• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

galaxy note memorija

Samurajko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.12.2012.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam problem sa memorijom na telefonu (onom koja je zaduzena za instaliranje aplikacija). Memorija nestaje. Ne znam sta je zauzima, samo posle nekog vremena primetim da je slobodni deo memorije manji za 200 mb. i tako opet, i opet sve dok ne moram da flesujem sve i podignem backup fajlove, nakon cega opet imam 1.3 gb slobodne memorije u tom delu za instaliranje.
Imam samsung galaxy note. Na njemu neki custom ROM koji se zove "jelly bam".
Proverio sam da li je otkaceno auto update na ovom google play aplikaciji, tako da nije update odatle. Da li neko ima ideju sta bi moglo da bude? Nisam dao sve informacije, jer ne znam na sta da obratim paznju, pitanja su dobrodosla.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Samim tim da koristis custom rom, moguce da je to bas uzrok problema. Stavi neki drugi rom pa testiraj... Uopsteno, ja bih samsunge ostavio na fabrickom softveru, samo ubacio root i koristio ga tako...
Tip: flesuj poslednji oficijalni rom a zatim root ;)

Poslato sa Meseca koristeći voodoo magiju
 

Samurajko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.12.2012.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mislim da nije do ROM-a, jer ga koristim vec dugo vremena i to se ranije nije desavalo. Mozda je od poslednjeg update-a... U svakom slucaju steta, jer je ROM brutalan. Opcije za sve sto mi padne na pamet, mnogo bolje modifikovanje od fabricke varijante.
Plus, davno sam se igrao sa tim flesovanjem, ne znam sad ni kako da vratim sve. Mislim da sam jednom i probao ali ostao zapucan, pa se vratio na ovaj.
Mozda je neko imao slican problem pa nasao resenje? Fazon je sto sam primetio da mi recimo na svakih 10-15 dana nestane oko 200mb. Ni 100 ni 300, nego oko 200mb u odredjenim periodima. I dalje pokusavam da provalim sta bi moglo biti. jutros sam skontao da je titanium backup odradio backup na fajlovima u 3 ujutru za koji nisam znao. Pa sam tu cackao, gasio neke gluposti... ako provalim sta je, javljam
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
A da odradis wipe cache, browseri i aplikacine preko wifi nagomilaju dosta junk-a...
 

Samurajko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.12.2012.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
cistim cash memoriju redovno, nije do toga :(
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Neka aplikacija ti jede. Ako odradis factory reset pa ne instaliras nista i opet imas problem sa leak-om interne mem, problem je u romu. Ako je sve ok sa fabrickim aplikacijama, onda imas problem sa nekom dodatnom. A to ti moras istraziti koja "curi".. postepeno instaliraj pa ces valjda provaliti..
Opet mozes probati drugi rom sa istim aplikacijama koje si ovde instalirao da vidis jel ces i dalje imati problem...

Poslato sa Meseca koristeći voodoo magiju
 

Samurajko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.12.2012.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
pokusacu, polako i strpljivo... ako provalim sta je, definitivno javljam
 
Vrh