• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hyperlink antena i sta sad ?

hardcoresrbija

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.01.2011.
Poruka
174
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Amd 965 be,Corsair H50
Motherboard:
Gigabyte 970A-UD3P
RAM:
Kingston HyperX Beast 2x4gb
VGA & cooler:
MSI 7850 1gb OC
Display:
Samsung 32H5000
HDD:
WD blue 500gb
Sound:
creative
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master 460w
Optical drives:
Samsung
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
mnogo brz xD
OS & Browser:
win7
uzeo sam sledecu stvar Grid antena HyperGain 24dBi 2.4GHz model HG2424G sa 10 m kabla,imam tp-link wireless karticu sada mi antena stoji na krevetu u sobi hvatam oko 20 signala,recite mi koliko bi mogao da uzmem da produzim kabal da je izbacim na krov zgrade,mislim da cu onda moci da uhvatim mnogo bolji signal? jel nece smetati recimo 20 metara kabla? i koji kabl da uzmem ?
 

vidocq279

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.10.2010.
Poruka
52
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja sam uzimao neki po njihovoj preporuci u Netiks-u ,secam se da je tada bio 1euro po metru, i koliko se secam jacina signala opada u nekom procentu po metru kabla.
 

hardcoresrbija

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.01.2011.
Poruka
174
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Amd 965 be,Corsair H50
Motherboard:
Gigabyte 970A-UD3P
RAM:
Kingston HyperX Beast 2x4gb
VGA & cooler:
MSI 7850 1gb OC
Display:
Samsung 32H5000
HDD:
WD blue 500gb
Sound:
creative
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master 460w
Optical drives:
Samsung
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
mnogo brz xD
OS & Browser:
win7
nemogu da odredim koliko mi metara jos treba ,bojim se da nezmem previse a opet i da neuzmem premalo,inace ja sam na predzadnjem spratu u zgradi...
znam da jacina signala opada ali ja se nadam da ce biti bolji signal zato sto sada mi smetaju zgrade neke,a ipak ce biti tada i antena na nekih 5-10 metara vise nego sto je sada.
 
Vrh