• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iphone 4s

gagi75

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.03.2011.
Poruka
715
Rezultat reagovanja
316
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
virus
CPU & cooler:
intel I7 3770k @ 3.5--4.5
Motherboard:
gaud5h-wb
RAM:
kingston 12 gb dd3 1600
VGA & cooler:
geforce GTX 970 G1
Display:
Dell 24"
HDD:
500gb wd
Sound:
altec 5.1
Case:
nzxt phantom beli :)
PSU:
LC POWER Metatron Prophecy LC8750 II 750W
Internet:
adsl najveći protok
OS & Browser:
os 7
Uzeh prvi put iphone vala posle svega ok telefon zavisi sta se ocekuje od njega
zanima me ima 8.1.3 verziju al jede mi bas bateriju pa me zanima da li neko zna kqko da ga spustim na 8.1.2 kazu da je ok verzija
i hteo sam da uradim jailbrake
fala na odgovoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Kod Apple-a moze da se flesuje verzija softvera koja se potpisuje. Sad se potpisuje samo 8.1.3 tako da nema nazad na 8.1.2... Sto realno i nema potrebe za tako nesto, sem možda JB-a...
Nesto sam naletao na clanke da je TiG napravio JB za 8.1.3 pa potrazi.
Baterija nije sigurno losija na 8.1.3... Ako je baterija loša, možda je do same baterije, možda do neke aplikacije ako crpi..
Za pocetak, lupi mu Erase all content and settings pa podesi iphone iz početka...
Od JB-a i nema neke koristi, sem ako neces da provodiš vreme trazeci sta valja i ispravljajuci ono sto ne valja a dođe sa nekim tweakom. Duže vreme koristim iOS i svo vreme bez JB-a i sve lepo radi, onako kako treba..


Sent from mighty voodoo magic
 

gagi75

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.03.2011.
Poruka
715
Rezultat reagovanja
316
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
virus
CPU & cooler:
intel I7 3770k @ 3.5--4.5
Motherboard:
gaud5h-wb
RAM:
kingston 12 gb dd3 1600
VGA & cooler:
geforce GTX 970 G1
Display:
Dell 24"
HDD:
500gb wd
Sound:
altec 5.1
Case:
nzxt phantom beli :)
PSU:
LC POWER Metatron Prophecy LC8750 II 750W
Internet:
adsl najveći protok
OS & Browser:
os 7
ok hvala vidim da je izasao novi 8.2 beta i da ima da se skine navodno ima jb za njega predugo sam bio na androidu al ovo me bas odusevilo poceo sam da upijam ko sundjer
jos nesto i da zeznes nesto imapreko i tunes da se uradi restore za sada imaver 12.1.1.4 e sad najvaznije kada se radi restore da li itunes radi restore sa novim frimwerom koji trazi na netu pa skida na telefon? ili kao kod androida ima tipa skones rom ubacis na karticu u ovom slucaju skines na komp pa krenes restore? to me buni samo
trazim po guglu al ne nadjoh jos uvek JB za 8.1.3..ali kao sto rece izadje beta 8.2 i za to navodno ima jb
fala unapred
 

Hazard

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.12.2013.
Poruka
80
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Amd Athlon X2 250
Motherboard:
Gigabyte...
RAM:
2X4GB Cosair Vegance 1333Mhz
VGA & cooler:
Nvidia GT 220
Display:
Philips 22'
HDD:
500GB
Sound:
Genius 7.1 Surround Sound Genius
Mice & keyboard:
A4TECH and Genisu Keyboard
Internet:
SBB 30 Mb/s
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate and Google Chrome
Other:
Headset Mordax X Gaming
ok hvala vidim da je izasao novi 8.2 beta i da ima da se skine navodno ima jb za njega predugo sam bio na androidu al ovo me bas odusevilo poceo sam da upijam ko sundjer
jos nesto i da zeznes nesto imapreko i tunes da se uradi restore za sada imaver 12.1.1.4 e sad najvaznije kada se radi restore da li itunes radi restore sa novim frimwerom koji trazi na netu pa skida na telefon? ili kao kod androida ima tipa skones rom ubacis na karticu u ovom slucaju skines na komp pa krenes restore? to me buni samo
trazim po guglu al ne nadjoh jos uvek JB za 8.1.3..ali kao sto rece izadje beta 8.2 i za to navodno ima jb
fala unapred
Ja sam siguran da ne možeš da downgraduješ (ako na to misliš) 8.1.3. na 8.1.2. jer ti Itunes sam provali šta hoćeš da uradiš i samo ti iskoči eror. Ne bih ti preporučio da skidaš odmah 8.2. betu jer je ipak to beta, a i ne bi trebao da skidaš nove verzije uopšte jer imaš 4s, a ovo sve novo se najviše pravi za 5s i 6. A što se tiče kako radiš restore, ako npr. imaš neki backup i oćeš to da restoruješ ideš samo šift i pritisneš na restore, iskočiti novi prozor i izabereš taj backup i on sam odradi posao dalje. :)
Moje preporuke su ti da ne update više, jer je apple sam rekao da da će da izbacuje još malo softvera koji će moći 4s da podrži i baš ti novi softveri ti "jedu" bateriju :)
 
Vrh