• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iphone 5s - problem sa baterijom

Lucitrop

Newcomer
Učlanjen(a)
02.08.2017.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,

U poslednje vreme imam problem sa baterijom Iphone 5s modela. Telefon mi se dosta pregrejava i kada je u standby modu i baterija se trosi i ako se ne koristi. Mislim da se problem pojavio u junu mesecu kada mi se telefon malo ukvasio u rancu. Tada u opste nije hteo da registruje sim karticu i jedva se upalio. Da li je moguce da je doslo do nakvasenja i nekih delova koji su bitni za zivot baterije? Na koji nacin bih mogao da resim ovaj problem? Takodje ako je bitno da napomenem da od trenutka kvasenja ne mere vise koraci i generalno health aplikacija ne funkcionise.
 

Cvija98

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.08.2018.
Poruka
61
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
NemanjaPC
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-11700k & Cooler Master Hyper 212X
Motherboard:
MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI
RAM:
Kingston Fury Renegade 32GB (2 x 16GB) DDR4 3200MHz
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX™ 3080 GAMING OC 10G (rev. 2.0)
Display:
Dell Gaming Monitor S2522HG & FUJITSU Display B24-8 TE Pro
HDD:
WD Black 1TB & KINGSTON SSDNow 120GB & Samsung M.2 500GB 980 PRO & Samsung M.2 2TB 980 PRO
Sound:
Kingston HyperX Cloud Alpha S
Case:
Chieftec Libra LF-01B-OP
PSU:
Seasonic B12 BC-850W
Mice & keyboard:
SteelSeries Rival 310 & HyperX Alloy Core RGB
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10
Vrlo je moguce da je voda dospjela unutar nekih komponenti prilikom kvasenja, pa se zbog toga desavaju takve stvari.
Nisam majstor za popravke mobitela, ali po meni je to jako star model, probaj se rijesiti telefona, pa uzeti sebi novi.
Ako si ljutibelj mali iPhona predji na iPhone SE, jako dobar telefon licno sam ga imao (prodao sam ga zbog malog ekrana, trenutno koristim iPhone 8). Taj iPhone SE sam prodao za 170 EUR, sad je vjerovatno i niza cijena.
 
Vrh