt about it. Lepsi za tri koplja i od Galaksije, i od Talasa... i od Zelje, i od Zelje HD. Lepsi od svega out there.
Bar moje misljenje, najiskrenije i ma koliko to bilo subjektivno.
 
Poslednja izmena:
S

stalja

Guest


Ima okačeno par partova. Lično uzeo bi iphone, jer Samsung izgleda ko (preskupa) plastična igračka.

Vawe me je npr. oduševio metalnim kućištem, ne znam šta je Samsungu trebalo pa da ga ukake sa ovom plastikom.

Sve ostalo je isto. OS je dobar, ekran je dobar, zvuk je dobar, iphone ima nekih trivijalnih prednosti u vidu flash kamere i boljeg kvaliteta snimka, al to je nebitno meni kao korisniku telefona, jer za ozbiljnije stvari koristio bi digitalac.

Što se tiče cene, retard će kupiti ovde IP4 za 700-800e. Sve to može da se nadje jeftinije.

Veći ekran ću potražiti u vidu Samsung Galaxy Tab ili iPad-a. Ovo što nudi iphone je sasvim odgovarajuće, jer ja nisam razmažen da čitam mejl ili gledam net i preko E51 :)
 

pavle93

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
157
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core 2 Duo 3,06 + Core 2 Duo P8700 2.53 GHz
Motherboard:
iMac + Sony Vaio FW41ZJ
RAM:
4GB + 6GB
VGA & cooler:
ATI Radeon HD 4670 + ATI Mobility Radeon HD 4650 1GDDR
Display:
iMac 27" + 16.4" TFT 1920 x 1080 - X-black + Sony Bravia 40W5500
HDD:
1TB(iMac)+2x2TB(Storage) + 500GB
Sound:
Z5500
Case:
iMac + Sony Vaio
PSU:
iMac + Sony Vaio
Optical drives:
DVD-RW + BluRay RW
Mice & keyboard:
MX Performance + Mac Keyboard
Internet:
DSL - 16mb + 6mb
OS & Browser:
OSX + Win 7
Other:
PS3, Sony Vaio FW41ZJ, Logitech Harmony 1100
Posto sam imao sve gore pomenute telefone sem hd7.

Moj licni stav i misljenje po cenovnom rangu, necu ulaziti u to sta i kako.

350e-Galaxy S ili Desire, naravno Galaxy S, zbog ekrana, baterije, ali izrada je grozna. Najobicniji plastikaner, to sam rekao odmah kada sam ga kupio.

Sto bi se reklo, jeftina kopija iPhone 3g serije.


500e-Desire HD, da li vredi, nisam pametan, dobar je telefon i lepo je uradjen. Mana mu je baterija, ali ja bih rekao da vredi jer je u svakom slucaju bolja izrada nego na prethodnom modelu i bice verovatno bolja podrska itd...

Sto se tice iP4, po meni vredi tih 600e koliko je u UK a moze i ovde da se nadje za tu sumu, sama izrada, ekran, baterija (koja ne moze da se meri sa Desire HD ili Desire), kamera koja je bolja od Desirea i Desire HD (mislim na video).

Po meni se u slucaju iPhone 4 ili Desire HD isplati dodati 100e, ali u slucaju Galaxy S ili iPhone 4, razlika od 250e se nikako ne isplati
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Vrh