• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Galaxy Watch 4 Classic 46 BT ?

Syllar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2017.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
123
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x
Motherboard:
MSI B350 Bazooka
RAM:
Corsair Vengeance 16gb ddr4 3200mhz Cl16
VGA & cooler:
Asus Dual RX6600
Display:
Asus TUF 249Q
HDD:
1TB wd blue + 120gb Ssd Transcend+ 1tb external + 500gb samsung 980
Case:
MS Industrial Hulk Pro
PSU:
Seasonic S12 620W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origin Core + G502
Internet:
Neki raspad ( 500kb/s download) - i dalje isti raspad od neta
Pozdrav ljudi,
Razmisljam se da pazarim ovaj satic, ne mogu da se odlucim iskreno da ili ne, nisam do sada nosio smart satove al sam ovakav samo seriju 3 video kod drugara i odusevio se. Jedino me ''Classic'' varijanta zanima jer jos samo serija 4 dolazi sa ovim metalnim prstenom na vrhu, uz to imam i S20 od kad je izasao (smece od telefona) al da ga bar uparim sa necim.
Ne znam sto se tice baterije kavki su i kakva je razlika izmedju LTE i Bluetooth modela al vidim da najjeftinije sto mogu da prodjem je BTE model 46mm po ceni od 220e u Mobile Factory radnji u Beogradu. Sad malo sam i oko njih skeptican, prvo zato sto su im cene preniske, drugo sto u radnji daju samo pisani racun i garanciju (ni sam ne znam kako je moguce da pravnik ne izdaje fiskalni racun vec samo pisanu garanciju sa pecatom (garancija godinu dana)) ?

U ostalim veleprodajama cene su nerealne, u Sisatronu oko 400+e kosta...sat...koji je mator 2-3 godine....ostali nisu nista bolji.

Il da batalim pricu i kupim neku fossilcinu za 400e i to je to :d
 

Proday

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.825
Rezultat reagovanja
91
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba A500 1GH
CPU & cooler:
i5 430M
Motherboard:
Intel HM55
RAM:
2x4GB DDR3
VGA & cooler:
G-Force 330M
Display:
Samsung 32"
HDD:
SSD Crucial M4 512gb
Sound:
Integrated
Case:
Belo 16 inca
PSU:
Neko 220V
Optical drives:
Blue ray RW
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder i MS4000
Internet:
Telekom Adsl 10/1
OS & Browser:
Windows 8 Ent x64
Other:
HTC Desire S
Odlican sat i super radi sa samsung telefonom. Metalni prsten, tj ring ima i par modela pre watch-a 4 classic (od galaxy watcha generalno pa nadalje). Baterija nije najsretnija, racunaj plafon 2 dana ako sat ne skidas (sto je i poenta kad kupis smart watch).
 
Vrh