• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Input not supported

Dakyy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
05.01.2020.
Poruka
82
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
Naime imam Acer KA220HQ(tako bar piše na poledjini mog monitora iako on ne izgleda isto kao na netu) i povezan je na grafičku sa VGA kablom. Mora tako, jer graficka i ima samo VGA kabal. E sad, ovaj problem prvi put mi se pojavio pre par dana u partiji League of Legendsa(samo od sebe) kada sam u fullscreenu. Znači kada igricu prebacim u borderless windowed sve radi normalno i rekoh ajde to da zanemarim. Danas sam instalirao neku novu igricu, ne secam joj se ni imena i nisam uspeo ni da udjem u nju. Kad udjem iskace mi ovo Input not supported ali kada izadjem iz igrice sve normalno radi. I ja sam tu nesto cackao i stavio manju rezoluciju od prirodne rezolucije monitora(koja je inace 1920x1080) i kada sam usao u igricu nije bilo nikakvih problema. E SAD, rezolucija se ne želi vratiti na native rezoluciju!!!! Updateovo sam drivere od grafičke, a kad sam ušao u drivere od monitora imao sam sta da zateknem. Bio mi je instaliran neki ET430 ili tako neki driver(a to je zapravo neki televizor) koji nema veze sa vezom sa mojim monitorom. Ja sam kliknuo ono dugme da vratim moje drivere na onu verziju pre toga i kada sam tu uradio pise mi da je to Generic PnP tako nesto iz 2009 godine. Ni tada mi nije radilo. Odlučih da restartujem kompjuter (u nadi da ce to pomoci XD) i ni sada mi ne radi. Da li neko zna kako bih mogao ovo resiti? Imam i drugi monitor pa jos uvek mogu da pristupim internetu i tako tome ako nesto trebam da skidam...
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.851
Rezultat reagovanja
3.314
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, wd black sn770 2tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable

Dakyy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
05.01.2020.
Poruka
82
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
Windows 8.1 64bit. Probao sam to vec ne radi nesto... Evo uspeo sam sad popraviti ali cim udjem u igricu to se desi dok ne restartujem komp
 
Vrh