• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Green Lantern mod

Marenzzo

Newcomer
Učlanjen(a)
01.10.2016.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Green Lantern
CPU & cooler:
Intel I5 6400
RAM:
2X4 GB Kingston HyperX DDR4
VGA & cooler:
Gigabyte GTX960 4GB
Display:
Dell 19"
HDD:
ADATA 120GB SSD,WD BLUE 500GB,WD BLUE 1TB
Sound:
Altec Lansing ATP3
Case:
Fractal Design Core 3000 USB 3.0
PSU:
EVGA Supernova G2 750W
OS & Browser:
W10/MOZILA
Pozdrav sekirasi, vec duze vreme visim po forumu ali samo gledajuci osmatrajuci sta se sve pravi i tek sam se skoro registrovao pa evo i prilike sve da pozdravim. Kao sto samo ime kaze u pitanju je mod inspirisan strip junakom. Masinu imam vec neko vreme i kad sam dobavio ovo fractal design core 3000 kuciste palo mi je na pamet da bih mogao malo da se poigram i vidim da li bi nesto zanimljivo ispalo i tako krenem da prikupljam neke delove i malo po malo nakupi se stvari. Ne znam ni da li bih mogao ovde ista da okacim da me drugar nije stalno smarao da mu saljem slike sta sam uradio. U principu najduze sam tragao za 140 mm fractal ventom jer mi je trebao isti kao i ovaj od 120. Sad kad sam sve nakupio poceo sam da radim i bice gotovo uskoro a za sad evo nekih slika i objasnjenja sta je sta i koji je plan. Cela leva stranica je klirit providan, na zalost nisam mogao nabaviti zatamnjen. I masku sam staru napred skinuo izvadio onaj mesh i dao da mi iseku klirit po nacrtu koji sam napravio. Ovo crno i zeleno napred na parcetu klirita sam nabavio foliju koju sam onda seckao i lepio,isto samuradio i za ivice stranice kao i za ove isecke koje cu negde ubaciti. U principu usisni ventovi bi trebalo da lice na sam znak green lanterna a unutra ce pored zelenih led dioda biti i ova dva znaka/slova i krugovi na corsair ventovima u zelenoj boji kao i fioke za hard i poklopci od pci slotova. Njih sutra farbam. U principu to je to za sad a za koji dan eto ostatka. Zivi bili :D
 

Prilozi

Marenzzo

Newcomer
Učlanjen(a)
01.10.2016.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Green Lantern
CPU & cooler:
Intel I5 6400
RAM:
2X4 GB Kingston HyperX DDR4
VGA & cooler:
Gigabyte GTX960 4GB
Display:
Dell 19"
HDD:
ADATA 120GB SSD,WD BLUE 500GB,WD BLUE 1TB
Sound:
Altec Lansing ATP3
Case:
Fractal Design Core 3000 USB 3.0
PSU:
EVGA Supernova G2 750W
OS & Browser:
W10/MOZILA
Probusio sam ivice kucista, sutra treba klirit i onda cu stranicu kaciti sa tumb screws a ovu prednju sam zalepio onom dvostranom trakom i ona nema da pobegne nigde. A na poslednjoj slici mi je komp u privremenom kucistu ceka da se preseli :d
 

Prilozi

Vrh