• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hladjenje i napajanje za Ryzen 2600X

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Dragan P-Jos jednom dokazujes moju tvrdnju da si bezobrazan!Kao prvo ti osudjujes mene a ne ja tebe, drugo NE ne finasiraju me roditelji decenijam avec,sve i da jeste tako nije tvoja stvar!!!)( trece ne nisam balavac!, Cetvrto..savet je jedno a krajnja odluka je nesto drugo
Peto taj prodavac je neko koga svi hvalite-ni ja nemam zasad losha iskustva ssa njim..Dalje...od mog prvog posta je proslo 10 dana nema govora o ":iste sekunde" i ne, nemam vremena da cekam nedeljama mesecima, i ne, nije mi vase misljenje presudno-bitno jeste, naravno...Da bih problem sagledao iz vise uglova pa sam odlucio-kako sam i sad uradio-Meni ime Cooler Master vise uliva poverenja od LC powera za razliku od 1000-1500 din..I to sto pises za napajnaje-ubedjujes mene u nesto sto ja nisam nista rekao??!??!Da ne mislim da je napajanje bitno-ne bih uzimao bolje/novo(plus mi josh vek ovo sadasnje radi)-ali cisto-hocu da na nvou mashinu-obezbedim 1000% kvalitetan izvor napajnaj i dobro hladjenje..Da sam miran... a to da mi je bitna razlika od 40 evra samo govori ko me finasnira-niko!Da sam balavac kome matorci daju lovu -lagano bih se oprostio od te razlike...Ovako...40pa + tamo/povamo...skupi se..
I ako primetis-ti si jedini s kim sam dosao na ovu tacku-na granicu konflikta-ne zelim konflikt ali isto tako NE DAM da me neko proziva... Znaci ili spusti loptu evo lepo ti i ljudski kazem...ili cu s tobom prekinuti ama bas svaku komunikaciju....
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Pa to samo sto je proslo 10 dana ti govori da ti je topic otisao dole i da ga niko nije video. Decko koji ti je odgovarao ti je dao dobre savete ali sta vredi kada ti nisi voljan da ih prihvatis.

I sve je napisao kao sto bi i vecina nas napisala da je tog dana videla topic ali nije. A posto ocigledno da ti je krava stala na nogu pa zuris da kupis delove a to se opet ne radi tako ako se ne razumes a cim pitas znaci da se ne razumes i to je ok.

Ali sto onda trazis savet ako neces da ga prihvatis. Sti ti mislis da mi ovde koji smo dosta dugo da je nama dosadno pa smo trazili dozvolu od glavnog coveka Duleta koji je napravio ovaj forum dopustenje da zezamo ljude i da im preporucujemo lose stvari samo da bi se mi zabavljali i smejali a vidi sto smo zavrnuli papka. Jel ti mislis da je to ovde, ako to mislis onda nisi ni trebao da se registrujes samo zbog toga nego si trebao otici u radnju pa pustiti da te prodavac 10 min uvati u masinu i potrosio bi ti duplo vise para na hladjenje nego sto si sada potrosio.

Tolikim ljudima smo ovde pomogli i resili im probleme, sastavili im konfiguracije od nemogucih izazova do lova nije problem, sta da kupim.

Sto se mene tice kupi ti sta zelis ali opet pitam sto trazis savet ako neces da ga prihvatis? Ja ako necu necije misljenje ja ga i ne trazim.
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
@DragnP jel ti shvatsh razliku izmedju saveta-i odluke u tudje ime?Znas neko te posvateuje-ti kaze"aha OK"razmislis, i prihvatis ili ne-ili polovcno ...tebi izgleda nije jasna bs poenta..?mene niko nije iuhvatio u mashin-ja sam hteo da kupim jace hladjenje ali sam poslusao i skontao i sam da je Overkill i uzeo duplo jeftinije!I ne znam odakle ti ideja d ljudi MORAJU da slusaju vas, tj TEBE ..?Svasta...ako misli da tako funkcionise na forumima...onda si bas u velikoj zabludi..
 

