• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Galerija plugin za joomlu 2.5

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Potreban mi je jednostavan galerija plugin, a ne modul, za joomlu 2.5 koji bi trebalo da ima sledece.

- Da kao tip clanka mogu odabrati galeriju
- Da mogu odabrati da taj clanak prikazuje slike iz odredjenog direktorijuma ili da sam odaberem koje ce slike da prikazuje taj clanak kada ga vezem sa galerijom - znaci svaki clanak prikazuje druge slike
- Da mogu birati izmedju vise efekata prikaza galerije, kao i da mogu birati dimenzije prozora za galeriju/boje isl.
- I da eventualno sam plugin generise thumbove definisane velicine
- Moze i da ima modul, koji se ne mora koristiti da bi radio i plugin isl.

Koliko vidim da K2 izgleda ima vecinu toga, ali me zanima ima li jos neko provereno resenje koje ima slicne mogucnosti, a da je besplatno.

Ili ako ovakvo nesto besplatno ne postoji, da li postoji nesto sto bi od obicnog clanka sa slikama u njemu klikom na sliku uvecao je sa nekim fade efektom kao JCE media plugin, ali da ima navigaciju na prethodnu/sledecu sliku koje se nalaze samo u tom clanku?
 
Vrh