• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Fotoaparat do 150e

MIKI26

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.11.2016.
Poruka
109
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Imam zelju da kupim fotoaparat, jako sam slabo upucen u fotoaparate pa me zanima da li mogu da kupim neki polu profi aparat za 150e
I sta da ocekujem od njega?
Evo na primer imam iphone8 i ako uporedim njegovu kameru sa nekim fotoaparatom od 150e da li ima razlike i da li mi se isplati da kupujem aparat?
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Bolje neki DSLR pojuri, npr. onaj D3100 ili D80. Jeste sve to bajno na papiru, ali ako hoces da se pozabavis sa ozbiljnijim snimcima, DSLR nabavi za pocetak.

Takodje znam da Panasonic koji si naveo ima losu stabilizaciju, te i sa tripodom ima problema nekad.

Inace, dosta kolega ima D3100, a u temi za fotografije clanova imas i primera, koji su stvarno izvanredni za ulozeni novac. I naravno, nije poenta u aparatu vec u fotografu, znam ljudi koji su prenosili price sa iPhone 4 telefonom, dok ima onih koji kupe neki poluprefesionalni alat i ne mogu da uslikaju vredecu fotku.
 
Vrh