fotoronin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.11.2018.
Poruka
893
Rezultat reagovanja
257
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
TODA PC :)
CPU & cooler:
Ryzen 2600X/Cooler Master 212 Evo Led Turbo
Motherboard:
Gigabyte Aorus Ultra Gaming X 470
RAM:
Corsair vengeance RGB 3200 2x8 Gb
VGA & cooler:
Evga GTX 1060 SC 3 gb
Display:
Iiyama Prolite XUB2796QSU
HDD:
Samsung 970 EVO 1Tb NVME +Samsung SSD 860 Evo 250Gb, WDC Black 1Tb, Toshiba 3 Tb
Sound:
Integrated(realtec)
Case:
Antec NX 410 White
PSU:
Raidmax RX-635 AP
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
A4Teche V7M Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 10-nazalost :( , Opera, Edge
Other:
svasta nesto/svestrana osoba
Eto za kraj ja cu u maniru kulturnog coveka da se izvinim- u smislu da nisam nezahvalan za savete...Samo ja savete posmatram kao-smernice-ne kao gotov proizvod, sazvakanu odluku od strane nekog drugog-da odluci u moje ime!Eto-HVALA svima na sugestijama.
 
Poslednja izmena:

Prokletnik

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.10.2018.
Poruka
1.309
Rezultat reagovanja
457
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 2600 / Noctua U12S
Motherboard:
MSI B450 Gaming Carbon Pro AC
RAM:
Corsair Vengeance RGB PRO (2 x 8GB) 3200MHz CL15
VGA & cooler:
ROG STRIX-GTX1080-A8G-GAMING
Display:
Dell P2312H, ViewSonic XG2401 144hz
HDD:
120GB SiliconPower Slim S55 + SAMSUNG F3 ST1000DM005/HD103SJ 1TB 7200rpm
Sound:
Genius gx gaming sw-g 2.1 , HyperX Cloud Flight
Case:
Fractal Design Define C - Window
PSU:
Seasonic M12II-620 EVO
Mice & keyboard:
Logitech G703 wireless & Redragon Kumara
Internet:
MTS 20/4
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Meni ime Cooler Master vise uliva poverenja od LC powera za razliku od 1000-1500 din
Jedno je to sto tebi uliva poverenje, a drugo je to sto je LC CC 120 proveren i mali lom ljudi ga ovde ima sa foruma, sta mislis da neko ima nameru da te zezne ovde ? Da si slusao mogo si taj visak usmeriti negde drugde
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
@DragnP jel ti shvatsh razliku izmedju saveta-i odluke u tudje ime?Znas neko te posvateuje-ti kaze"aha OK"razmislis, i prihvatis ili ne-ili polovcno ...tebi izgleda nije jasna bs poenta..?mene niko nije iuhvatio u mashin-ja sam hteo da kupim jace hladjenje ali sam poslusao i skontao i sam da je Overkill i uzeo duplo jeftinije!I ne znam odakle ti ideja d ljudi MORAJU da slusaju vas, tj TEBE ..?Svasta...ako misli da tako funkcionise na forumima...onda si bas u velikoj zabludi..
Neko kada te pita za savet obicno ti ljudi i prihvate sugestiju, jer znas koji ljudi pitaju za savet?

1. Ljudi koji se ne razumeju!
2. Ljudi koji se razumeju ali nisu sigurni pa zele potvrdu da to sto su izabrali je ok!
3. Ljudi koji jednostavno zele najbolju stvar za sebe!

Slusaj ti sada bisera, pa ne dajem samo ja predloge pa da se svi koji su ovde clanovi da moraju da pitaju mene za dozvolu, sta sam ja Godfather na forumu?

To ti je kao da si dosao u pekaru i pitas sta vam je dobro da se jede i prodavac ti kaze a evo imam svez burek sada izvadjen iz peci i ti kazes aha ok da ce te mi ovu jednu kiflu a ta kifla ispecena jos jutros vec pocela da se susi.

Jel kapiras sada poentu, sto pitas za savet ako nisi spreman da ga prihvatis.

Ti se tu busas u grudi kao da si ne znam ni ja sta da si pa da covek ne sme nista da ti kaze, meni je kolega u firmi dosao i reko e slusaj hocu lap top da kupim i hocu da ga ti izaberes. Covek mi je reko samo za sta ce se lap top koristiti i ja sam mu nasao acer sa 5 godina garancije, ssd, hdd, ryzenov procesor, 4 gb rama stim da uzima jos 4 gb, i sve to za 55 hiljada dinara i covek se odusevio sa izborom. Znam nije najbolji ima i boljih ali za ove novce ne moze da kupi bolji i da sve bude perfektno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh