• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hard disk problem

filipos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2016.
Poruka
122
Rezultat reagovanja
59
Moja konfiguracija
Bravo majstore legendo ti si mi samo falio. x)
Lepo ti ljudi pisu. Napises koja je konfiguracija za pocetak. Sam opis problema da sve spori radi i ucitava govori da ce hdd uskoro da prestane sa radom. Imao sam dva tri koja su crkla i imali su iste simptome kao i tvoj. Mozes da probas zamenom sata kabla da vidis da li ce to da resi problem (mala sansa, ali ipak najjednostavnija i najjeftinija). Moze biti i napajanje problem (lose napajanje je uspelo da mi ubije nov hdd, imao je vrlo brzo preko 300 bad sektora), ali avaj kada nisi naveo koju konfiguraciju imas...
Dobio si predloge sta da radis. Kupi drugi disk i probaj da izvuces podatke...
 
Učlanjen(a)
17.01.2018.
Poruka
60
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
Lepo ti ljudi pisu. Napises koja je konfiguracija za pocetak. Sam opis problema da sve spori radi i ucitava govori da ce hdd uskoro da prestane sa radom. Imao sam dva tri koja su crkla i imali su iste simptome kao i tvoj. Mozes da probas zamenom sata kabla da vidis da li ce to da resi problem (mala sansa, ali ipak najjednostavnija i najjeftinija). Moze biti i napajanje problem (lose napajanje je uspelo da mi ubije nov hdd, imao je vrlo brzo preko 300 bad sektora), ali avaj kada nisi naveo koju konfiguraciju imas...
Dobio si predloge sta da radis. Kupi drugi disk i probaj da izvuces podatke...
Slažem se da ljudi lepo pišu. U praksi
Lepo ti ljudi pisu. Napises koja je konfiguracija za pocetak. Sam opis problema da sve spori radi i ucitava govori da ce hdd uskoro da prestane sa radom. Imao sam dva tri koja su crkla i imali su iste simptome kao i tvoj. Mozes da probas zamenom sata kabla da vidis da li ce to da resi problem (mala sansa, ali ipak najjednostavnija i najjeftinija). Moze biti i napajanje problem (lose napajanje je uspelo da mi ubije nov hdd, imao je vrlo brzo preko 300 bad sektora), ali avaj kada nisi naveo koju konfiguraciju imas...
Dobio si predloge sta da radis. Kupi drugi disk i probaj da izvuces podatke...
Da naravno. I ja sam posumnjao da mi je hdd otišao, samo me je interesovalo kako to da proverim. Rešiću to za koji dan i kad pogledaš veći deo je samo tu da zapitkuje, par njih da dobrih saveta al ne zameram im.
 
Vrh