• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

iPhone 5S preko mt:s-a

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav drugari, treba mi vase objasnjenje za nesto, elem, hteo bih da kupim telefon, to je sigurno iPhone, mislio sam polovnu 5, al sam video nesto u mt:s ratu, za mene pristojnu, e sad me zanima vase misljenje sta i kako, ostavicu link dole, a vi pratite ovaj tekst. Nas'o sam placanje uz Box paket, gde pise da moram da uzmem neki box paket koji obuhvata i mobilnu liniju, odlucio sam da to bude paket koji obuhvata Fiksni i mobilni, koji je oko 1700 dinara. E sad kod taj Box paket kad udjete na link ispod pise cena 61.080 i 2.545 din. na 24 rata. E sad mene zanima da li ja placam samo te 24 rate po toliko ili moram odma da platim i 61 080?

http://www.mts.telekom.rs/index.php/Apple-iPhone-5s-16gb.html
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ako uzimas na rate, onda i placas na rate ;)


Sent from mighty voodoo magic
 

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
A je l' je bolji taj Box paket sa fiksnim, od obicnog fiksnog telekoma?
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Nisam im studirao cene ali kontam da su pravili te pakete da izadje jeftinije nego da sve to uzimas pojedinacno..


Sent from mighty voodoo magic
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Pozdrav drugari, treba mi vase objasnjenje za nesto, elem, hteo bih da kupim telefon, to je sigurno iPhone, mislio sam polovnu 5, al sam video nesto u mt:s ratu, za mene pristojnu, e sad me zanima vase misljenje sta i kako, ostavicu link dole, a vi pratite ovaj tekst. Nas'o sam placanje uz Box paket, gde pise da moram da uzmem neki box paket koji obuhvata i mobilnu liniju, odlucio sam da to bude paket koji obuhvata Fiksni i mobilni, koji je oko 1700 dinara. E sad kod taj Box paket kad udjete na link ispod pise cena 61.080 i 2.545 din. na 24 rata. E sad mene zanima da li ja placam samo te 24 rate po toliko ili moram odma da platim i 61 080?

http://www.mts.telekom.rs/index.php/Apple-iPhone-5s-16gb.html
Placas ratu 24 meseca + paket koji si uzeo placas 24 meseca.

Meni tu nista nije povoljno al' ajd.
 

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Manje, vise, ja tu placam samo mobilni, fixni mi ne treba, to uzima drugo lice, samo mi treba neko ko vec ima fiksni preko box-a da li se isplati menjati obican telekom.
 

Chabex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.04.2009.
Poruka
653
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 980 4GHz NB2600 - Thermalright HR2 Macho
Motherboard:
ASUS M5A97 Pro
RAM:
GSkill Ripjaws GBRL 2x4GB 1600 CL9@CL8
VGA & cooler:
Sapphire 380X Nitro
Display:
Samsung S2350/Panasonic plazma 42S30
HDD:
Samsung F3 1TB, WD Green 1TB, Seagate 250GB
Sound:
Audigy 2 / Musical Fidelity A1 / B&W DM602
Case:
CM 590
PSU:
OCZ ModXstream 600W
Optical drives:
Pioneer 215DBK
Mice & keyboard:
A4tech X-7 ,a tastatura najjeftinija za lupanje kad se iznerviram ;o))
Internet:
ADSL
OS & Browser:
win7 64
Other:
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nije tako tesko otici na sajt Telekoma :) npr. http://www.open.telekom.rs/box/Content.aspx?temp=0&sid=1005

Pogledaj još i ostale informacije što imaju u vezi box-a, ono što je još ok je što kad imaš box paket besplatno je telefoniranje sa svim fiksnim linijama (Telekomovim naravno) kome to znači..
 

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
To besplatno znaci samo 150 minuta koliko sam razumeo i to imas u obicnoj fiksnoj liniji telekoma, bio sam na njihovom sajtu, zanimaju me iskustva drugih.
 

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Sta ti u stvari ne razumeš? Pošto ja ne razumem šta ne razumeš.

Za minute piše

FIKSNI

150 minuta za razgovore ka svim fiksnim mrežama u Republici Srbiji.

Neograničene razgovore sa fiksne linije u okviru Box paketa ka drugim fiksnim brojevima Telekoma Srbija, jer je minut razgovora uvek 0 dinara nakon potrošenih 150 minuta za razgovore ka svim fiksnim mrežama u Republici Srbiji. Ostali saobraćaj za fiksnu telefoniju i sve dodatne usluge se tarifiraju prema


To znači da faktički imaš neograničen broj minuta za fiksne brojeve u telekom mreži, a prvih 150 minuta važi i za druge fiksne operatere.
 
Poslednja izmena:

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Zanima me da l' racun ne moze da prekoraci tih 1700 dinara u pitanju je Box paket 2, osim ako zovem sa fiksnog na mobilni, zanima me da l' vredi prelaziti sa obicnog fiksnog telekoma na taj box od 1700 ako je meni prosecan racun za fiksni telefon mesecno 1500 din. i zanima me takodje da l' su minuti ka mobilnoj mrezi nesto jeftiniji od obicnog, jer ne znam trenutno kol'ko je minut sa fiksnog na mobilni.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Vredi prelaziti ako dobijaš vise minuta. Naravno da se moze prekoraciti račun ako se prekorace minuti, logicno, zar ne? ;)


Sent from mighty voodoo magic
 

NeuSdesigns

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.01.2014.
Poruka
178
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne dobijaju se vise minuta uz box, tih 150 minuta besplatnih ima i u obicnoj fiksnoj telefoniji telekoma, samo sto kad uzmes box paket, minut je 0 dinara ka svim fiksnim teleefonijama telekoma, a kol'ko ja znam 99% fiksnih je ustvari telekom, zbog toga se najvise isplati. Sad ne znam da li su mozda snizene cene ka mobilnoj ili slicno? Koliko ovako iznosi minut sa fiksnog na mobilni? Sto znaci da za tih 1700 dinara mozes da pricas, da zoves sa fiksnog na fiksni kol'ko 'oces i uvek ce biti 1700 dinara, dok obican telekom bi mog'o da predjes, lupam i 2000, samo sto se pored tih 1700 najverovatnije placa svaki minut ka mobilnoj mrezi.
 
Poslednja izmena:
Vrh