• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

HTC one

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ja nisam zagrizen jabuchar samo sam realan i verujem da sam mnogo vishe telefona imao i koristio od tebe, tako da znam shta pricham, a ti se drzi tih net review-ova ;)
micri, ne zaboravi da od boljeg postoji bolji, od losijeg losiji, od nekoga ko je probao mnogo telefona, ima neko ko je probao vise i td...
suludo je potcenjivati necije kvalitete na taj nacin...

ti si drzao u rukama oba i tebi se svideo iphone 4 vise.. ali to ne znaci da je to aksiom i da je realno stanje stvarnosti upravo takvo..
mozda i znaci, ali ovde tome nije tema...

ok, imamo grupu kojoj je iphone ekran i touch najbolji, isto tako imamo grupu koja misli da je htc ovog puta odradio bolji posao... i sta sad, obajvi jedna drugoj rat?

necemo tako, vec cemo da komentarisemo HTC ONE seriju....

ako zelite, ja cu otvoriti besplatno temu Apple Iphone 4/4S vs. svi ostali - LCD+Touch razlike, prednosti i nedostaci...
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
151
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
micri, ne zaboravi da od boljeg postoji bolji, od losijeg losiji, od nekoga ko je probao mnogo telefona, ima neko ko je probao vise i td...
suludo je potcenjivati necije kvalitete na taj nacin...

ti si drzao u rukama oba i tebi se svideo iphone 4 vise.. ali to ne znaci da je to aksiom i da je realno stanje stvarnosti upravo takvo..
mozda i znaci, ali ovde tome nije tema...

ok, imamo grupu kojoj je iphone ekran i touch najbolji, isto tako imamo grupu koja misli da je htc ovog puta odradio bolji posao... i sta sad, obajvi jedna drugoj rat?

necemo tako, vec cemo da komentarisemo HTC ONE seriju....

ako zelite, ja cu otvoriti besplatno temu Apple Iphone 4/4S vs. svi ostali - LCD+Touch razlike, prednosti i nedostaci...
Naravno, uvek bilo i uvek ce biti, ali ti mene ne kontash, lik ovde pricha neke priche kako je taj display najbolji an svetu, alo bre! ortakinja koja nema veze sa telefonima koja nosi 6500 slide 5godina poslednjih i briga je za telefon je videla razliku, a on ovde prosipa neku pamet da je to najbolji ekran i eri mobilnih telefona shta vec. Ma lol bre


Ne, ja sam drzao oba telefone i gledao jednostavno koji bolje radi i nisam bio sam, tu je bila i ortakinja i jedan lik i nemoguce da smo svo troje pogreshili?


Nema potrebe za novom temom, ja izlazim iz diskusije jer nema potrebe zabedjivati se sa zabedjenim narodom :)


Svako dobro, ja sam sebi uzeo shta mislim da je bolje i vredno mojih para, e sad, to shto je to Jabuka to nema veze...
 

jackie05

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.03.2012.
Poruka
28
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja nisam zagrizen jabuchar samo sam realan i verujem da sam mnogo vishe telefona imao i koristio od tebe, tako da znam shta pricham, a ti se drzi tih net review-ova ;)

Ja sam isto uporedio oba telefona znachi u jednoj ruci one x u drugoj 4s i neuporedivo je bolji 4s, a one x je tuga.

Ne znam shta si ti gledao, ali to shto si gledao na netu je smeshno, dok ne vidish uzivo nemoj da se javljash i prozivash i shirish netachne informacije ;)

Zato lepo idi kupi ti One x i uzivaj ali nemoj da prichash ovde bajke i gluposti kao shto je da je to najbolji ekran u industriji kada moj stari s1 ima bolji ekran, a kamoli 4s ;)

Pozdrav
Omfg
Frende, uživo sam usporedio.
Al čim netko krene povlačit liniju da je koristio više mobova od nekoga odmah znam koliko je sati i koliko je taj kompetetan za raspravu.
Vidim da ti rasprave nisu jača strana kad ne znaš iznosit argumente.

lol S1 bolji ekran. :rotf:


Al MaTRaX je u pravu. Iako su konkurenti ne isplati se uspoređivat njihove ekrane. Slažem se, u klasi 3,5˝, čak i do 4˝ iphone dominira, ali ovdje jednostavno nema izgleda.

A Apple ima jači kapital jer ima prihode još od dosta stvari dok HTC nema. A i većinu dobiti HTC je stekao u proteklih par godina. Prije kojih 4-5-6 godina nitko nije ni znao za HTC i kada sam izvadio TyTN bilo je što je to


Naravno, uvek bilo i uvek ce biti, ali ti mene ne kontash, lik ovde pricha neke priche kako je taj display najbolji an svetu, alo bre! ortakinja koja nema veze sa telefonima koja nosi 6500 slide 5godina poslednjih i briga je za telefon je videla razliku, a on ovde prosipa neku pamet da je to najbolji ekran i eri mobilnih telefona shta vec. Ma lol bre
Logično da ako je sada najbolji da je najbolji i u povijesti mobilnih telefona jer tehnologija ide samo naprijed i u prošlosti nije bilo ovako dobrih ekrana.

Al ok, svatko ima svoje mišljenje.
 
Poslednja izmena:
Vrh