• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Gdje kupiti .ba domene?

Vagonich

Newcomer
Učlanjen(a)
08.10.2012.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Gdje se može kupiti ba domena i koliko koštaju? I da li jie moguće ukoliko nisam državljanin bih da je kupim? Hvala!
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
http://www.nic.ba/

Probaj ovdje. Imaš i cjenovnik ali odmah da ti kažem da je ovaj domen možda i najskuplji na planeti :D 50KM aktivacija i 30KM godišnje održavanje tako da ti u prvom krugu iz džepa izleti 80KM što ti je oko 41evro :D
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Dobrodošli u BiH, državu propasti koju mladi umovi masovno napuštaju. Državu čije zakone kreiraju ratni profiteri oličeni u skupštinskim predstavnicima. Državu koju tjeraju u prošlost nacionalističkim šovinizmom. Državu u kojoj svi samostalno formiraju cijene, ne plaćaju porez, ne prijavljuju radnike i žale se kako nemaju ništa dok su na odmoru u nekoj egzotičnoj zemlji. Državu koja od nastanka ne živi od rada već od kredita i poreza.

Ovo je samo površinsko objašnjenje a dublja definicija i polemika je zabranjena pravilima foruma čak i pod spoiler-om :)

Sada znaš zbog čega im se može da nabiju toliku cijenu ;) Možda se i može naći po toj drugoj cijeni ali mislim da je najbolje nekako ih kontaktirati pa lično provjeriti. Kod nas ionako slabo ko nešto radi pa me ne bi začudilo da cjenovnik nije ažuriran od dana kreiranja sajta :)
 
Vrh